reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Zawód: profiler” i tatuaże w czerwcu w CBS Reality

dodano: 2021-05-23 23:57
autor: Łukasz Knapik | źródło: AMC Networks International

CBS Reality logo W czerwcu br. kanał CBS Reality poleca swoim widzom szczególnie takie programy jak „Gwiazdy tatuażu: RPA” (sezon 2.), „Mój nocy koszmar” (sezon 1.) i „Zawód: profiler” (sezon 1.).

CBS Reality


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Czerwiec 2021 roku w ofercie kanału CBS Reality:

„Gwiazdy tatuażu: RPA” 2
emisja: w soboty i niedziele (od 12 czerwca br.) o 15:00

Planowałeś to od miesięcy, zawarłeś swoją historię w jednym ponadczasowym obrazie i przez dobę powstrzymywałeś się od alkoholu. Teraz nadszedł czas, aby podwinąć rękaw i przygotować się na najbardziej szalone doświadczenie związane z tatuażem. Studio Rumble & Hum z Johannesburga przywita cię warkotem widlastego silnika i buczeniem najnowocześniejszej maszynki do tatuażu. Ta atmosfera z pewnością zaskoczy i wbije cię w fotel, a ty będziesz świadkiem powstawania prawdziwych arcydzieł zrodzonych z mieszanki wyobraźni, łez i śmiechu. Zobaczysz jak uznany i bezkompromisowy artysta „Vudu” Lew Williams, przykładając igłę do skóry i czasem rzucając jakąś żartobliwą uwagę, wykona swoją robotę ze skupieniem godnym mistrza zen. Witamy w salonie Rumble & Hum, gdzie zobaczysz szalonych i głośnych artystów, ich ekscentrycznych klientów, nieprzewidywalne poczucie humoru oraz światowej klasy tatuaże.

„Mój nocy koszmar” 1
emisja: w soboty i niedziele (od 19 czerwca br.) o 14:00

Seria przedstawia historie osób, które w młodym wieku doświadczyły spotkań ze zjawiskami paranormalnymi. Jak czytamy w opisie, każdy z odcinków przedstawia trzy przerażające i opowiedziane w najdrobniejszych szczegółach historie o duchach, poltergeistach, demonach, mrocznych postaciach i żywiołakach, które nawiedziły bohaterów serii w ich młodości. Opowieściom tym towarzyszą dramatyczne rekonstrukcje mrożących krew w żyłach zdarzeń. Widzowie poznają także przyjaciół i rodzinę głównych bohaterów, którzy byli świadkami tych scen i niejednokrotnie sami doświadczali przeraźliwych spotkań z nadprzyrodzonymi siłami. Komentarz ekspertów pomaga wyjaśnić i nadać sens każdemu ze zjawisk.

„Zawód: profiler” 1
od poniedziałku do piątku (od 24 czerwca br.) o 22:00

Gospodarzem dziesięcioodcinkowej serii dokumentalnej jest Jan Gołębiowski, profiler kryminalny. Serial przygląda się kulisom pracy profilera i roli, jaką odgrywają jego ustalenia w śledztwach oraz przy wydawaniu wyroków skazujących. Każdy z odcinków przedstawi jedną polską sprawę i pokaże przebieg rozwiązywania śledztw oraz różne hipotezy, które pojawiają się w ich trakcie. W miarę gdy każdy nowy fakt lub dowód zostaje ujawniony, inna błędna teoria lub ślad zostają wyeliminowane, a profiler zbliża się do prawdy, ostatecznie odkrywając sprawcę zbrodni i jego motywy (więcej tutaj i tutaj).
 
Jan Gołębiowski w programie „Zawód: profiler”, foto: AMC Networks International
Jan Gołębiowski w programie „Zawód: profiler”, foto: AMC Networks International


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nagrywarka 4K UHD HyperCap II Duo

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

1 790 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

129 zł Więcej...

Ferguson REGENT i100 FM, DAB+, BT, Wi-Fi, Radio internetowe

Stacjonarne radio DAB+ oraz UKF/FM. Posiada wbudowany głośnik oraz antenę...

269 zł Więcej...