reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Perszyj Awtomobilnyj w międzynarodowej wersji?

dodano: 2021-05-18 19:44
autor: RO | źródło: ukrinform.ru

Perszyj Awtomobilnyj Ukraiński kanał motoryzacyjny Perszyj Awtomobilnyj planuje rozwinąć dystrybucję międzynarodowej wersji El Primer Canal Automovilistico. Nadawca uzyskał europejską licencję na ten projekt już w grudniu 2019 roku, a teraz został wpisany do rejestru kanałów zagranicznych przez Narodową Radę Ukrainy ds. telewizji i radia.

https://i.ytimg.com/vi/Acreoo-TU8o/maxresdefault.jpg
Perszyj Awtomobilnyj


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Perszyj Awtomobilnyj na Ukrainie jest dostarczany w technologii IPTV/OTT. Oferowany jest przez niektóre sieci kablowe i platformy internetowe, takie jak MEGOGO czy oll.tv.

Z uwagi na rosnące znaczenie tematów motoryzacyjnych na świecie oraz aktywny rozwój pojazdów i najnowszych technologii, firma 1AUTO TV zgłosiła się do swojego regulatora na Ukrainie z apelem o wpisanie nowego projektu do rejestru kanałów zagranicznych, których treść spełnia wymogi zawarte w Europejskiej Konwencji o Telewizji Ponadgranicznej i ustawodawstwie Ukrainy.

Wkrótce kanał zaprezentuje się swoim widzom w odświeżonej wersji. Nadawca chce przybliżać światowy i ukraiński sport motorowy, promować osiągnięcia w ukraińskim sporcie motorowym na świecie i na Ukrainie. Ponadto ma kontynuować prezentacje nowych aut, recenzje i jazdy próbne, nowości z branży motoryzacyjnej i pojazdów elektrycznych. Wkrótce ramówkę wzbogaci też o wyścigi Formuły 1 kobiet i Rallycrossowe Mistrzostwa Świata.

strona internetowa 1auto.tv

Źródło: ukrinform.ru 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kanały


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Obejma kominowa 5m

uchwyt - obejma 5m na komin do masztów stalowych

69 zł Więcej...

Kabelio: CAM CI+ 3 m gratis

Oryginalny, bezkartowy moduł (CAM) CI+ nowej szwajcarskiej platformy Kabelio z...

530 zł Więcej...

Adapter USB-C 8in1 hub wielofunkcyjny

Adapter 8in1 (przejściówka) USB-C do laptopa na HDMI, 2xUSB3.0, SD,...

199 zł Więcej...