reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

BTK Gawex bez kanału AXN w analogowej ofercie

dodano: 2021-05-17 05:56
autor: Łukasz Knapik | źródło: Bydgoska Telewizja Kablowa Gawex/satkurier.pl

AXN Bydgoska Telewizja Kablowa Gawex z Bydgoszczy poinformowała o zmianach w ofercie analogowej. Jak przekazał operator, od piątku, 14 maja br. kanał AXN został wyłączony z nadawania w pakiecie telewizji analogowej tej sieci. Dodajmy, że w cyfrowej ofercie tego operatora wciąż jest dostępna stacja AXN HD - wersje SD i HD kanału mają identyczne ramówki.

AXN


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
AXN (SD/HD) to kanał filmowo-serialowy, należący do koncernu Sony Pictures Television, spółki Sony Pictures Entertainment Company (Sony Corporation). W ofercie stacji widzowie znajdą filmy i seriale komediowe, sensacyjne, kryminalne, fantastyczne czy przygodowe. Kanał w standardowej rozdzielczości rozpoczął nadawanie w Polsce w 2003 roku (więcej tutaj i tutaj), a w 2010 roku w wysokiej rozdzielczości (AXN HD) (więcej tutaj). Wersje SD i HD mają identyczne ramówki (więcej tutaj).

Przypomnijmy, iż w ostatnim czasie cyfrowa oferta Bydgoskiej Telewizji Kablowej Gawex powiększyła się m.in. o takie kanały jak TVP Dokument HD (więcej tutaj), TVP Kobieta HD (więcej tutaj) i Antena HD (więcej tutaj). Dodatkowo z analogowej oferty operator usunął takie stacje jak Disney Channel, National Geographic, Discovery Channel, Discovery Science, Discovery Life i DTX (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

Uchwyt kominowy bezinwazyjny E863M z opaską 5,0m

mocny uchwyt antenowy bezinwazyjny - obejma 5m na komin 

139 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 749 zł Więcej...