reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

9 nowych kanałów w ofercie sieci Elsat

dodano: 2021-05-12 07:41
autor: Łukasz Knapik | źródło: Elsat/Sileman/satkurier.pl

Elsat Sileman W ostatnich dniach oferta sieci Elsat z Rudy Śląskiej powiększyła się o takie kanały testowe jak Filmax HD (na pozycji numer 207), TVP Kobieta HD (515), TVP Dokument HD (358), NASA TV UD (359), Biznes24 HD (102) i Ukraina 24 HD (103). Ponadto uruchomiono nowy pakiet Pasjonat, w którym znalazły się takie stacje jak BBC First HD (760), Dizi HD (761) i Bollywood HD (762). Wszystkie wymienione kanały są dostępne dla abonentów do poniedziałku, 31 maja br. w ramach otwartego okna. - Jeżeli twój odbiornik telewizyjny nie odbiera odkodowanych kanałów, konieczne będzie ponowne wyszukanie ich na dekoderze HD lub module CAM - czytamy w komunikacie.

Elsat Sileman


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Stacja Filmax HD z testową emisją wystartowała w czwartek, 24 grudnia 2020 roku. W ofercie kanału MWE Broadcast widzowie znajdą filmy, seriale i programy kabaretowe (więcej tutaj).

TVP Kobieta HD to kanał o profilu ogólnym. Stacja - jak sama nazwa wskazuje, kieruje swoją ofertę programową do kobiet. W ramówce kanału widzowie znajdą filmy, seriale, dokumenty, audycje rozrywkowe czy programy poradnikowe o zdrowiu, modzie, urodzie, urządzaniu wnętrz, gotowaniu i podróżach. Stacja Telewizji Polskiej rozpoczęła nadawanie w poniedziałek, 8 marca br. (więcej tutaj)

Kanał TVP Dokument HD rozpoczął nadawanie w czwartek, 19 listopada 2020 roku. W ramówce tej stacji Telewizji Polskiej widzowie znajdą reportaże oraz seriale i filmy dokumentalne w takich tematykach, jak przyroda, nauka, podróże, kultura, historia czy biografie (więcej tutaj).

NASA TV UHD to kanał National Aeronautics and Space Administration (NASA). Stacja nadaje od 2015 roku. W ofercie kanału widzowie znajdą relacje ze startów rakiet czy dokumenty o pracach badawczo-rozwojowych agencji (więcej tutaj).

Biznes24 HD to kanał poświęcony tematykom finansów osobistych, rynków, gospodarki oraz zarządzania, omawianych zarówno w codziennych programach informacyjnych, jak i programach poradnikowych czy publicystycznych. Stacja rozpoczęła nadawanie w piątek, 20 marca 2020 roku. Za projektem kanału Biznes24 HD stoją Michał Winnicki - właściciel MWE Networks, i Roman Młodkowski - dziennikarz (więcej tutaj).

Ukraina 24 HD to ukraiński stacja informacyjna należąca do Media Group Ukraine (więcej tutaj).

BBC First HD to stacja z portfolio BBC. W Polsce kanał zadebiutował w 2018 roku w wyniku przekształcenia obecnej na rynku od 2010 roku stacji BBC HD. W ramówce kanału BBC First HD widzowie znajdą brytyjskie filmy i seriale fabularne (więcej tutaj i tutaj).

W czwartek, 1 kwietnia br. spółka Kino Polska TV (grupa SPI International B.V.) wprowadziła na polski rynek kanał Dizi HD, początkowo zapowiadany przez nadawcę pod nazwą Timeless Drama Channel (TDC). W ofercie stacji widzowie znajdą tureckie seriale fabularne (więcej tutaj).

Bollywood HD to kanał należący do ISG Media. W ramówce stacji widzowie znajdą filmy fabularne z Indii. Kanał pojawił się w Polsce w 2015 roku (więcej tutaj).

Przypomnijmy, iż w ostatnim czasie oferta sieci Elsat powiększyła się o takie kanały telewizyjne jak Silver TV/Antena HD, English Club TV HD (więcej tutaj), Mixtape HD, AXN HD i AXN Spin HD (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

129 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

679 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...