reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Narrative Capital kupuje brytyjskie kanały Sony

dodano: 2021-05-18 18:48 | aktualizacja: 2021-05-18 20:07
autor: RO | źródło: broadbandtvnews.com

Sony Movies Narrative Capital, amerykańska firma inwestycyjna w mediach, nabyła za nieujawnioną kwotę portfolio kanałów telewizyjnych Sony Pictures Television (SPT) oraz jej aktywa cyfrowe w Wielkiej Brytanii. Wkrótce zmiana nazewnictwa kanałów w pakiecie FTA z satelity Astra 2F (28,2°E) w wiązce brytyjskiej!

Sony Movies Action
Sony Movies Action


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Portfolio obejmuje Sony Movies, Sony Movies Action, Sony Movies Classic, Sony Channel, POP, Tiny POP i POP Max. To najlepszy, komercyjny pakiet kanałów filmowych i dziecięcych, nadawany za darmo. Łącznie kanały oferują ponad 6400 godzin treści na platformach Freeview, Sky UK, Virgin Media i Freesat.

Umowa została zrealizowana w Wielkiej Brytanii przez Remy Minute, założyciela i dyrektora generalnego CSC Media Group w 2006 roku. Firma stała się największym portfelem kanałów telewizyjnych FTA na Wyspach Brytyjskich. Przypomnijmy, że Sony nabyło projekty CSC w 2014 roku.

Firma Sony Pictures Television zajmująca się nadawaniem FTA w Wielkiej Brytanii, od dawna wyróżnia się jako centrum interakcji twórczej, markowej i technologicznej. To jest to, czego szukamy. To ekscytująca okazja do rebrandingu z dynamicznym, pewnym siebie głosem, który wita nowych widzów, by celebrować łatwość, spontaniczność i połączenie nadawanej telewizji. Cieszymy się, że możemy powitać te kanały i personel w rodzinie Narrative

- wyjaśnił komentując umowę Daniel Levin, dyrektor generalny Narrative Capital.

Sony Pictures Television wykonało wspaniałą robotę, dbając o rozwój kanałów, a przejęcie jest mile widzianym rozszerzeniem naszej filozofii opartej na połączeniu i skupianiu się przede wszystkim na widowni. Korzystamy z możliwości poszerzenia zasięgu kultowej marki POP o nowe platformy i oryginalne treści

- dodał.

W obliczu tego przejęcia, należy spodziewać się rebrandingu darmowych kanałów Sony w Wielkiej Brytanii.

Parametry techniczne:
Astra 2F (28,2°E)
tp. 110 (11,307 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 5/6; DVB-S /QPSK) - wiązka UK!
Kodowanie: brak ( FTA )

Źródło: broadbandtvnews.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Biznes


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...

Odbiornik Opticum T-BOX DVB-T2 H.265 HEVC HbbTV

Najnowszy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 i obsługą HbbTV marki Opticum...

289 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami Museum 4K i...

209 zł Więcej...