reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Auta i pociągi w czerwcu w Polsat Viasat Explore

dodano: 2021-05-13 23:54
autor: Łukasz Knapik | źródło: Viasat World/satkurier.pl

Polsat Viasat Explore W czerwcu br. kanał Polsat Viasat Explore poleca swoim widzom szczególnie takie programy jak „Rzeczne potwory” (sezon 3.) i „Koleją przez śniegi”, a w ramach pasma „Noc na wysokich obrotach” takie produkcje jak „Klasyczne - elektryczne”, „Gruchoty za gotówkę” i „Gruchoty - reaktywacja”.

Polsat Viasat Explore


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Czerwiec 2021 roku w ofercie kanału Polsat Viasat Explore:

„Rzeczne potwory” 3 („River Monsters” 3)
emisja: od soboty, 5 czerwca br. o 21:00

W trzecim sezonie programu Jeremy Wade, wędkarz ekstremalny, znów wyrusza do najodleglejszych zakątków Ziemi, by odkrywać tajemnice związane z przerażającymi potworami atakującymi ludzi w wielkich rzekach. Odkrywa, dlaczego w Australii pewne morskie stworzenie zapuszcza się kilometry w głąb lądu; potem przenosi się do Papui-Nowej Gwinei, aby zbadać tajemnicze zgony na rzece Sepik. Leci także do Nowej Zelandii i przygląda się legendzie o zabójczym stworzeniu żyjącym podobno w jej rzekach i jeziorach. Jeremy Wade jedzie również po raz pierwszy do Japonii, aby zbadać wyjątkowe, śmiertelnie groźne wodne potwory, takie jak namazu i kappa; bada także wody Ameryki Południowej i odkrywa niezwykłe wodne drapieżniki w Brazylii, Argentynie i Surinamie (więcej tutaj).

„Noc na wysokich obrotach”:
emisja: od poniedziałku do piątku (od 7 czerwca br.) o 23:00
Czas na „Noc na wysokich obrotach”. Codziennie wieczorem Polsat Viasat Explore zaprosi na programy motoryzacyjne. Jak zapowiada nadawca, będą sprzedawane gruchoty za gotówkę („Gruchoty za gotówkę” - więcej tutaj), przekształcane klasyczne samochody w elektryczne pojazdy przyszłości („Klasyczne - elektryczne” - więcej tutaj) i podziwiane najrzadsze auta i pamiątki związane z motoryzacją („Gruchoty - reaktywacja” - więcej tutaj).

„Koleją przez śniegi” („Arctic Ice Railroad”)
emisja: od środy, 16 czerwca br. o 22:00

Linia kolejowa Ontario Northland Railroad - znana między innymi ze słynnego pociągu Polar Bear Express - biegnie przez 1 125 km gęstego lasu aż do dalekiej zatoki James Bay, nazywanej w Kanadzie „Wrotami Arktyki”. Bez względu na to, jak trudne są w danej chwili warunki, zespoły twardych kolejarzy muszą nieustannie współpracować, aby umożliwić transport ogromnych ładunków, prowadzić niezbędne prace na torowiskach, odśnieżać i odladzać szyny oraz utrzymywać w dobrym stanie pociągi i całą infrastrukturę. Linia kolejowa pozwala dostarczać najważniejsze towary społecznościom żyjącym na dalekiej, mroźnej Północy. Jak zapowiada nadawca, widzowie zobaczą pełną akcji mieszankę ambitnej inżynierii, wspaniałych krajobrazów i niesamowitego wysiłku wielu odważnych ludzi.
 
Lokomotywa General Motors Electro-Motive Division EMD GP40-2 w programie „Koleją przez śniegi”, foto: ITV Global
Lokomotywa General Motors Electro-Motive Division EMD GP40-2 w programie „Koleją przez śniegi”, foto: ITV Global


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q + DVB-T/T2/C Tuner

Zestaw Homatics BOX Q z DVB-T/T2/C Dongle to najpotężniejszy odtwarzacz...

469 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

125 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 299 zł Więcej...