reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TCL z voucherami na Canal+ Sport i Eleven Sports

dodano: 2021-05-13 11:25
autor: Anita Kaźmierska | źródło: TCL/satkurier.pl

Sportowe emocje z TCL W związku ze zbliżającymi się Mistrzostwami Europy w piłce nożnej, firma TCL przygotowała dla swoich klientów promocję, która pozwoli cieszyć się sportowymi emocjami jeszcze długo po zakończeniu mistrzostw. Kampania promocyjna pod hasłem „Sportowe emocje z TCL” potrwa od 17 maja do 20 czerwca 2021 roku.

TCL
Sportowe emocje z TCL


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Akcja TCL skierowana jest przede wszystkim do miłośników sportu, którzy planują przeżywać sportowe emocje w domowym zaciszu, ale chcieliby wymienić swój telewizor na większy i lepszy. Wszystkie osoby, które kupią telewizor z wybranej oferty TCL w okresie trwania Euro 2020, otrzymają vouchery do kanałów sportowych CANAL+ Sport i Eleven Sports stanowiące 15 proc. wartości telewizora. Dzięki temu będą mogli przedłużyć sportowe emocje nawet o rok.
 

- Kampania ta ma na celu rozpropagowanie najnowszych serii telewizorów QLED i MiniLED jako doskonałego wyboru dla widzów sportowych i graczy e-sportowych - mówi Magdalena Chodkiewicz, Marketing Manager TCL Polska. - Największy nacisk stawiamy na serie, których funkcjonalność naturalnie wpasowuje się w jakość oglądanego obrazu, takie jak płynność ruchu [100 HZ oraz Motion Clarity], odwzorowanie kolorów i kontrast [Miniled, QLED, Dolby Vision (iQ)] oraz udogodnienia dla graczy e-sportowych (kompatybilność z konsolami najnowszej generacji, HDMI 2.1 oraz funkcje Game Master PRO).

Aby wziąć udział w akcji, wystarczy pomiędzy 17 maja a 20 czerwca 2021 r. kupić telewizor, 31 dni po zakupie dokonać rejestracji na dedykowanej stronie TCL: www.piątekzTCL.pl i wypełnić kwestionariusz. W ciągu 7 dni od zgłoszenia wniosek zostanie zweryfikowany, a po zatwierdzeniu go kody zostaną wysłane na adres e-mail konsumenta. W akcji wezmą udział również modele QLED z 2020 roku.

Szczegółowa lista modeli biorących udział w akcji „Sportowe emocje z TCL” oraz wartość i rodzaj nagród za poszczególne z nich przedstawia poniższa tabela:
 

W promocji udział biorą wszystkie autoryzowane kanały sprzedaży TCL. Zakupu można dokonać zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych.

Voucher CANAL+ to kod uprawniający do aktywacji dostępu do kanałów sportowych z serwisu CANAL+ online, natomiast voucher Eleven Sports to kod uprawniający do aktywacji dostępu do kanałów sportowych z platformy internetowej Eleven Sports.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Quad Fuba DEK 417 LTE

Markowy, poczwórny konwerter Universal LNB Quad Fuba z filtrem LTE....

175 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5679) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

199 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...