reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-06-18 - 2021-06-19 - 2021-06-20

15-17.05 Polsat Sport: Eliminacje, derby i magazyny

dodano: 2021-05-15 06:48 | aktualizacja: 2021-05-15 11:33
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport transmisje komentatorzy W weekend 15-16 maja br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: mecz towarzyski siatkarek, mecz towarzyski siatkarzy, eliminacje mistrzostw Europy siatkarek, eliminacje mistrzostw Europy siatkarzy, Liga Mistrzyń piłkarek, Fortuna 1. Liga, Fortuna: Liga, Scottish Premiership, Eredivisie, Major League Soccer (MLS), Ligue 1 Uber Eats, Serie A TIM, La Liga Santander, Emirates FA Cup, Bundesliga, 2. Bundesliga, Ultimate Fighting Championship (UFC), PGE Ekstraliga, Moto2, Moto3, MotoGP, MotoE, ITU World Triathlon Series, tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends Mid-Season Invitational.

Polsat Sport transmisje komentatorzy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat News i Superstacja oraz serwisów polsatsport.pl i Ipla. Na widzów czekać będą m.in.: mecz towarzyski siatkarek, mecz towarzyski siatkarzy, eliminacje mistrzostw Europy siatkarek (więcej tutaj), eliminacje mistrzostw Europy siatkarzy (więcej tutaj), Liga Mistrzyń piłkarek (więcej tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Fortuna: Liga (więcej tutaj), Scottish Premiership (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Major League Soccer (MLS) (więcej tutaj), Ligue 1 Uber Eats (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj), Emirates FA Cup (więcej tutaj), Bundesliga (więcej tutaj), 2. Bundesliga (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), PGE Ekstraliga (więcej tutaj), Moto2, Moto3, MotoGP, MotoE (więcej tutaj), ITU World Triathlon Series (więcej tutaj), tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends Mid-Season Invitational (więcej tutaj).

Plan transmisji:

15 maja (sobota)
5:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

5:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

6:00 ITU World Triathlon Series w Jokohamie: wyścig mężczyzn w klasie elite, Polsat Sport Extra

6:00 Monster Jam, Polsat Sport News

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

6:30 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:35 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

9:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

9:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Francji: 3. sesja treningowa w klasie Moto3, polsatsport.pl

9:55 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Francji: 3. sesja treningowa w klasie MotoGP, polsatsport.pl

10:30 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

10:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

10:55 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Francji: 3. sesja treningowa w klasie Moto2, polsatsport.pl

11:40 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Francji: MotoGP Show, polsatsport.pl

11:50 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Francji: 3. sesja treningowa w klasie MotoE, polsatsport.pl

12:00 Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1 Show” - magazyn, Eleven Sports 3

12:30 Fortuna 1. Liga: Miedź Legnica - GKS Tychy, Polsat Sport

12:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

12:35 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Francji: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, polsatsport.pl

13:00 tenis ziemny, turniej ATP w Rzymie: 1. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

13:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Francji: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, polsatsport.pl

13:20 eliminacje mistrzostw Europy siatkarek: Portugalia - Ukraina, Polsat Sport News

13:25 Scottish Premiership: Glasgow Rangers FC - Aberdeen FC, Polsat Sport Premium 1

13:30 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Francji: 4. sesja treningowa w klasie MotoGP, polsatsport.pl

14:00 Bundesliga: „Bundesliga Weekly” - magazyn, Eleven Sports 1

14:00 „Potrójna korona Bayernu Monachium - film dokumentalny, Eleven Sports 4

14:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Francji: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, polsatsport.pl

14:30 Bundesliga: „Bundesliga Special: On Top of the World - Robert Lewandowski” - magazyn, Eleven Sports 1

14:35 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Francji: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, polsatsport.pl

14:45 mecz towarzyski siatkarzy: Polska - Bułgaria, Polsat Sport

14:55 Serie A Tim: Genoa CFC Genua - Atalanta BC Bergamo, Eleven Sports 3

15:00 e-sport, League of Legends: Mid-Season Invitational, Polsat Games

15:00 Bundesliga: SC Freiburg Fryburg Bryzgowijski - FC Bayern Monachium, Eleven Sports 1

15:00 PGE Ekstraliga: „Magazyn PGE Ekstraliga” - magazyn, Eleven Sports 2

15:00 „The Best of 2020” - magazyn, Eleven Sports 4

15:05 KSW58, Polsat Sport News

15:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Francji: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, polsatsport.pl

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:25 Bundesliga: FC Augsburg - Werder Brema, Eleven Sports 4

15:30 PGE Ekstraliga: Fogo Unia Leszno - Marwis.pl Falubaz Zielona Góra, Eleven Sports 2
komentują: Piotr Olkowicz i Maciej Markowski

15:35 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Francji: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, polsatsport.pl

