reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Fear the Walking Dead” 6 i filmy w czerwcu w AMC

dodano: 2021-05-19 06:15
autor: Łukasz Knapik | źródło: AMC Networks International

AMC W czerwcu br. kanał AMC poleca swoim widzom takie seriale, jak: „Fear the Walking Dead” (sezon 6.) i „Preacher” (sezon 2.), a w ramach pasma „Soboty pełne akcji” takie produkcje filmowe, jak: „Tylko jeden”, „Potępiony”, „Zabójczy układ”, „Fighting”, „Pole rażenia”, „Życzenie śmierci”, „Proud Mary” i „DOA: Żywy lub martwy”.

AMC
Fear the Walking Dead AMC


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Czerwiec 2021 roku w ofercie kanału AMC:

„Soboty pełne akcji”:
emisja: w soboty (od 5 czerwca br.) o 22:00
Jak zapowiada nadawca, AMC zabierze widzów na jazdę bez trzymanki. Płatni mordercy, skorumpowani policjanci czy gangsterskie porachunki, to wybuchowa mieszanka, która zagości na ekranach w każdą czerwcową sobotę. Podwójna dawka trzymających w napięciu filmów akcji od godziny 22:00.

„Soboty pełne akcji”:
„Tylko jeden” („The one”)
reżyser: James Wong, występują: Jet Li, Delroy Lindo, Carla Gugino i Jason Statham
emisja: w sobotę, 5 czerwca br. o 22:00

Nieuczciwy agent zostaje przydzielony do monitorowania równoległych wszechświatów, które zderzają się ze sobą, gdy mężczyzna zaczyna eliminować wersje samego siebie we wszystkich alternatywnych rzeczywistościach. Każda zniszczona postać dodaje mu energii i mocy. W końcu musi zmierzyć się z człowiekiem, który stoi na przeszkodzie do jego ostatecznego celu - zostać Jedynym (więcej tutaj).

„Soboty pełne akcji”:
„Potępiony” („The Condemned”)
reżyser: Scott Wiper, występują: Steve Austin, Vinnie Jones, Robert Mammone i Tory Mussett
emisja: w sobotę, 5 czerwca br. o 23:45

Jack Conrad oczekuje na wykonanie wyroku śmierci w więzieniu w Ameryce Środkowej. Producent telewizyjny wykupuje go i zabiera na odległą wyspę. Tam Jack i dziewięciu innych więźniów dowiadują się, że będą walczyć ze sobą na śmierć i życie, a nagrodą dla jedynego ocalałego będzie wolność. Producent planuje transmitować to wydarzenie bez cenzury przez internet (więcej tutaj).

„Fear the Walking Dead” 6 („Fear the Walking Dead” 6)
emisja: w poniedziałki o 22:00

Wraz z coraz śmielszymi próbami uwolnienia pozostałych członków grupy przez Morgana (w tej roli Lennie James), rośnie desperacja Virginii (Colby Minifie) - musi odnaleźć siostrę i ochronić osady przed zagrożeniami z wewnątrz, a także spoza ich murów. Druga połowa szóstego sezonu pokaże, jak życie pod kontrolą Virginii wpłynęło na każdego członka grupy, która niegdyś uważała się za rodzinę. Powstaną nowe sojusze, relacje zostaną zniszczone, a lojalność na zawsze się odwróci. Kiedy wszyscy muszą stanąć po którejś ze stron, odkrywają znaczenie tego, że „Koniec jest początkiem”. Finałowy odcinek sezonu zostanie wyemitowany w poniedziałek, 14 czerwca br. o godzinie 22:00 (więcej tutaj).

„Soboty pełne akcji”:
„Zabójczy układ” („The Replacement Killers”)
reżyseria: Antoine Fuqua, występują: Chow Yun-fat, Mira Sorvino, Michael Rooker i Kenneth Tsang
emisja: w sobotę, 12 czerwca br. o 22:00

Zawodowy zabójca napotyka śmiertelnie niebezpieczne przeszkody, próbując zerwać z brutalną przeszłością.

„Soboty pełne akcji”:
„Fighting” („Fighting”)
reżyseria: Dito Montiel, występują: Channing Tatum, Terrence Howard i Luis Guzman
emisja: w sobotę, 12 czerwca br. o 23:50

Jak czytamy w opisie, mocny i brutalny film akcji opowiadający o walkach bokserskich w wielkim mieście. Nowojorski naciągacz (Channing Tatum) spotyka weterana walk ulicznych (nominowany do Oscara Terrence Howard) i rozpoczyna nową karierę w bokserskim podziemiu. W produkcji występują także amerykański aktor Luiz Guzman i koreański bokser Cung Le.

