reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Perszyj Awtomobilnyj w międzynarodowej wersji?

dodano: 2021-05-18 19:44
autor: RO | źródło: ukrinform.ru

Perszyj Awtomobilnyj Ukraiński kanał motoryzacyjny Perszyj Awtomobilnyj planuje rozwinąć dystrybucję międzynarodowej wersji El Primer Canal Automovilistico. Nadawca uzyskał europejską licencję na ten projekt już w grudniu 2019 roku, a teraz został wpisany do rejestru kanałów zagranicznych przez Narodową Radę Ukrainy ds. telewizji i radia.

https://i.ytimg.com/vi/Acreoo-TU8o/maxresdefault.jpg
Perszyj Awtomobilnyj


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Perszyj Awtomobilnyj na Ukrainie jest dostarczany w technologii IPTV/OTT. Oferowany jest przez niektóre sieci kablowe i platformy internetowe, takie jak MEGOGO czy oll.tv.

Z uwagi na rosnące znaczenie tematów motoryzacyjnych na świecie oraz aktywny rozwój pojazdów i najnowszych technologii, firma 1AUTO TV zgłosiła się do swojego regulatora na Ukrainie z apelem o wpisanie nowego projektu do rejestru kanałów zagranicznych, których treść spełnia wymogi zawarte w Europejskiej Konwencji o Telewizji Ponadgranicznej i ustawodawstwie Ukrainy.

Wkrótce kanał zaprezentuje się swoim widzom w odświeżonej wersji. Nadawca chce przybliżać światowy i ukraiński sport motorowy, promować osiągnięcia w ukraińskim sporcie motorowym na świecie i na Ukrainie. Ponadto ma kontynuować prezentacje nowych aut, recenzje i jazdy próbne, nowości z branży motoryzacyjnej i pojazdów elektrycznych. Wkrótce ramówkę wzbogaci też o wyścigi Formuły 1 kobiet i Rallycrossowe Mistrzostwa Świata.

strona internetowa 1auto.tv

Źródło: ukrinform.ru 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kanały


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 -V1 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 90mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 90mm

279 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...