reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Tajlandia i Ziemia w czerwcu w Polsat Viasat Nature

dodano: 2021-05-14 01:54
autor: Łukasz Knapik | źródło: Viasat World

Polsat Viasat Nature HD W czerwcu br. kanał telewizyjny Polsat Viasat Nature poleca swoim widzom szczególnie takie programy jak „Ta przedziwna Ziemia” i „Szpital dla słoni”, a w ramach pasma „Sezon na rekiny” takie produkcje jak „Ocalić rekina” i „Rekiny z Wyspy Wniebowstąpienia”.

Polsat Viasat Nature


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Czerwiec 2021 roku w ofercie kanału Polsat Viasat Nature:

„Ta przedziwna Ziemia” („Weird Earth”)
emisja: od soboty, 5 czerwca br. o 22:00

Program pokazuje uchwycone przez kamery na całym świecie niezwykłe, trudne do wyjaśnienia zjawiska pogodowe - od złowrogich błyskawic wystrzeliwujących z ziemi po pozornie zaprzeczające fizyce poziome tornada. Widzowie zobaczą pogodę, która jest widowiskowa, a jednocześnie przerażająca i wymyka się racjonalnym wyjaśnieniom. Każdy odcinek przedstawia cztery dziwne zjawiska pogodowe, których eksperci nie potrafią na razie wyjaśnić. Wśród prezentowanych materiałów znajdą się wywiady z naocznymi świadkami, animacje komputerowe, filmy nakręcone na miejscu, eksperymenty oraz analizy naukowców starających się zracjonalizować te dziwaczne wydarzenia i zjawiska.

„Sezon na rekiny”:
emisja: od poniedziałku do piątku (od 7 czerwca br.) o 21:00
Oto seria programów o jednym z najbardziej popularnych, a przy tym najlepiej zbadanych i udokumentowanych zwierząt na świecie. Rekiny są jednymi z najczarniejszych charakterów świata popkultury - w rzeczywistości to one bardzo często padają łupem człowieka. Nielegalne połowy rekinów to wielki i dochodowy przemysł. Polsat Viasat Nature zaprasza na programy ukazujące relacje między rekinem a człowiekiem (więcej tutaj).

„Sezon na rekiny”:
„Ocalić rekina” („Save This Shark”)
emisja: od poniedziałku, 7 czerwca br. o 21:00

W tym dwuczęściowym dokumencie Mick Fanning, mistrz surfingu i obrońca przyrody, rozmawia z ekspertami i naukowcami. Mick Fanning ma misję - chce zgłębiać wiedzę na temat ochrony rekinów, więc podróżuje po całym świecie, spotykając się z fachowcami i obrońcami przyrody, aby odkrywać prawdy o rekinach i sposobach ratowania ich przed wyginięciem. Mick Fanning bada spotkania rekinów z ludźmi i inne współczesne problemy, odkrywa także najnowsze rozwiązania technologiczne pozwalające na bezpieczną koegzystencję ludzi i rekinów.

„Sezon na rekiny”:
„Rekiny z Wyspy Wniebowstąpienia” („Under Siege - The Sharks of Ascension Island”)
emisja: w środę, 9 czerwca br. o 21:00

Wyspa Wniebowstąpienia jest oddalona o 1600 mil od najbliższego stałego lądu. Ogromne ławice olbrzymich tuńczyków od dziesięcioleci wabią tu tysiące rekinów z bezkresnej pustki otaczającego ją oceanu. W ostatnich latach na wyspie pojawiły się setki wędkarzy sportowych, żądnych złowienia jednej ryby, która może być warta tysiące dolarów. Ten dokument pokazuje, co się dzieje, gdy ludzka ingerencja zaburza równowagę natury.

„Szpital dla słoni” („The Elephant Hospital”)
emisja: od niedzieli, 20 czerwca br. o 15:00

Polsat Viasat Nature zaprasza do największego na świecie szpitala zajmującego się wyłącznie słoniami: Elephant Hospital w Lampang w północnej Tajlandii, gdzie co roku trafia ponad 100 chorych, rannych lub zaniedbanych słoni. Widzowie będą mogli z bliska przyjrzeć się codziennym wyzwaniom, z jakimi zmagają się tutaj weterynarze i wolontariusze. Jak zapowiada nadawca, „Szpital dla słoni" to poruszający serial pełen podnoszących na duchu, niezwykłych i niespodziewanych historii. Widzowie zobaczą między innymi, jak leczy się słonie chore na raka i jak dopasowuje się protezę nogi zwierzęciu, które straciło kończynę po wejściu na minę lądową.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

109 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 LITE HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

99 zł Więcej...

Miernik Dreamsky TSC-4K TRIO DVB-S2/T2/C2

Profesjonalny miernik Dreamsky TSC-4K TRIO do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów...

1 990 zł Więcej...