reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVP2: Kto wygrał w finale „Dance dance dance” 3?

dodano: 2021-05-17 01:27
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/satkurier.pl

Dance dance dance W sobotę, 15 maja br. w stacji TVP2 wyemitowany został premierowo 8. odcinek 3. sezonu programu „Dance dance dance”, którego producentem jest Rochstar. Był to finał. O wygraną zawalczyli wokalistka Roksana Węgiel „Roxie” z przyjaciółką Oliwią Górniak oraz aktorka Anna Matysiak i wokalista Stanisław Karpiel-Bułecka. Widowisko poprowadzili Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora, a jurorami byli Ida Nowakowska-Herndon, Joanna Jędrzejczyk oraz Agustin Egurrola. Program ten mogli również oglądać widzowie stacji TVP3 i TVP Kobieta, a w kolejnych dniach pokaże go kanał TVP Rozrywka.

TVP2 TVP 2 Dwójka „Dance dance dance”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Decyzją widzów program wygrały najmłodsze uczestniczki - wokalistka Roksana Węgiel i jej przyjaciółka Oliwia Górniak. Nagroda główna - 100 tysięcy złotych, trafi do Fundacji Pomocy Dzieciom z Chorobą Nowotworową.
 
Tuż po ogłoszeniu werdyktu uczestniczki nie kryły wzruszenia z powodu wygranej.

- Program był dla nas niesamowitą przygodą, która umożliwiła nam rozwój pod wieloma względami. Jestem ogromnie wdzięczna za tak cudowne doświadczenie. Poznałam super ludzi i zyskałam zdecydowanie większą pewność swoich ruchów. Wspaniale spędziłam ten czas. Wspomnienia związane z tym programem pozostaną na zawsze

- wyznała tuż po ogłoszeniu wyników Roksana Węgiel „Roxie”.

- Udział w tym programie zdecydowanie był spełnieniem moich marzeń. Nie spodziewałam się, że zajdziemy tak daleko. Cieszę się, że nasza wygrana przyczyni się do pomocy innym. Myślę, że to był najważniejszy cel całej podróży w „Dance dance dance”. Bardzo mi miło, że widownia doceniła nasze starania i wsparła nas głosami. To była przygoda mojego życia i chętnie będę sięgała do wspomnień z tego czasu

- powiedziała Oliwia Górniak.


W trakcie finału trzeciej edycji „Dance dance dance” Roksana Węgiel „Roxie” i Oliwia Górniak zaprezentowały choreografię do utworu „4 Minutes” Madonny Louise Ciccone i Justina Timberlake’a oraz układ do „Intoxicated” Martina Laurenta Picandeta „Martina Solveig” i GTA. Dodatkowo Roksana Węgiel wcieliła się w rolę Michaela Jacksona z kultowego klipu „Thriller” a Oliwia Górniak zatańczyła do przeboju „Le Freak” amerykańskiej formacji Chic.

Druga finałowa para - Anna Matysiak i Stanisław Karpiel-Bułecka, również wsparli wybraną przez siebie organizację charytatywną. Uczestnicy przekazali 10 tysięcy złotych na rzecz Fundacji Azyl pod Psim Aniołem.

Trzecią edycję „Dance dance dance” poprowadzili Małgorzata Tomaszewska oraz Aleksander Sikora. Taneczne występy uczestników oceniali Ida Nowakowska-Herndon, Joanna Jędrzejczyk oraz Agustin Egurrola (więcej tutaj).
 
Oliwia Górniak i Roksana Węgiel „Roxie” w programie „Dance dance dance”, foto: Natasza Młudzik/TVP
Oliwia Górniak i Roksana Węgiel „Roxie” w programie „Dance dance dance”, foto: Natasza Młudzik/TVP


„Dance dance dance” - sezon 3., emisja w środę, 26 maja 2021 roku o godz. 22:30 w kanale TVP Rozrywka.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

529 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...