„Soboty pełne akcji”:
„Pole rażenia” („Striking Distance”) 
reżyseria: Rowdy Herrington, występują: Sarah Jessica Parker, Bruce Willis, Dennis Farina i Tom Sizemore
19 czerwca o 22:00

Tom Hardy (Bruce Willis) to pochodzący z Pittsburgha policjant w piątym pokoleniu. Był detektywem w wydziale zabójstw, ale po tym, jak rzucił wyzwanie swym przełożonym, z których wielu to jego własna rodzina, został zdegradowany do patrolu rzecznego - mężczyzna twierdzi, że człowiek, który odsiaduje karę za zabójstwo jego ojca jest niewinny. Tom jest przekonany, że nowy seryjny morderca to ten sam strzelec i postanawia działać poza prawem, by schwytać zabójcę swego ojca (więcej tutaj i tutaj)

„Soboty pełne akcji”:
„Życzenie śmierci” („Death Wish”) 
reżyseria: Michael Winner, występują: Hope Lange i Charles Bronson
emisja w nocy z soboty na niedzielę, z 19 na 20 czerwca br. o 0:00

Gdy nowojorski architekt Paul Kersey (Charles Bronson)  przebywa poza domem, narkomani włamują się do środka, brutalnie mordują jego żonę Joannę (Hope Lange) i gwałcą córkę, która zapada w śpiączkę. Kersey, niegdyś nieufny wobec broni, bierze sprawy w swoje ręce. Chce dokonać samosądu nie tylko wobec sprawców, ale i innych złoczyńców. Nowojorscy policjanci szybko zauważają, co się dzieje i próbują odnaleźć osobę, która wyręcza ich w pracy.

„Preacher” 2 („Preacher” 2)
emisja: w poniedziałki (od 21 czerwca br.) o 22:00

Kiedy Jesse Custer, małomiasteczkowy kaznodzieja z kryminalną przeszłością, uświadamia sobie, że Bóg opuścił Niebo, postanawia go odnaleźć. W podróży towarzyszy mu Tulip, jego prawdziwa miłość o niestabilnej naturze, oraz najlepszy przyjaciel Cassidy, 119-letni irlandzki wampir. Trafiają do Nowego Orleanu, gdzie muszą unikać lokalnych gangsterów i niebezpiecznych tajnych agentów w białych garniturach. Nie mogą też dać się złapać Świętemu od Morderców, niepowstrzymanemu i zabójczemu kowbojowi z Piekła. Jak czytamy w opisie, „Preacher” to absurdalnie zakręcona, pełna akcji i dreszczyku jazda bez trzymanki. Serial oparty jest na kultowej serii komiksów o tej samej nazwie (więcej tutaj).

„Soboty pełne akcji”:
„Proud Mary” („Proud Mary”)
reżyseria: Babak Najafi, występują: Taraji P. Henson, Jahi Di’Allo Winston, Billy Brown, Danny Glover i Neal McDonough
emisja: w sobotę, 26 czerwca br. o 22:00

Jak czytamy w opisie, trzymający w napięciu, wypełniony akcją thriller. Profesjonalna płatna zabójczyni Mary (Taraji P. Henson) pracuje dla najbardziej znanej rodziny przestępczej w mieście, której przewodzi Benny (Danny Glover). Kiedy Mary strzela do chronionego gangstera, aby uratować życie małego chłopca, musi zmierzyć się z ogromnym niebezpieczeństwem. Na jej życie czyhają różni przestępcy - od rosyjskiej mafii po bliskie jej osoby, w tym były kochanek. Uzbrojona w swój spryt i schowek wypełniony bronią, Mary musi zrobić wszystko, by pozostać przy życiu.  

„Soboty pełne akcji”:
„DOA: Żywy lub martwy” („DOA: Dead or alive”)
reżyseria: Corey Yuen, występują: Jaime Pressly, Devon Aoki, Holly Valance, Sarah Carter i Eric Roberts
emisja: w sobotę, 26 czerwca br. o 23:50

Najlepsi zawodnicy na świecie zostają zaproszeni do DOA - konkursu sztuk walki. Cztery rywalki będą musiały współpracować ze sobą, aby odkryć tajemnice skrywane przez organizatora.
 
Bruce Willis i Sarah Jessica Parker w filmie „Pole rażenia”, foto: AMC Networks International
Bruce Willis i Sarah Jessica Parker w filmie „Pole rażenia”, foto: AMC Networks International
Sarah Jessica Parker i Bruce Willis w filmie „Pole rażenia”, foto: AMC Networks International
Sarah Jessica Parker i Bruce Willis w filmie „Pole rażenia”, foto: AMC Networks International


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD HyperCap II Duo

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

1 790 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...