reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-06-13 - 2021-06-14 - 2021-06-15

22-24.05 Polsat Sport: Derby Pragi, golf i magazyny

dodano: 2021-05-21 01:03
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport transmisje komentatorzy W weekend 22-23 maja br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: Fortuna 1. Liga, Fortuna: Liga, Major League Soccer (MLS), Ligue 1 Uber Eats, Serie A Tim, La Liga Santander, Sky Bet Championship, Sky Bet Football League Two, Bundesliga, 2. Bundesliga, gala bokserska Top Rank, gala Babilon MMA 22, Ultimate Fighting Championship (UFC), Formuła 1, Formuła 2, lekkoatletyka - Diamentowa Liga, lekkoatletyka - WA Continental Tour Gold: Adidas Boost Boston Games, golf - PGA Championship, badminton, tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends Mid-Season Invitational.

Polsat Sport transmisje komentatorzy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat News i Superstacja oraz serwisu Ipla. Na widzów czekać będą m.in.: Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Fortuna: Liga (więcej tutaj), Major League Soccer (MLS) (więcej tutaj), Ligue 1 Uber Eats (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj), Sky Bet Championship (więcej tutaj), Sky Bet Football League Two (więcej tutaj i tutaj), Bundesliga (więcej tutaj), 2. Bundesliga (więcej tutaj), gala bokserska Top Rank (więcej tutaj), gala Babilon MMA 22 (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), Formuła 1 (więcej tutaj), Formuła 2 (więcej tutaj), lekkoatletyka - Diamentowa Liga (więcej tutaj), lekkoatletyka - WA Continental Tour Gold: Adidas Boost Boston Games (więcej tutaj), golf - PGA Championship (więcej tutaj), badminton (więcej tutaj), tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends Mid-Season Invitational (więcej tutaj).

Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale „Sport w TV” oraz w codziennym wykazie satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).

Plan transmisji:

22 maja (sobota)
5:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

5:00 Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1 Show” - magazyn, Eleven Sports 3

6:00 Monster Jam, Polsat Sport News

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

6:30 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:35 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

7:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

8:20 Formuła 2, Grand Prix Monako: 2. wyścig, Polsat Sport

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:30 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

10:00 Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 1

10:30 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport

10:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

11:00 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

11:30 Formuła 1, Grand Prix Monako: 3. sesja treningowa, Eleven Sports 1

12:00 Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1 Show” - magazyn, Eleven Sports 3

12:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

12:30 Fortuna 1. Liga: GKS Tychy - Bruk-Bet Termalica Nieciecza, Polsat Sport

12:35 Fortuna 1. Liga: Zagłębie Sosnowiec - GKS Jastrzębie-Zdrój, Ipla

12:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

13:00 „Najlepsze gole Bayernu Monachium” - magazyn, Eleven Sports 3

13:00 „Królowie goli” - magazyn, Eleven Sports 4

13:25 Sky Bet Championship: Brentford FC Londyn - AFC Bournemouth, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4

13:30 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport Extra

14:00 tenis ziemny, turniej ATP w Lyonie: 1. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

14:00 Bundesliga: „Bundesliga” - magazyn, Eleven Sports 1

14:00 Formuła 1, Grand Prix Monako: sesja kwalifikacyjna, Eleven Sports 2

14:05 KSW, Polsat Sport News

15:00 e-sport, League of Legends: Mid-Season Invitational, Polsat Games

15:00 Bundesliga: FC Bayern Monachium - FC Augsburg, Eleven Sports 1

15:05 KSW, Polsat Sport News

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:25 Bundesliga: Werder Brema - Borussia Mönchengladbach, Eleven Sports 3

15:25 Bundesliga: 1. FC Köln Kolonia - FC Schalke 04 Gelsenkirchen, Eleven Sports 4

16:00 tenis ziemny, turniej ATP w Genewie: finał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

