reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Pamiętam Ciebie z tamtych lat" - TVP w hołdzie Krzysztofowi Krawczykowi

dodano: 2021-05-24 14:50
autor: Jerzy Kruczek | źródło: TVP

Pamiętam Ciebie z tamtych lat The best of Krzysztof Krawczyk TVP Telewizja Polska zaprasza w niedzielę, 30 maja na widowisko muzyczne „Pamiętam Ciebie z tamtych lat – The best of Krzysztof Krawczyk”. W Amfiteatrze Tysiąclecia w Opolu wystąpi plejada gwiazd polskiej sceny muzycznej. Początek transmisji w niedzielę, 30 maja o godz. 20:15 w TVP1.

TVP
Pamiętam Ciebie z tamtych lat The best of Krzysztof Krawczyk TVP


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Obdarzony barytonowym głosem i charyzmatyczną osobowością Krzysztof Krawczyk po brzegi wypełniał sale koncertowe. Jego utwory znajdowały się na szczytach muzycznych list przebojów, a szlagiery takie jak: „Parostatek”, „Mój przyjacielu”, „Bo jesteś Ty”, „To, co dał nam świat” zapisały się w historii polskiej muzyki rozrywkowej. Telewizja Polska w dwuczęściowym widowisku muzycznym przypomni największe hity Krzysztofa Krawczyka. Będzie to hołd dla artysty i jego twórczości.

W repertuarze Krzysztofa Krawczyka usłyszymy m.in. Edytę Górniak, Marylę Rodowicz, Natalię Kukulską, Halinę Mlynkovą, Sylwię Grzeszczak, Roxanę Węgiel, Paullę, Ryszarda Rynkowskiego, Krzysztofa Kiljańskiego, Piotra Kupichę, Andrzeja Krzywego, Łukasza Zagrobelnego, Rafała Brzozowskiego, Rasa Lutę i Norbiego. Na scenie amfiteatru wystąpią też: Marcin Daniec, duet Sławomir & Kajra, zespoły Pectus, Various Manx & Kasia Stankiewicz, grupa Gang Marcela oraz ponad 50-osobowa orkiestra pod batutą Tomasza Szymusia.

Dzięki nowoczesnym efektom wizualnym i technicznym, na scenie zaśpiewają wykonawcy w duecie z artystą. Nie zabraknie też materiałów filmowych z prywatnych i oficjalnych archiwów Krzysztofa Krawczyka, wspomnień rodziny i przyjaciół, a całość dopełni wyjątkowa oprawa choreograficzna oraz multimedialna scenografia. „Pamiętam Ciebie z tamtych lat” to pierwsze od śmierci widowisko muzyczne upamiętniające jego dorobek.

Partnerami widowiska są: Miasto Opole oraz Narodowe Centrum Polskiej Piosenki w Opolu.

„Pamiętam Ciebie z tamtych lat – The best of Krzysztof Krawczyk” – NA ŻYWO, TVP1, niedziela, 30 maja, godz. 20:15 (część I), 21:20 (część II).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...