reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

300. odcinek programu „Kuchenne rewolucje” w TVN

dodano: 2021-05-19 09:04
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Discovery/satkurier.pl

TVN „Kuchenne rewolucje” W czwartek, 20 maja br. o godz. 21:30 w telewizji TVN wyemitowany zostanie premierowo 14. odcinek 22. sezonu programu „Kuchenne rewolucje”, którego producentem jest Constantin Entertainment. Będzie to jednocześnie 300. odcinek całości. Wcześniejsze odcinki tego programu mogą obecnie oglądać widzowie stacji TVN, TVN Style i ITVN (TVN International).

TVN „Kuchenne rewolucje” Magda Gessler


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Brzeg Dolny to kilkunastotysięczne miasto leżące niedaleko Wrocławia. Wprawdzie początki ma średniowieczne, ale obecnie działają tu nowoczesne zakłady chemiczne. W budynku Ośrodka Sportu i Rekreacji miejsce dla siebie znalazł lokal gastronomiczny Wilcza 8. Jego właścicielem jest dwudziestoośmioletni Patryk. Posiadanie własnej restauracji od lat było jego wielkim marzeniem. Wcześniej całkiem nieźle poradził sobie z prowadzeniem niewielkiej cukierni. Wreszcie udało mu się przejąć sporą restaurację, ale nowe wyzwanie okazało się już nie tak słodkie.

Patryk zaczął ambitnie, serwując gościom dania z kaczki i gęsiny powyżej trzydziestu złotych. Szybko okazało się, że na tak drogie frykasy w Brzegu Dolnym nie ma chętnych. Dodatkowo pandemia szybko sprowadziła właściciela na ziemię. Wilcza 8 uprościło menu, ale na niewiele się to zdało, lokal wciąż świeci pustkami. Problemem stało się też zarządzanie sporym zespołem. W ciągu niespełna dwóch lat Patryk pięciokrotnie wymienił szefa kuchni. Sam z rozbrajającą szczerością przyznaje, że trudno z nim wytrzymać, bo wtrąca się we wszystko. Czy Magdalenie Gessler uda się zaprowadzić tu porządek? Restauratorka ma na to wilczy apetyt (więcej tutaj).
 
Magdalena Gessler na grafice promującej program „Kuchenne rewolucje”, foto: TVN Discovery
Magdalena Gessler na grafice promującej program „Kuchenne rewolucje”, foto: TVN Discovery
Magdalena Gessler w programie „Kuchenne rewolucje”, foto: TVN Discovery
Magdalena Gessler w programie „Kuchenne rewolucje”, foto: TVN Discovery


„Kuchenne rewolucje” - sezon 22., emisja w czwartki o godz. 21:30 w TVN. Wcześniejsze odcinki tego programu mogą obecnie oglądać widzowie kanałów TVN, TVN Style i ITVN (TVN International).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 11-12/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2021

10 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 MAXX HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

139 zł Więcej...