16:00 tenis ziemny, turniej ATP w Lyonie: 2. półfinał gry pojedynczej, Ipla

16:30 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

16:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

16:55 Fortuna 1. Liga: Stomil Olsztyn - Puszcza Niepołomice, Ipla

17:00 „Polsat Boxing Night: making of” - reportaż, Polsat Sport

17:15 Formuła 2, Grand Prix Monako: 3. wyścig, Polsat Sport News

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:25 „Legendy ligi niemieckiej” - magazyn, Eleven Sports 4

17:30 „Polski wieczór w Weronie” - reportaż, Polsat Sport

17:30 La Liga Santander: Real Valladolid - Atletico Madryt, Eleven Sports 1

17:30 „Rywalizacje konieczne” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

17:55 La Liga Santander: Celta Vigo - Real Betis Balompie Sewilla, Eleven Sports 2

17:55 La Liga Santander: SD Huesca - Valencia CF Walencja, Eleven Sports 3

18:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport News

18:00 „Legendy ligi niemieckiej” - magazyn, Eleven Sports 4

18:30 „Legendy ligi niemieckiej” - magazyn, Eleven Sports 4

18:10 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Extra

19:00 golf, PGA Championship: 3. dzień, Polsat Sport Extra

19:00 Bundesliga: „Najlepsi dryblerzy Bundesligi” - magazyn, Eleven Sports 4

19:00 Fortuna 1. Liga: ŁKS Łódź - Górnik Łęczna, Ipla

19:25 Sky Bet Championship: Swansea City AFC - Barnsley FC, Eleven Sports 4

19:40 Fortuna 1. Liga: Odra Opole - Miedź Legnica, Ipla

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:00 gala Babilon MMA 22, Super Polsat i Polsat Sport Fight

20:00 „Moi bohaterowie: Joshua Kimmich” - magazyn, Eleven Sports 2

20:00 Bundesliga: „Najlepsi obrońcy Bundesligi lat dziewięćdziesiątych” - magazyn, Eleven Sports 3

20:30 „Polski wieczór w Weronie” - reportaż, Polsat Sport

20:40 Serie A Tim: UC Sampdoria Genua - Parma Calcio, Eleven Sports 1

20:40 Serie A Tim: FC Crotone - ACF Fiorentina Florencja, Eleven Sports 2

20:40 Serie A Tim: Cagliari Calcio - Genoa CFC Genua, Eleven Sports 3

21:00 golf, PGA Championship: 3. dzień, Polsat Sport Extra

21:30 „Jorge Valdano” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

21:35 Major League Soccer (MLS): Portland Timbers - Los Angeles Galaxy, Polsat Sport

21:52 „Sport w Superstacji” - serwis informacyjny, Superstacja

22:00 tenis ziemny, turniej ATP w Lyonie: finał gry pojedynczej, Polsat Sport News

22:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

23:00 golf, PGA Championship: 3. dzień, Polsat Sport Extra

23:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 „Pierwszy tytuł Kloppa” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

23:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 22 na 23 maja (z soboty na niedzielę)
0:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

1:00 UFC Fight Night, Polsat Sport Extra

1:00 e-sport, League of Legends: Mid-Season Invitational, Polsat Games

2:00 gala bokserska Top Rank w Las Vegas, Polsat Sport

2:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

2:05 Major League Soccer (MLS): New England Revolution Foxborough - New York Red Bulls Nowy Jork, Polsat Sport News

4:10 „Gala Muay Thai we Wrocławiu” - reportaż, Polsat Sport Fight

4:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

23 maja (niedziela)
5:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

5:00 La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 3

6:00 Monster Jam, Polsat Sport News

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

6:30 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:35 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

7:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:30 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

