reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

ANGA COM DIGITAL: 180 prelegentów i 40 paneli dyskusyjnych

dodano: 2021-05-19 10:10
autor: Janusz Sulisz | źródło: ANGA COM

ANGA COM ANGA COM DIGITAL odbędzie się w dniach od 8 do 10 czerwca 2021 roku, a jak informuje organizator tej konferencji, uczestnicy mogą spodziewać się ponad 40 paneli dyskusyjnych w udziałem 180 prelegentów i ponad 70 wirtualnych salonów wystawowych czołowych firm z branży szerokopasmowej i medialnej.

ANGA COM


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kongres online ANGA COM DIGITAL odbędzie się na nowej, opartej na sztucznej inteligencji, cyfrowej platformie eventowej, która oprócz programu konferencji oferuje zoptymalizowane salony wystawowe i liczne opcje sieciowe. Bezpłatna rejestracja dla uczestników kongresu możliwa jest pod adresem www.angacom.de.

Podczas ANGA COM DIGITAL szczególny nacisk położony zostanie na sieci światłowodowe - aż 12 paneli będzie poruszać ten temat. Natomiast 21 paneli dyskusyjnych będzie miało charakter międzynarodowy i odbędzie się w języku angielskim.

Kluczowe tematy technologicznych paneli i wirtualnych salonów wystawowych to: światłowody, DOCSIS dla 10G, FTTH, WiFi, 5G, Fixed Mobile Convergence, trenching, usługi w chmurze, IPTV, OTT, App TV, strumieniowanie wideo i pomiary.

Wśród najważniejszych punktów programu międzynarodowego będzie rozmowa na temat perspektyw 10G z Philem McKinneyem, prezesem i dyrektorem generalnym CableLabs oraz Markiem Dzubanem, prezesem i dyrektorem generalnym SCTE z USA. Ponadto dostępne będą następujące panele prowadzone przy współudziale:
  • „Fixed Mobile Convergence: How to examine FMC Strategies”, we współpracy z SCTE - spółką zależną CableLabs, USA;
  • „DOCSIS – The clear View: Speculation on Spectrum”, we współpracy z The SCTE - The Society for Broadband Professionals, UK;
  • „10G – Building a Future proofed Network”, we współpracy z SCTE - spółką zależną CableLabs, USA;
  • „Women Empowerment in Broadband”, we współpracy z The Cable Center, USA.
 

Doszliśmy do ostatniej prostej jeśli chodzi o nowy kongres online. Zapotrzebowanie naszych firm partnerskich było tak duże, że program konferencji stał się jeszcze bardziej rozbudowany i międzynarodowy niż w ostatnich latach na regularnej wystawie. Chciałbym szczególnie podziękować naszym partnerom z Wielkiej Brytanii i USA, SCTE - The Society for Broadband Professionals, CableLabs i The Cable Centre, za ich ogromne wsparcie. Ponieważ od tak dawna nie mogliśmy spotkać się osobiście, szczególnie ważne jest, abyśmy pozostawali w łączności cyfrowej z naszymi przyjaciółmi za granicą. Musimy uważać, aby aktualne okoliczności nie stworzyły nowych granic w naszej cudownie wielostronnej branży. Chcemy wnieść swój wkład w osiągnięcie tego celu dzięki naszemu rozszerzonemu programowi konferencji międzynarodowej

- powiedział dr Peter Charissé, dyrektor zarządzający ANGA COM.

Najważniejszym punktem programu strategicznego będzie pięć wydarzeń na szczycie z udziałem liderów branży, takich jak CANAL+, Deutsche Glasfaser, Deutsche Telekom, Discovery, M-net, NetCologne, ProSieben, RTL, Tele Columbus, Virgin Media i Vodafone. Należą do nich:
  • „Fiber Summit – Cooperations and Open Access vs. Overbuilding?”,
  • „Broadband Summit – FTTH only or Technology Mix with FTTB, Cable and 5G?”,
  • „CEO Talk”,
  • „Media Summit – How to win the Streaming Battle?”,
  • „International Content Summit – Strategies to win the OTT Competition”.

Pełny program konferencji dostępny jest na stronie internetowej www.angacom.de.

Nadal można zostać partnerem cyfrowym z własnym salonem wystawowym. Wszystkie niezbędne dokumenty, a także przewodnik po platformie eventowej są dostępne online pod adresem www.angacom.de. Zarejestrowane firmy są wymienione na stronie internetowej.

Dodajmy, że regularna wystawa ANGA COM planowana jest na 10-12 maja 2022 roku w Kolonii w Niemczech.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Konferencje - prezentacje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

249 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

269 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 249 zł Więcej...