reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-09-26 - 2021-09-27

Sport w polskiej TV 22.05.2021

dodano: 2021-05-20 21:45 | aktualizacja: 2021-05-22 18:01
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w Polskiej TV premier league piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Bundesligi: Bayern Monachium – FC Augsburg. Transmisje live z ATP World Tour Lyon tylko w Polsacie Sport Extra.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

18:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
Real Madryt – Villareal CF
Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Ćwiąkała
 
CANAL+ 4K Ultra HD

18:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
Real Madryt – Villareal CF
Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Ćwiąkała

 
CANAL+ Sport

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
Borussia Dortmund – Bayer Leverkusen
Komentarz: Mateusz Borek, Tomasz Ćwiąkała

18:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
SD Eibar – FC Barcelona
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski

22:30 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Los Angeles Clippers – Dallas Mavericks
 
CANAL+ Sport 2

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
1. FC Union Berlin – RB Lipsk
Komentarz: Edward Durda, Grzegorz Kaczmarczyk

18:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
Osasuna Pampeluna – Real Sociedad
Komentarz: Michał Mitrut, Tomasz Lipiński
 
CANAL+ Now

18:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
Elche CF – Athletic Bilbao
Komentarz: Cezary Olbrycht, Wojciech Jagoda
 
Eleven Sports 1

12:00 Formuła 1: Grand Prix Monako:
3. sesja treningowa
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Bayern Monachium – FC Augsburg
Komentarz: Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak

18:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
Real Valladolid – Atlético Madryt
Komentarz: Mateusz Święcicki, Marcin Gazda

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM: 
UC Sampdoria – Parma Calcio 1913
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 
Eleven Sports 2

15:00 Formuła 1: Grand Prix Monako:
Sesja kwalifikacyjna
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Filip Kapica

18:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
Celta Vigo – Real Betis
Komentarz: Marcin Pawłowski, Michał Świerżyński

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM: 
FC Crotone – ACF Fiorentina
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski
 
Eleven Sports 3

13:30 Piłka nożna: Sky Bet Championship: 
Brentford FC – AFC Bournemouth
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Werder Brema – Borussia Mönchengladbach
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula

18:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
SD Huesca – Valencia CF
Komentarz: Michał Wszołek, Kuba Ostrowski

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM: 
Cagliari Calcio – Genoa CFC
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Mikołaj Kruk

 
Eleven Sports 4

13:30 Piłka nożna: Sky Bet Championship: 
Brentford FC – AFC Bournemouth
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
1. FC Köln – FC Schalke 04
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

19:30 Piłka nożna: Sky Bet Championship: 
Swansea City – Barnsley FC
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński
 
Eurosport 1


11:30 Kolarstwo szosowe: Giro d'Italia:
Etap 14
Komentarz: Adam Probosz, Dariusz Baranowski

18:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Europejska EHF: 
Orlen Wisła Płock – GOG Gudme

20:45 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Europejska EHF: 
Rhein-Neckar Löwen – Füchse Berlin
 
Eurosport 2

07:30 Kajakarstwo: Kwalifikacje Olimpijskie, Barnaul:
Zawody
Komentarz: Igor Błachut

14:00 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Świata Superbike, Alcaniz:
Wyścig 1
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski

15:00 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Świata Superbike, Alcaniz:
Wyścig 1
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski
 
Motowizja

15:45 Żużel: SEC Challenge, Pardubice:
Zawody

 
nSport+

12:00 Futsal: Statscore Futsal Ekstraklasa: 
Piast Gliwice – KS Constract Lubawa
Komentarz: Cezary Olbrycht, Wojciech Jagoda

18:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
Elche CF – Athletic Bilbao
Komentarz: Cezary Olbrycht, Wojciech Jagoda

20:30 Piłka ręczna mężczyzn: Handball Bundesliga:
THW Kiel – MT Melsungen
Komentarz: Szymon Ratjaczak, Artur Kwiatkowski
 
Polsat Sport

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga:
GKS Tychy – Bruk-Bet Termalica Nieciecza

21:30 Piłka nożna: Major League Soccer:
Portland Timbers – Los Angeles Galaxy

02:00 (so/nd) Boks: Gala, Las Vegas:
Jose Carlos Ramirez – Josh Taylor
 
Polsat Sport Extra

08:20 Formuła 2: Grand Prix Monako:
Wyścig 2
Komentarz: Andrzej Borowczyk, Krystian Sobierajski

14:00 Tenis: ATP World Tour, Lyon:
1/2 finału

16:00 Tenis: ATP World Tour, Lyon:
1/2 finału

19:00 Golf: PGA Championship:
Dzień 3
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

21:00 Golf: PGA Championship:
Dzień 3
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

23:00 Golf: PGA Championship:
Dzień 3
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

01:00 (so/nd) Sporty walki: UFC Fight Night:
Rob Font – Cody Garbrandt
 
Polsat Sport Fight

20:00 Sporty walki: Babilon MMA 22: 
Adrian Błeszyński – Piotr Wawrzyniak

 
Polsat Sport News

17:15 Formuła 2: Grand Prix Monako:
Wyścig 3
Komentarz: Andrzej Borowczyk, Krystian Sobierajski

21:30 Piłka nożna: Major League Soccer:
Portland Timbers – Los Angeles Galaxy

02:00 Piłka nożna: Major League Soccer:
New England Revolution – New York Red Bulls
 
Super Polsat

20:00 Sporty walki: Babilon MMA 22: 
Adrian Błeszyński – Piotr Wawrzyniak


 
Sportklub

14:00 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: 
Fenerbahçe Beko – Pinar Karşiyaka
Komentarz: Jakub Ryś

18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BBL: 
EWE Baskets Oldenburg – ratiopharm ulm
Komentarz: Krzysztof Sendecki

20:00 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Valencia BC – Urbas Fuenlabrada
Komentarz: Radosław Spiak

22:00 Wyścigi samochodowe: NASCAR Xfinity Series, Austin:
Wyścig
Komentarz: Michał Olszak, Jan Ciosek
 
TVP Sport

12:00 Piłka nożna kobiet: Ekstraliga: 
GKS Katowice – Czarni Sosnowiec
Komentarz: Michał Zawacki, Joanna Tokarska

15:15 Hokej na lodzie: Mistrzostwa Świata:
Finlandia – USA
Komentarz: Piotr Chłystek, Waldemar Matuszak

18:15 Piłka nożna: eWinner 2. Liga:
Górnik Polkowice – Wigry Suwałki
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski, Rafał Ulatowski

20:30 Lekkoatletyka: World Athletics Continental Tour, Andujar:
Zawody
Komentarz: Szymon Borczuch, Sebastian Chmara

01:05 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Toronto Maple Leafs – Montreal Canadiens
Komentarz: Jacek Laskowski, Mariusz Kowal  


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

125 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2021

10 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...