reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Ipla z autorskim programem „Drift My Ride”

dodano: 2021-05-12 14:08
autor: Janusz Sulisz | źródło: Cyfrowy Polsat

Drift My Ride Użytkownicy Ipli mogą już obejrzeć pierwszy odcinek nowego, autorskiego programu motoryzacyjnego serwisu – „Drift My Ride”. Program przybliży widzom świat zawodów driftingowych i kulisy tej dyscypliny sportu. Poprowadzą go wielokrotna mistrzyni driftingu Karolina Pilarczyk i Mariusz Dziurleja.

Karolina Pilarczyk, Mariusz Dziurleja w „Drift My Ride” / Ipla
Karolina Pilarczyk Mariusz Dziurleja Drift My Ride Ipla


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Drift My Ride” to nowy format Ipli, w którym widzowie mogą zajrzeć za kulisy driftingu, bliżej poznać zawodników tej dyscypliny i ich pasje. Prowadzący program, wraz z kamerą, odwiedzają topowych zawodników driftingu w Polsce, zaglądają pod maski aut, dopytują i zdradzają tajniki prac oraz rozwiązań konstruktorskich tych niezwykłych samochodów. W programie nie brakuje emocji i ciekawych historii z codziennego życia sportowców.
 

- Wizyty u moich kolegów z toru w ich rodzinnych domach to była dla mnie prawdziwa przyjemność. Kierowcy driftingowi to jedna wielka, wspierająca się wzajemnie rodzina - wspomina prowadząca program Karolina Pilarczyk.

- Cieszymy się niezmiernie, że mogliśmy pokazać kulisy driftingu, emocje zawodników i opowiedzieć o wyzwaniach, którym na co dzień stawiają czoła sportowcy. W programie pełno jest emocji i prawdziwych wzruszeń. Nie brakuje również przezabawnych anegdot - dodaje współprowadzący program Mariusz Dziurleja.

Prowadząca Karolina Pilarczyk to wielokrotna mistrzyni driftingu, która doskonale odnajduje się w świecie ryku silników, rozgrzanego asfaltu i charakterystycznych odgłosów aut sunących w precyzyjnym poślizgu w odległości zaledwie kilku centymetrów jeden od drugiego. W programie towarzyszy jej team manager Mariusz Dziurleja.

Na nowy format składa się z 12 driftingowych historii, które będą pojawiać się w Ipli we wtorki i piątki. Pierwszy odcinek jest już dostępny w serwisie i można go obejrzeć bezpłatnie na www.ipla.tv lub w aplikacji Ipla na wybranym urządzeniu - tablecie, smartfonie, laptopie czy w Smart TV.

„Drift My Ride” to kolejny oryginalny program Ipli. Wśród innych regularnie realizowanych i cieszących się dużym zainteresowaniem widzów tytułów są m.in.: „Krzywy kadr”, „Studio Ipla”, „Sit down”, „Do jednej bramki” czy „Ekologicznie”.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Twin

AX 4K HD61 Twin - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

829 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...