reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Spike przestanie nadawać 1 czerwca

dodano: 2021-05-20 13:14
autor: RO | źródło: parabola.cz

Spike Spike, kanał rozrywkowy należący do ViacomCBS Networks International, zakończy emisję 1 czerwca 2021 roku. O dacie zamknięcia projektu koncern ViacomCBS poinformował czeskiego regulatora medialnego RRTV, który udzielił czeską koncesję na nadawanie.

Spike Italia 760


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Program Spike jest nadawany w języku rosyjskim na terytorium Ukrainy i Kazachstanu na podstawie czeskiego pozwolenia. Zgodnie z warunkami licencji, jest to kanał międzynarodowy, nastawiony głównie na amerykańskie treści rozrywkowe, seriale i filmy. Emisja odbywa się 24 godziny na dobę.

Czeska koncesja na nadawanie satelitarne Spike zostało przyznane koncernowi ViacomCBS (ówcześnie MTV Networks) w dniu 24 października 2017 roku. Czeski regulator o zamiarze zamknięcia Spike otrzymał informację 11 maja 2021 roku.

Koniec Spike wiąże się z poważną transformacją grupy ViacomCBS i rebrandingiem kanałów. Na wybranych rynkach MTV Dance przekształciło się w club MTV, VH1 Classic w MTV 80s, a MTV Rocks w MTV 90s. Od czerwca w miejscu MTV Music 24 będzie nadawać NickMusic, a od sierpnia marka VH1 zniknie z rynku, ustępując miejsce dla MTV 00s.

Źródło: parabola.cz 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wyłączenia


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nagrywarka 4K UHD Velocap U3

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

690 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

Konwerter Quad Fuba DEK 417 LTE

Markowy, poczwórny konwerter Universal LNB Quad Fuba z filtrem LTE....

175 zł Więcej...