reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVN: Jan Kliment jurorem w „Mam talent!” 13

dodano: 2021-05-24 05:25
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Discovery/satkurier.pl

TVN „Mam talent!” Trwa casting telewizji TVN do 13. sezonu programu rozrywkowego „Mam talent!”. Na zgłoszenia od kandydatów producenci czekają do czwartku, 15 lipca br. Casting prowadzony jest online. Program zadebiutuje na antenie telewizji TVN jesienią br.

TVN „Mam talent!”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Przypomnijmy, iż corocznie od września w soboty o godzinie 20:00, od 2008 roku, na antenie telewizji TVN (format był emitowany także w ITVN/TVN International) widzowie mogli oglądać premierowo nowe sezony programu „Mam talent!”. Z uwagi na zagrożenie koronawirusem i chorobą Covid-19 w Polsce i na świecie nadawca zdecydował o przesunięciu ubiegłorocznej (trzynastej) odsłony tego widowiska na 2021 rok.

„Mam talent!” to program typu talent show. Jego gospodarzami byli Marcin Prokop i Szymon Hołownia, a w ostatnich odsłonach w jury widowiska zasiadali Małgorzata Foremniak, Agnieszka Chylińska i Agustin Egurrola, a wcześniej także Jakub Wojewódzki i Robert Kozyra. W premierowej edycji zajdą zmiany, bowiem Szymon Hołownia został politykiem i stanął na czele ruchu Polska 2050, a Agustin Egurrola związał się z konkurencją i w TVP2 zasiada w jury programu „Dance dance dance” (emisja w kanałach TVP Kobieta i TVP Rozrywka - więcej tutaj).

Jak poinformował nadawca, w trzynastej edycji w składzie jurorskim, obok Agnieszki Chylińskiej i Małgorzaty Foremniak, widzowie zobaczą Jana Klimenta. To czeski tancerz i choreograf. W swojej zawodowej karierze na swoim koncie ma wiele sukcesów - jest dwukrotnym mistrzem Czech i pięciokrotnym mistrzem Szwajcarii. Regularnie także współpracuje z warszawskimi teatrami, gdzie występuje w obsadzie spektakli muzycznych. Widzom znany jest z programu „Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami”, emitowanego obecnie w stacji TV6 (więcej tutaj).

Właśnie wystartowały castingi online do nowej edycji, natomiast pierwsze przesłuchania stacjonarne ruszą w weekend 26-27 czerwca br. w Warszawie. Jak zapewnia nadawca, „Mam talent!” to najlepsze miejsce do zaprezentowania swoich umiejętności i spełnienia scenicznych marzeń (więcej tutaj).
 
Jan Kliment będzie jurorem w programie „Mam talent!”, foto: TVN Discovery
Jan Kliment będzie jurorem w programie „Mam talent!”, foto: TVN Discovery


„Mam talent!” - sezon 13., premiera jesienią 2021 roku w TVN.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2021

10 zł Więcej...

Uchwyt kominowy bezinwazyjny E863M z opaską 5,0m

mocny uchwyt antenowy bezinwazyjny - obejma 5m na komin 

139 zł Więcej...