reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-06-18 - 2021-06-19 - 2021-06-20

Sport w polskiej TV 16.05.2021

dodano: 2021-05-15 15:53 | aktualizacja: 2021-05-15 23:09
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisje z Multiligi+ PKO BP Ekstraklasy. Transmisja live z finału WTA World Tour Rzym: Iga Świątek – Karolina Pliskova tylko w CANAL+ Sport.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

14:30 Tenis: WTA World Tour, Rzym:
Iga Świątek – Karolina Pliskova
Komentarz: Michał Lewandowski, Tomasz Wiktorowski

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Komentarz: Adam Marchliński, Grzegorz Mielcarski
 
CANAL+ 4K Ultra HD

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Komentarz: Adam Marchliński, Grzegorz Mielcarski
 
CANAL+ Sport

14:30 Tenis: finał WTA World Tour, Rzym:
Iga Świątek – Karolina Pliskova
Komentarz: Michał Lewandowski, Tomasz Wiktorowski

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Multiliga+ 
Prowadzący: Krzysztof Marciniak, Bartosz Gleń
 
CANAL+ Sport 2

13:00 Piłka nożna: Premier League:
Crystal Palace – Aston Villa
Komentarz: Marcin Rosłoń, Jarosław Koliński

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Tottenham Hotspur – Wolverhampton Wanderers
Komentarz: Przemysław Rudzki, Kamil Kosowski

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Athletic Club – Real Madryt
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Paris Saint-Germain – Stade Reims
Komentarz: Tomasz Smokowski, Marek Jóźwiak
 
CANAL+ Sport 3

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Multiliga+ 
Prowadzący: Krzysztof Marciniak, Bartosz Gleń
 
CANAL+ Sport 4

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Komentarz: Adam Marchliński, Grzegorz Mielcarski
 
CANAL+ Now

15:00 Koszykówka mężczyzn: Puchar Niemiec:
Finał
Komentarz: Artur Kwiatkowski, Dominik Tomczyk

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Piast Gliwice – Wisła Kraków
Komentarz: Rafał Dębiński, Michał Żewłakow

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
LOSC Lille – AS Saint-Étienne
Komentarz: Krzysztof Bandych, Michał Bojanowski
 
CANAL+ Family

17:30 Piłka nożna: Premier League:
West Bromwich Albion – Liverpool FC
Komentarz: Andrzej Twarowski, Przemysław Rudzki

20:00 Piłka nożna: Premier League:
Everton – Sheffield United
Komentarz: Przemysław Pełka, Rafał Nahorny

22:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Golden State Warriors – Memphis Grizzlies
Komentarz: Bartosz Tomczak, Szymon Szewczyk
 
CANAL+ Film

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lech Poznań – Górnik Zabrze
Komentarz: Michał Kornacki, Marcin Baszczyński
 
Eleven Sports 1

12:30 Piłka nożna: Serie A TIM:
ACF Fiorentina – SSC Napoli
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Benevento Calcio – FC Crotone
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
FC Barcelona – Celta Vigo
Komentarz: Mateusz Święcicki, Sebastian Chabiniak

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
AC Milan – Cagliari Calcio
Komentarz: Piotr Dumanowski, Filip Kapica
 
Eleven Sports 2

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Udinese Calcio – UC Sampdoria
Komentarz: Tomasz Zieliński, Piotr Czachowski

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Atlético Madryt – CA Osasuna
Komentarz: Łukasz Wiśniowski, Marcin Gazda

20:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
RB Lipsk – VfL Wolfsburg
Komentarz: Patryk Mirosławski, Tomasz Urban
 
Eleven Sports 3

15:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Fortuna Düsseldorf – FC Erzgebirge Aue
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula

18:00 Piłka nożna: Bundesliga: 
1. FSV Mainz 05 – Borussia Dortmund
Komentarz: Julian Kowalski, Tomasz Zieliński

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Marsylia – Angers SCO
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula
 
Eleven Sports 4

12:30 Piłka nożna: Serie A TIM:
ACF Fiorentina – SSC Napoli
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica

15:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
VfL Osnabrück – Hamburger SV
Komentarz: Patryk Mirosławski, Tomasz Urban

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Real Sociedad – Real Valladolid
Komentarz: Marcin Pawłowski, Michał Świerżyński

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
LOSC Lille – AS Saint-Étienne
Komentarz: Marcin Grzywacz, Kuba Ostrowski
 
Eurosport 1

12:15 Kolarstwo szosowe: Giro d'Italia:
Etap 9
Komentarz: Adam Probosz, Dariusz Baranowski
 