15:50 eliminacje mistrzostw Europy siatkarek: Francja - Izrael, Polsat Sport Extra

15:55 Fortuna 1. Liga: Górnik Łęczna - Odra Opole, Ipla

16:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Francji: MotoE, polsatsport.pl

16:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

16:50 eliminacje mistrzostw Europy siatkarek: Słowenia - Czechy, Polsat Sport News

16:55 Fortuna 1. Liga: GKS Jastrzębie-Zdrój - Stomil Olsztyn, Ipla

16:55 Fortuna 1. Liga: Korona Kielce - GKS Bełchatów, Ipla

16:55 Fortuna 1. Liga: Chrobry Głogów - Zagłębie Sosnowiec, Ipla

17:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 Emirates FA Cup, finał: Chelsea FC Londyn - Leicester City FC, Eleven Sports 1

17:30 „Najlepsze gole VfB Stuttgart” - magazyn, Eleven Sports 4

17:55 Serie A Tim: Juventus FC Turyn - Inter Mediolan, Eleven Sports 3

18:00 Bundesliga: „Najlepsze parady Bundesligi lat 90.” - magazyn, Eleven Sports 4

18:30 tenis ziemny, turniej ATP w Rzymie: 2. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

18:30 „Paco Gento” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

18:50 eliminacje mistrzostw Europy siatkarzy: Norwegia - Portugalia, Polsat Sport

18:50 eliminacje mistrzostw Europy siatkarek: Dania - Węgry, Polsat Sport News

18:55 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

18:55 Liga NOS: SL Benfica Lizbona - Sporting CP Lizbona, Eleven Sports 4

19:00 „Ronaldo” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

19:40 Bundesliga: „Najszybsze gole Bundesligi” - magazyn, Eleven Sports 2

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:00 „Legendy ligi niemieckiej” - magazyn, Eleven Sports 2

20:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

20:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

20:40 Serie A Tim: AS Roma Rzym - SS Lazio Rzym, Eleven Sports 2

20:45 PGE Ekstraliga: ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz - Motor Lublin, Eleven Sports 1
komentują: Michał Korościel i Marcin Kuźbicki

20:55 „Najlepsze gole Schalke 04” - magazyn, Eleven Sports 3

21:00 „The Best of 2020” - magazyn, Eleven Sports 4

21:25 Liga NOS: Rio Ave FC Vila do Conde - FC Porto, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4

21:52 „Sport w Superstacji” - serwis informacyjny, Superstacja

22:30 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport Extra

23:00 eliminacje mistrzostw Europy siatkarek: Białoruś - Szwajcaria, Polsat Sport Extra

23:00 „Legendy ligi niemieckiej” - magazyn, Eleven Sports 2

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:15 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:30 „Diego Rodriguez” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

23:30 „Dramatyczne rzuty karne” - magazyn, Eleven Sports 3

23:30 „Najlepsze gole Bayernu Monachium” - magazyn, Eleven Sports 4

Noc z 15 na 16 maja (z soboty na niedzielę)
1:35 Major League Soccer (MLS): Philadelphia Union - New York Red Bulls Nowy Jork, Polsat Sport Extra

2:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

3:30 KSW55, Polsat Sport Extra

4:00 Ultimate Fighting Championship 262 (UFC262), Polsat Sport

16 maja (niedziela)
5:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

5:00 Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1 Show” - magazyn, Eleven Sports 3

6:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Extra

6:00 Monster Jam, Polsat Sport News

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

6:30 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:30 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:35 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

8:20 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Francji: rozgrzewka w klasie Moto3, polsatsport.pl

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

8:50 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Francji: rozgrzewka w klasie Moto2, polsatsport.pl

9:20 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Francji: rozgrzewka w klasie MotoGP, polsatsport.pl

9:25 „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

9:30 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport Extra

9:46 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Francji: MotoGP Show, polsatsport.pl

10:00 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Polsat Play

10:05 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Francji: wyścig w klasie MotoE, polsatsport.pl

10:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

11:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

11:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Francji: wyścig w klasie Moto3, Polsat Sport News i polsatsport.pl

12:00 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

12:00 Bundesliga: „Bundesliga” - magazyn, Eleven Sports 3

12:00 „The Best of 2020” - magazyn, Eleven Sports 4

12:20 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Francji: wyścig w klasie Moto2, Polsat Sport News i polsatsport.pl

12:25 Serie A Tim: ACF Fiorentina Florencja - SSC Napoli Neapol, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

12:30 Fortuna 1. Liga: Widzew Łódź - Bruk-Bet Termalica Nieciecza, Polsat Sport

12:30 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Extra

13:15 KSW53, Polsat Sport Fight

13:20 eliminacje mistrzostw Europy siatkarek: Ukraina - Gruzja, Polsat Sport Extra

14:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Francji: wyścig w klasie MotoGP, Polsat Sport News i polsatsport.pl

