reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

BTK Gawex bez kanału AXN w analogowej ofercie

dodano: 2021-05-17 05:56
autor: Łukasz Knapik | źródło: Bydgoska Telewizja Kablowa Gawex/satkurier.pl

AXN Bydgoska Telewizja Kablowa Gawex z Bydgoszczy poinformowała o zmianach w ofercie analogowej. Jak przekazał operator, od piątku, 14 maja br. kanał AXN został wyłączony z nadawania w pakiecie telewizji analogowej tej sieci. Dodajmy, że w cyfrowej ofercie tego operatora wciąż jest dostępna stacja AXN HD - wersje SD i HD kanału mają identyczne ramówki.

AXN


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
AXN (SD/HD) to kanał filmowo-serialowy, należący do koncernu Sony Pictures Television, spółki Sony Pictures Entertainment Company (Sony Corporation). W ofercie stacji widzowie znajdą filmy i seriale komediowe, sensacyjne, kryminalne, fantastyczne czy przygodowe. Kanał w standardowej rozdzielczości rozpoczął nadawanie w Polsce w 2003 roku (więcej tutaj i tutaj), a w 2010 roku w wysokiej rozdzielczości (AXN HD) (więcej tutaj). Wersje SD i HD mają identyczne ramówki (więcej tutaj).

Przypomnijmy, iż w ostatnim czasie cyfrowa oferta Bydgoskiej Telewizji Kablowej Gawex powiększyła się m.in. o takie kanały jak TVP Dokument HD (więcej tutaj), TVP Kobieta HD (więcej tutaj) i Antena HD (więcej tutaj). Dodatkowo z analogowej oferty operator usunął takie stacje jak Disney Channel, National Geographic, Discovery Channel, Discovery Science, Discovery Life i DTX (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

459 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 48mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 48mm

89 zł Więcej...