Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Premier League w 4K:Manchester City – Everton FC. Multiliga Premier League w CANAL+Sport, Multifoot Ligue 1 w CANAL+ Sport, Multifeed Ligue 1 w Eleven Sports 4. Transmisje live z Mistrzostw Świata elity w hokeju tylko w TVP Sport.
satkurier.pl
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ Premium
17:00 Piłka nożna: Premier League: Manchester City – Everton FC
Komentarz: Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny CANAL+ 4K Ultra HD
17:00 Piłka nożna: Premier League: Manchester City – Everton FC
Komentarz: Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny CANAL+ Sport
17:00 Piłka nożna: Premier League: Multiliga
Prowadzący: Filip Surma
21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: Multifoot
Prowadzący: Rafał Dębiński, Tomasz Smokowski CANAL+ Sport 2
17:00 Piłka nożna: Premier League: Liverpool FC – Crystal Palace
Komentarz: Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki
21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: FC Metz – Olympique Marsylia
Komentarz: Krzysztof Bandych, Tomasz Wieszczycki CANAL+ Family
17:00 Piłka nożna: Premier League: Wolverhampton – Manchester United
Komentarz: Piotr Domagała, Tomasz Ćwiąkała
21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: Stade Brest – Paris Saint-Germain
Komentarz: Artur Kwiatkowski, Marek Jóźwiak CANAL+ Now
17:00 Piłka nożna: Premier League: Leicester City – Tottenham Hotspur
Komentarz: Adrian Olek, Kamil Kosowski
21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: Angers SCO – Lille OSC
Komentarz: Edward Durda, Michał Bojanowski Eleven Sports 1
15:00 Formuła 1: Grand Prix Monako: Wyścig
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół
20:45 Piłka nożna: Serie A TIM: Atalanta Bergamo – AC Milan
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica Eleven Sports 2
15:00 Piłka nożna: Serie A TIM: Inter Mediolan – Udinese Calcio
Komentarz: Mateusz Święcicki, Piotr Czachowski
18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander: Granada CF – Getafe CF
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda
20:45 Piłka nożna: Serie A TIM: Bologna FC – Juventus FC
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak Eleven Sports 3
13:30 Piłka nożna: League Two: Morecambe FC – Tranmere Rovers FC
Komentarz: Tomasz Zieliński
15:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: SpVgg Greuther Fürth – Fortuna Düsseldorf
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Tomasz Urban
20:45 Piłka nożna: Serie A TIM: SSC Napoli – Hellas Verona
Komentarz: Julian Kowalski, Mikołaj Kruk Eleven Sports 4
15:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: Holstein Kiel – SV Darmstadt
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula
18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander: Granada CF – Getafe CF
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda
21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: Angers SCO – LOSC Lille [Multifeed]
Komentarz: Marcin Grzywacz, Kuba Ostrowski Eurosport 1
10:15 Wyścigi samochodowe: Porsche Supercup, Monako: Wyścig
Komentarz: Grzegorz Gac
10:25 Wyścigi samochodowe: Porsche Supercup, Monako: Wyścig
Komentarz: Grzegorz Gac
17:45 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Europy EHF: Mecz o 3. miejsce
Komentarz: Piotr Karpiński
20:15 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Europy EHF: Finał
Komentarz: Piotr Karpiński Eurosport 2
07:30 Kajakarstwo: Kwalifikacje Olimpijskie, Barnaul: Zawody
Komentarz: Igor Błachut
13:50 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Świata Superbike, Alcaniz: Wyścig 2
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski Motowizja
20:30 Wyścigi samochodowe: NASCAR Cup Series, Austin: Wyścig
Komentarz: Szymon Tworz, Michał Budziak nSport+
14:00 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa: Cellfast Wilki Krosno – Unia Tarnów
Komentarz: Michał Mitrut
16:15 Żużel: PGE Ekstraliga: Moje Bermudy Stal Gorzów – Eltrox Włókniarz Częstochowa
Komentarz: Maciej Noskowicz, Wojciech Dankiewicz
19:00 Żużel: PGE Ekstraliga: Betard Sparta Wrocław – Fogo Unia Leszno
Komentarz: Tomasz Dryła, Mirosław Jabłoński Polsat Sport
12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: Arka Gdynia – Widzew Łódź
20:00 Lekkoatletyka: Diamentowa Liga, Gateshead: Zawody
22:30 Lekkoatletyka: WA Continental Tour Gold, Boston: Zawody Polsat Sport Extra
10:00 Badminton: BWF World Tour, Huelva: Finał
11:00 Badminton: BWF World Tour, Huelva: Finał
12:00 Badminton: BWF World Tour, Huelva: Finał
13:00 Badminton: BWF World Tour, Huelva: Finał
14:00 Tenis: ATP World Tour, Lyon: Finał
19:00 Golf: PGA Championship: Dzień 4
Komentarz: Jacek Person
21:00 Golf: PGA Championship: Dzień 4
Komentarz: Jacek Person
23:00 Golf: PGA Championship: Dzień 4
Komentarz: Jacek Person Polsat Sport News
14:00 Badminton: BWF World Tour, Huelva: Finał
17:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: Bohemians Praga 1905 – AC Sparta Praga Sportklub
12:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: RETAbet Bilbao Basket – Club Joventut Badalona
Komentarz: Radosław Spiak
18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: Unicaja Baloncesto – Real Madryt
Komentarz: Radosław Spiak TVP Sport
10:10 Wioślarstwo: Puchar Świata, Lucerna: Finały
Komentarz: Dariusz Szpakowski
11:55 Wioślarstwo: Puchar Świata, Lucerna: Finały
Komentarz: Dariusz Szpakowski
15:15 Hokej na lodzie: Mistrzostwa Świata: Szwecja – Białoruś
Komentarz: Patryk Rokicki, Waldemar Matuszak
17:35 Wyścigi konne: Tor Służewiec 2021 - Nagroda Rulera: Zawody
Komentarz: Jarosław Idzi
19:15 Hokej na lodzie: Mistrzostwa Świata: Kanada – USA
Komentarz: Patryk Rokicki, Waldemar Matuszak
20:00 Hokej na lodzie: Mistrzostwa Świata: Kanada – USA
Komentarz: Patryk Rokicki, Waldemar Matuszak
23:05 Hokej na lodzie: Liga NHL: St. Louis Blues – Colorado Avalanche
Komentarz: Piotr Chłystek, Michał Ruszel
reklama
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.