reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Dokument o Meghan i Harrym w TVN24 GO

dodano: 2021-05-18 08:56
autor: Jerzy Kruczek | źródło: TVN Grupa Discovery

TVN24 GO Odkąd były książę i księżna Sussexu porzucili królewski dwór dla Kalifornii, konflikt między obiema rodzinami narastał. Zyskali niezależność, ale pytania nie cichły. Odpowiedzią był głośny wywiad Oprah Winfrey z Meghan Markle i księciem Harrym, który zachwiał wizerunkiem rodziny królewskiej. W TVN24 GO zadebiutował nowy film dokumentalny discovery+ Originals „Harry i Meghan: kulisy kryzysu w rodzinie królewskiej”.

„Harry i Meghan: kulisy kryzysu w rodzinie królewskiej” w TVN24 GO / TVN Grupa Discovery
Harry i Meghan: kulisy kryzysu w rodzinie królewskiej TVN24 GO TVN Grupa Discovery


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Do biblioteki serwisu TVN24 GO w ostatni weekend dołączył głośny dokument „Harry i Meghan: kulisy kryzysu w rodzinie królewskiej”. W środę, 19 maja para świętuje trzecią rocznicę ślubu. Produkcja bada, jak wyglądały relacje księżnej i księcia Sussexu z rodziną królewską od momentu wejścia do niej Meghan Markle i co leżało u podstaw rozłamu. Eksperci świata polityki, show-biznesu, medioznawcy i dziennikarze komentują wydarzenia, które doprowadziły do największego w ostatnich latach skandalu w brytyjskiej rodzinie królewskiej, a także oceniają konsekwencje wywiadu pary książęcej z Oprah Winfrey.

Głośny wywiad Oprah Winfrey z Meghan Markle i księciem Harrym, który jest punktem wyjścia tego dokumentu, w Polsce pokazał TVN24. Była to jedyna stacja telewizyjna w Polsce, która miała prawa do emisji materiału.

Film dokumentalny „Harry i Meghan: kulisy kryzysu w rodzinie królewskiej” jest produkcją discovery+ Originals. 16 maja zadebiutował w TVN24 GO. W połowie czerwca dołączy także do kolekcji discovery+ w Playerze. W bibliotece filmów dokumentalnych w TVN24 GO obejrzeć można także m.in. film „Filip. Król bez korony”.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Przepust dachowy średnicy 90mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 90mm

279 zł Więcej...

Miernik Spacetronik STC-33 Combo DVB-S2/T2/C

Miernik, do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2 naziemnych DVB-T/T2...

569 zł Więcej...

SAT Kurier - 11-12/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2021

10 zł Więcej...