reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Perszyj Awtomobilnyj w międzynarodowej wersji?

dodano: 2021-05-18 19:44
autor: RO | źródło: ukrinform.ru

Perszyj Awtomobilnyj Ukraiński kanał motoryzacyjny Perszyj Awtomobilnyj planuje rozwinąć dystrybucję międzynarodowej wersji El Primer Canal Automovilistico. Nadawca uzyskał europejską licencję na ten projekt już w grudniu 2019 roku, a teraz został wpisany do rejestru kanałów zagranicznych przez Narodową Radę Ukrainy ds. telewizji i radia.

https://i.ytimg.com/vi/Acreoo-TU8o/maxresdefault.jpg
Perszyj Awtomobilnyj


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Perszyj Awtomobilnyj na Ukrainie jest dostarczany w technologii IPTV/OTT. Oferowany jest przez niektóre sieci kablowe i platformy internetowe, takie jak MEGOGO czy oll.tv.

Z uwagi na rosnące znaczenie tematów motoryzacyjnych na świecie oraz aktywny rozwój pojazdów i najnowszych technologii, firma 1AUTO TV zgłosiła się do swojego regulatora na Ukrainie z apelem o wpisanie nowego projektu do rejestru kanałów zagranicznych, których treść spełnia wymogi zawarte w Europejskiej Konwencji o Telewizji Ponadgranicznej i ustawodawstwie Ukrainy.

Wkrótce kanał zaprezentuje się swoim widzom w odświeżonej wersji. Nadawca chce przybliżać światowy i ukraiński sport motorowy, promować osiągnięcia w ukraińskim sporcie motorowym na świecie i na Ukrainie. Ponadto ma kontynuować prezentacje nowych aut, recenzje i jazdy próbne, nowości z branży motoryzacyjnej i pojazdów elektrycznych. Wkrótce ramówkę wzbogaci też o wyścigi Formuły 1 kobiet i Rallycrossowe Mistrzostwa Świata.

strona internetowa 1auto.tv

Źródło: ukrinform.ru 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kanały


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC Biały

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...

Miernik Spacetronik STC-33 Combo DVB-S2/T2/C

Miernik, do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2 naziemnych DVB-T/T2...

569 zł Więcej...