reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Radio Tok + Muzyka już nadaje

dodano: 2021-05-21 04:29
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Radio Tok FM Od czwartku, 20 maja 2021 roku Radia Tok FM (Agora) można słuchać w internecie w nowej wersji. Obok znanego z eteru programu dostępna jest stacja Tok + Muzyka nadająca wyłącznie audycje, informacje i muzykę. To oferta dla subskrybentów Tok FM Premium w każdym z pakietów, a w aplikacji Tok FM można ją testować bezpłatnie przez 14 dni.

Radio Tok FM


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Zespół Tok FM przygotował nową propozycję dla słuchaczy w internecie - jest nią stacja Tok + Muzyka. Jej program tworzony jest „na żywo” w pełni automatycznie. Nadawane są w nim te same audycje i informacje, co na antenie FM, zaś treści komercyjne zastępują specjalnie dobrana muzyka oraz dodatkowe moduły informacyjne.
 

- Tok + Muzyka łączy w sobie to, co słuchacze dobrze znają i lubią: audycje znakomitych autorów, lubiane i cenione cykle publicystyczne oraz najświeższe wiarygodne informacje, które uzupełnia starannie dobrana muzyka. Do tej pory subskrybenci Tok FM Premium mogli wybierać między radiem na żywo a samodzielnie ułożoną playlistą z audycji i podcastów. Teraz mogą posłuchać także informacyjnego radia z muzyką

- mówi Jarosław Śliżewski, szef digitalu Grupy Radiowej Agory (GRA).

W zależności od konkretnej sytuacji przerwy muzyczne w programie Tok + Muzyka wypełniają jedna lub kilka piosenek. Specjalny program komputerowy odpowiada za automatyczne dobranie i dopasowanie utworów oraz innych muzycznych i niemuzycznych treści, a także za częstotliwość ich nadawania.

Nad wyborem piosenek do Tok + Muzyka czuwał szef muzyczny stacji Kamil Wróblewski. Nową, specjalną oprawę Tok + Muzyka, wykorzystującą gatunki muzyczne z różnych stron świata stworzył Jarosław Gawlik.

Jak informuje nadawca, w ostatnich latach oferta Radia Tok FM dla słuchaczy była stopniowo rozbudowywana i dopasowywana do ich potrzeb i zainteresowań. Audycje i programy, początkowo dostępne wyłącznie dla odbiorców korzystających ze standardowych radioodbiorników, znalazły swoje miejsce również na stronie internetowej tokfm.pl, a następnie w aplikacji mobilnej Tok FM. Kolejnym krokiem było stworzenie oferty Tok FM Premium - płatnego dostępu do oferty audycji, również archiwalnych, oraz autorskich podcastów, wyłącznie w internecie. Tok + Muzyka jako nowa, integralna część oferty Tok FM Premium, będzie od maja br. dostępna dla wszystkich subskrybentów.
 

- Stacja Tok + Muzyka to być może nietypowy projekt radiowy, ale zupełnie typowy dla nas - Grupy Radiowej Agory. Jest bowiem naturalną konsekwencją poszukiwania nowych możliwości dla radia w digitalu. Jako pierwsi w Europie wprowadziliśmy płatne subskrypcje za audycje i podcasty. Potem wdrożyliśmy automatyczne transkrypcje wszystkich audycji na tekst oraz analizę ich zawartości na platformach monitorujących internet. W tym roku zaczęliśmy tworzyć seriale audio, jak „Piecza” czy „Rzeczpospolita Kościelna”. Teraz daliśmy słuchaczom unikalną możliwość wyboru stacji informacyjnej w dwóch wersjach - z komercją lub z muzyką

- dodaje Jarosław Śliżewski.

Pojawienie się nowej stacji w ofercie internetowej Tok FM wiąże się ze zmianami w cenniku dla nowych użytkowników. Ceny rosną w nim w zależności od pakietu - pakiet podstawowy kosztuje obecnie 19,90 zł. - Zespół stacji wcześniej poinformował swoich stałych subskrybentów o nowej ofercie i zmianach cen. Poprzednia zmiana cennika Tok FM Premium nastąpiła w 2018 roku - w tym czasie istotnie rozwinął się rynek usług subskrypcyjnych w Polsce, także w zakresie wzrostu cen - informuje nadawca (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radio


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2023

12 zł Więcej...