reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

SPI i Digital Virgo inwestują w Afryce

dodano: 2021-05-15 13:05
autor: RO | źródło: telesatellite.com

SPI International kanały Firmy SPI International i Digital Virgo podpisały nową umowę dystrybucyjną, która wprowadza 8 kanałów z portfolio SPI do Afryki. Będą one dostępne dla wszystkich abonentów Digital Virgo w Senegalu, Maroku, Kamerunie, Tunezji, Burkina Faso, Gwinei, Mali, Kongo i na Wybrzeżu Kości Słoniowej za pośrednictwem usługi OTT, wdrożonej przez operatora na całym kontynencie afrykańskim.

Filmbox „Lokatorka” Scarlett Johansson


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Umowa daje dostęp do Filmbox Africa, który nadaje najlepsze hollywoodzkie hity, Filmbox Arthouse, który oferuje kinomanom klasykę światowego kina kultowych reżyserów, takich jak Hitchcock, Kurosawa czy Fellini, Gametoon dla prawdziwych entuzjastów gier i e-sportu, Fightbox, który zawiera najbardziej elektryzujące wydarzenia związane ze sportami walki, Fast&Funbox oferujący programy pełne akcji napędzane adrenaliną, Docubox pokazujący zbiór wielokrotnie nagradzanych filmów dokumentalnych o różnych kulturach i cudach naszego świata, Fashionbox, oferujący treści dotyczące trendów w modzie i całego stylu, 360 Tunebox, który oferuje nową muzykę wschodzących artystów.

Niedawno ujawniono, że Molotov, jeden z wiodących serwisów streamingowych we Francji z ponad 13 milionami użytkowników w regionie, będzie współpracował z Digital Virgo, aby rozszerzyć usługi na rynek afrykański. Partnerstwo umożliwia dostęp do wyżej wymienionych produktów SPI na wszystkich urządzeniach za pośrednictwem usługi OTT firmy Molotov, która jest wdrażana przez Digital Virgo na kontynencie afrykańskim.


Źródło: telesatellite.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

129 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm ze statywem

stalowa antena 60 cm przenośna ze statywem

239 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 LITE HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

99 zł Więcej...