9:30 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

10:00 badminton, turniej BWF World Tour w Huelvie: finał, Polsat Sport Extra

10:00 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Polsat Play

10:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

11:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

11:00 badminton, turniej BWF World Tour w Huelvie: finał, Polsat Sport Extra

12:00 badminton, turniej BWF World Tour w Huelvie: finał, Polsat Sport Extra

12:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

12:25 KSW59, Polsat Sport Fight

12:30 Fortuna 1. Liga: Arka Gdynia - Widzew Łódź, Polsat Sport

12:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

13:00 badminton, turniej BWF World Tour w Huelvie: finał, Polsat Sport Extra

13:00 Formuła 1, Grand Prix Monako: wyścig, Eleven Sports 1

13:00 Bundesliga: „Najlepsi dryblerzy Bundesligi” - magazyn, Eleven Sports 3

13:25 Sky Bet Football League Two: Morecambe FC - Tranmere Rovers FC Birkenhead, Eleven Sports 3

14:00 tenis ziemny, turniej ATP w Lyonie: finał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

14:00 badminton, turniej BWF World Tour w Huelvie: finał, Polsat Sport News

14:00 „Werder Double” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

14:55 Serie A Tim: Inter Mediolan - Udinese Calcio Udine, Eleven Sports 2

15:00 e-sport, League of Legends: Mid-Season Invitational, Polsat Games

15:00 „Najlepsze gole VfB Stuttgart” - magazyn, Eleven Sports 4

15:05 KSW, Polsat Sport News

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:25 2. Bundesliga: SpVgg Greuther Fürth - Fortuna Düsseldorf, Eleven Sports 3
komentują: Sebastian Chabiniak i Tomasz Urban

15:25 2. Bundesliga: Holstein Kiel Kilonia - SV Darmstadt 98, Eleven Sports 4
komentują: Michał Wszołek i Michał Świrkula

16:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

16:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

16:55 Fortuna: Liga: Bohemians Praha 1905 Praga - AC Sparta Praha Praga, Polsat Sport News

17:00 Serie A Tim: ceremonia dekoracji mistrzów Włoch, Eleven Sports 2

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 „Piłkarscy celebryci” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

17:30 Bundesliga: „Legendy Bundesligi” - magazyn, Eleven Sports 4

18:00 „Najlepsze gole Borussii Dortmund” - magazyn, Eleven Sports 2

18:00 „Najlepsze gole Bayernu Monachium” - magazyn, Eleven Sports 4

18:25 La Liga Santander: Granada CF Grenada - Getafe CF, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

19:00 golf, PGA Championship: 4. dzień, Polsat Sport Extra

19:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport News

19:00 Fortuna 1. Liga: Apklan Resovia Rzeszów - Korona Kielce, Ipla

19:05 Fortuna 1. Liga: Sandecja Nowy Sącz - Chrobry Głogów, Ipla

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:00 lekkoatletyka: Diamentowa Liga w Gateshead, Polsat Sport

20:00 Serie A Tim: Atalanta BC Bergamo - AC Milan Mediolan, Eleven Sports 1

20:00 „Ronaldo” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

20:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

20:40 Serie A Tim: Bologna FC Bolonia - Juventus FC Turyn, Eleven Sports 2

20:40 Serie A Tim: SSC Napoli Neapol - Hellas Verona Werona, Eleven Sports 3

20:55 Ligue 1 Uber Eats: Angers SCO - Lille OSC, Eleven Sports 4

21:00 golf, PGA Championship: 4. dzień, Polsat Sport Extra

21:00 Liga Europy piłkarzy: „Magazyn Ligi Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

21:52 „Sport w Superstacji” - serwis informacyjny, Superstacja

22:30 lekkoatletyka, WA Continental Tour Gold: Adidas Boost Boston Games, Polsat Sport

22:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:00 golf, PGA Championship: 4. dzień, Polsat Sport Extra

23:00 „Leo Messi” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

23:00 „Werder Double” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

23:00 „Undiano Mallenco” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:30 „Hugo Sanchez” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

Noc z 23 na 24 maja (z niedzieli na poniedziałek)
1:00 e-sport, League of Legends: Mid-Season Invitational, Polsat Games

1:30 KSW48, Polsat Sport

2:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

4:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

389 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

Multiswitch Opticum OMS TRQ 5/6 Platinum Line

Multiswitch Opticum OMS TRQ 5/6 Platinum Line rozdziela sygnał z...

179 zł Więcej...