14:00 „Pierwszy tytuł Kloppa” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

14:25 Eredivisie: SBV Vitesse Arnhem - AFC Ajax Amsterdam, Polsat Sport Premium 1

14:25 Eredivisie: FC Utrecht - PSV Eindhoven, Polsat Sport Premium 2

14:25 Bundesliga: „Najlepsi pomocnicy Bundesligi lat 90.” - magazyn, Eleven Sports 4

14:30 mecz towarzyski siatkarek: Polska - Bułgaria, Polsat Sport

14:55 Serie A Tim: Benevento Calcio Benewent - FC Crotone, Eleven Sports 1

14:55 Serie A Tim: Udinese Calcio Udine - UC Sampdoria Genua, Eleven Sports 1

15:00 e-sport, League of Legends: Mid-Season Invitational, Polsat Games

15:00 „Najlepsze gole VfB Stuttgart” - magazyn, Eleven Sports 3

15:00 „The Best of 2020” - magazyn, Eleven Sports 4

15:05 KSW59, Polsat Sport News

15:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Francji: MotoGP Show, polsatsport.pl

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:25 2. Bundesliga: Fortuna Düsseldorf - FC Erzgebirge Aue, Eleven Sports 3

15:25 2. Bundesliga: VfL Osnabrück - Hamburger SV Hamburg, Eleven Sports 4

15:50 eliminacje mistrzostw Europy siatkarzy: Chorwacja - Holandia, Polsat Sport News

16:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

16:55 Fortuna: Liga: FK Mlada Boleslav - AC Sparta Praha Praga, Polsat Sport Premium 1

17:00 tenis ziemny, turniej ATP w Rzymie: finał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

17:00 La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 1

17:00 „Andoni Zubizarreta” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 „Luis Suarez” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

17:30 „Dramatyczne rzuty karne” - magazyn, Eleven Sports 4

17:55 Bundesliga: 1. FSV Mainz 05 Moguncja - Borussia Dortmund, Eleven Sports 3

18:00 La Liga Santander: FC Barcelona - Celta Vigo, Eleven Sports 1

18:00 „The Best Of 2020” - magazyn, Eleven Sports 2

18:00 „The Best of 2020” - magazyn, Eleven Sports 4

18:25 La Liga Santander: Atletico Madryt - CA Osasuna Pampeluna, Eleven Sports 2

18:25 La Liga Santander: Real Sociedad San Sebastián - Real Valladolid, Eleven Sports 4

18:50 eliminacje mistrzostw Europy siatkarzy: Węgry - Portugalia, Polsat Sport

18:50 eliminacje mistrzostw Europy siatkarek: Izrael - Dania, Polsat Sport News

19:05 Fortuna 1. Liga: Radomiak Radom - Sandecja Nowy Sącz, Ipla

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:25 Fortuna: Liga: SK Slavia Praha Praga - MFK Karvina Karwina, Polsat Sport Extra

19:25 Fortuna 1. Liga: Puszcza Niepołomice - ŁKS Łódź, Ipla

20:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:00 „Werder Double” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

20:25 Bundesliga: RB Leipzig Lipsk - VfL Wolfsburg, Eleven Sports 2

20:40 Serie A Tim: AC Milan Mediolan - Cagliari Calcio, Eleven Sports 1

20:50 Liga Mistrzyń piłkarek, finał: Chelsea FC Londyn - FC Barcelona, Polsat Sport Premium 1

20:55 Ligue 1 Uber Eats: Olympique de Marseille Marsylia - Angers SCO, Eleven Sports 3

20:55 Ligue 1 Uber Eats: Lille OSC - AS Saint-Etienne, Eleven Sports 4

21:52 „Sport w Superstacji” - serwis informacyjny, Superstacja

22:00 Eredivisie: Feyenoord Rotterdam - RKC Waalwijk, Polsat Sport News

22:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 „Leo Messi” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

23:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

23:00 „Javier Irureta” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:40 „Piłkarscy celebryci” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

Noc z 16 na 17 maja (z niedzieli na poniedziałek)
0:10 Major League Soccer (MLS): New England Revolution Foxborough - Columbus Crew SC, Polsat Sport News

0:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

2:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

2:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

2:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

3:00 KSW48, Polsat Sport Extra

4:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

4:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Adapter USB-C 8in1 hub wielofunkcyjny

Adapter 8in1 (przejściówka) USB-C do laptopa na HDMI, 2xUSB3.0, SD,...

199 zł Więcej...

Mini PC Android Di-Way AND-4x4 z tunerem 4K DVB-T2 H.265

DI-WAY AND-4X4 DVB-T2 H.265 to urządzenie multimedialne 4K na Androidzie...

349 zł Więcej...

Antena Fuba DAT902B LTE

Antena została nagrodzona statuetką SAT Kurier Awards 2015 w kategorii...

129 zł Więcej...