Eurosport 2

11:30 Kajakarstwo: Puchar Świata, Segedyn:
Zawody 
Komentarz: Igor Błachut

13:00 Kolarstwo szosowe: Tour of Hungary:
Etap 5
Komentarz: Igor Błachut
 
Golf Channel

21:00 Golf: PGA Tour, Irving:
Finał
Komentarz: Jacek Person
 
Motowizja

09:35 Wyścigi samochodowe: Euroformula Open, Le Castellet:
Wyścig 2

11:45 Żużel: 2. Liga Żużlowa:
Metalika Recycling Kolejarz Rawicz – 7R Stolaro Stal Rzeszów

14:05 Wyścigi samochodowe: GT Open, Le Castellet:
Wyścig 2

15:00 Wyścigi samochodowe: Euroformula Open, Le Castellet:
Wyścig 3

16:20 Wyścigi samochodowe: ADAC GT Masters, Oschersleben:
Wyścig 2

20:00 Wyścigi samochodowe: NASCAR Cup Series, Dover:
Wyścig
Komentarz: Szymon Tworz, Michał Budziak
 
nSport+

13:00 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa: 
Abramczyk Polonia Bydgoszcz – ROW Rybnik
Komentarz: Michał Mitrut

15:15 Żużel: PGE Ekstraliga:
eWinner Apator Toruń – Eltrox Włókniarz Częstochowa
Komentarz: Maciej Noskowicz, Krzysztof Cegielski

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Śląsk Wrocław – PGE FKS Stal Mielec
Komentarz: Rafał Skrzyński, Wojciech Jagoda

19:45 Żużel: PGE Ekstraliga:
Betard Sparta Wrocław – Moje Bermudy Stal Gorzów
Komentarz: Tomasz Dryła, Mirosław Jabłoński
 
Polsat Sport Premium 1

14:30 Piłka nożna: Eredivisie: 
Vitesse – AFC Ajax

17:00 Piłka nożna: Fortuna Liga:
FK Mlada Boleslav – AC Sparta Praga

21:00 Piłka nożna kobiet: Liga Mistrzyń UEFA: 
Chelsea FC – FC Barcelona

Komentarz: Tomasz Lach, Joanna Tokarska
 
Polsat Sport Premium 2

14:30 Piłka nożna: Eredivisie: 
FC Utrecht – PSV Eindhoven

 
Polsat Sport

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga:
Widzew Łódź – Bruk-Bet Termalica Nieciecza

15:00 Siatkówka kobiet: Mecz towarzyski: 
Polska – Bułgaria

19:00 Siatkówka mężczyzn: Eliminacje Mistrzostw Europy: 
Węgry – Portugalia
 
Polsat Sport Extra

13:30 Siatkówka kobiet: Eliminacje Mistrzostw Europy:
Ukraina – Gruzja

17:00 Tenis: ATP World Tour, Rzym:
Finał
Novak Djoković - Rafael Nadal

19:30 Piłka nożna: Fortuna Liga:
SK Slavia Praga – MFK Karvina
 
Polsat Sport News

11:00 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Francji:
Wyścig
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

12:20 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Francji:
Wyścig
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

14:00 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Francji:
Wyścig
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

16:00 Siatkówka mężczyzn: Eliminacje Mistrzostw Europy: 
Chorwacja – Holandia

19:00 Siatkówka kobiet: Eliminacje Mistrzostw Europy: 
Izrael – Dania

00:15 (nd/pn) Piłka nożna: Major League Soccer: 
New England Revolution – Columbus Crew
 
Sportklub

10:40 Wyścigi samochodowe: European Le Mans Series, Spielberg:
Wyścig
Komentarz: Marcin Grzywacz, Michał Olszak

13:00 Wyścigi samochodowe: European Le Mans Series, Spielberg:
Wyścig
Komentarz: Marcin Grzywacz, Michał Olszak

17:00 Pięciobój nowoczesny: Puchar Świata, Székesfehérvár:
Finał par mieszanych
Komentarz: Kamil Gapiński
 
TVP Sport

14:15 Piłka ręczna kobiet: PGNiG Superliga Kobiet: 
Eurobud JKS Jarosław – KPR Gminy Kobierzyce
Komentarz: Maciej Iwański, Iwona Niedzwiedź

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Piast Gliwice – Wisła Kraków
Komentarz: Jacek Laskowski, Robert Podoliński

21:15 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Vegas Golden Knights – Minnesota Wild  
Komentarz: Patryk Rokicki, Piotr Chłystek
 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

479 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5679) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

199 zł Więcej...