reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Szansa na sukces. Opole 2021” 2 - finał w TVP2

dodano: 2021-05-22 14:49 | aktualizacja: 2021-05-22 19:21
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/satkurier.pl

TVP2 TVP 2 Dwójka „Szansa na sukces” W niedzielę, 23 maja br. o godz. 15:00 w kanale TVP2 wyemitowany zostanie premierowo 13. odcinek 2. sezonu programu „Szansa na sukces. Opole 2021”. Będzie to finał. 12 uczestników zawalczy o udział w konkursie „Debiuty” podczas 58. „Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej” w Opolu (transmisja w TVP1 i TVP Polonia). Podczas finału jury i widzowie za pośrednictwem głosowania SMS-owego wybiorą zwycięzcę. Gospodarzem programu będzie Marek Sierocki. Wcześniejsze odcinki tego widowiska mogą obecnie oglądać widzowie stacji TVP2, TVP3, TVP Polonia i TVP Rozrywka.

TVP2 TVP 2 Dwójka „Szansa na sukces”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W każdym z odcinków brało udział siedmioro wykonawców, którzy zaśpiewali przeboje gwiazd polskiej muzyki rozrywkowej. Wyścig na opolską scenę w tym sezonie zaczął się w niedzielę, 28 lutego br. Na początek aspirujący piosenkarze zmierzyli się z hitami Krzysztofa Krawczyka. Odcinek wygrała Aleksandra Orłowska, która przyjechała z Katowic, gdzie mieszka i studiuje doradztwo filozoficzne i coaching oraz wokalistykę jazzową. Wokalistka zmierzyła się z piosenką „Chciałem być” (więcej tutaj).

W odcinku poświęconym piosenkom Agnieszki Osieckiej zwyciężyła pochodząca z Krosna Aleksandrze Lange, która zaśpiewała piosenkę „W żółtych płomieniach liści”. Wiktoria Krakowska z Konina wygrała odcinek „Szansy na sukces” z piosenkami Anny Dąbrowskiej i dzięki wykonaniu utworu „Tego chciałam” zakwalifikowała się do finału w Opolu. Tomasz Bulzak z Nowego Sącza zmierzył z repertuarem Czesława Niemena-Wydrzyckiego. Zwycięstwo przyniósł mu utwór „Jednego serca” do słów Adama Asnyka. Informatyk Przemysław Dominiak wygrał odcinek poświęcony utworom zespołu LemON. Debiutant zaśpiewał piosenkę pod tytułem „Nice”. Karolina Styszyńska z Jarocina wykonaniem piosenki pod tytułem „Będziesz ty” zdobyła uznanie zespołu Trubadurzy i wystąpi podczas finału „Szansy na sukces”. Magdalena Meisel w odcinku poświęconym twórczości zespołu Dwa Plus Jeden wyśpiewała sobie finał dzięki piosence „Windą do nieba”. W „Szansie na sukces” z piosenkami grupy Sound'n'Grace triumfował 19-letni Damian Lis. Wokalista zaśpiewał przebój „Nic do stracenia”. Potem przyszła kolej na taneczną i przebojową twórczość zespołu Boys. Jury pod wodzą Marcina Millera przyznało pierwsze miejsce Danielowi Dąbrowskiemu , który zaśpiewał „Jesteś szalona”. Urszula Issel brawurowo wykonała przebój z repertuaru Danuty Rinn „Gdzie ci mężczyźni” w odcinku poświęconym twórczości Jana Pietrzaka. Młoda wokalistka zakwalifikowała się dzięki temu do finałowej dwunastki. W kolejnym odcinku siedmioro wykonawców zmierzyło się z przebojowym repertuarem Eleni Tzoki. Wygrała Lena Romul, której przypadła w udziale piosenka „Muzyka twoje imię ma”. W dwunastym odcinku wiosennej odsłony „Szansy na sukces” uczestnicy śpiewali piosenki z repertuaru Natalii Kukulskiej. Największe uznanie zdobyła Sonia Maselik, której Marek Sierocki wylosował piosenkę pod tytułem „Czy ona jest”.

Kto wygra tę edycję „Szansy na sukces” i wystąpi na legendarnej, opolskiej scenie podczas festiwalu? O tym widzowie przekonają się wkrótce (więcej tutaj i tutaj).
 
Natalia Kukulska w programie „The Voice of Poland”, foto: TVP
Natalia Kukulska w programie „The Voice of Poland”, foto: TVP


„Szansa na sukces. Opole 2021” - sezon 2., emisja w niedziele o godz. 15:00 w TVP2. Wcześniejsze odcinki tego programu mogą obecnie oglądać widzowie kanałów TVP2, TVP3, TVP Polonia i TVP Rozrywka.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 259 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC Biały

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...