reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Katarzyna Ramotowska pokieruje TVN24 BiS

dodano: 2021-05-25 15:14
autor: Jerzy Kruczek | źródło: TVN Grupa Discovery

Katarzyna Ramotowska TVN24 BiS TVN Grupa Discovery Katarzyna Ramotowska od czerwca obejmie stanowisko redaktora naczelnego TVN24 BiS. Dotychczasowy redaktor naczelny Jacek Stawiski pozostaje w roli prowadzącego weekendowych programów w TVN24 i TVN24 BiS.

Katarzyna Ramotowska / TVN Grupa Discovery
Katarzyna Ramotowska TVN24 BiS TVN Grupa Discovery


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Katarzyna Ramotowska z TVN Grupa Discovery związana jest od 2004 roku. Od lipca 2019 roku była zastępcą redaktora naczelnego TVN24 BiS. W stacji pracuje od początku jej istnienia. Była wydawcą m.in. flagowego programu TVN24 BiS „Fakty o Świecie”. Wcześniej wydawała także programy informacyjne i projekty specjalne w TVN24. Zajmowała się także m.in. wdrożeniami nowych technologii nadawczych i realizacyjnych w pionie newsów TVN.
 

- TVN24 BiS to redakcja pełna kreatywnych i gotowych na wszelkie wyzwania ludzi. Kierowanie takim zespołem to dla mnie wielki zaszczyt. Nasze hasło - z pasją o świecie - realizujemy każdego dnia. To pasja do opowiadania o tym, co dzieje się na świecie i jak przekłada się to na nasze życie tu w Polsce - powiedziała Katarzyna Ramotowska, redaktor naczelna TVN24 BiS.

- Kierowanie redakcją TVN24 BiS w ostatnich latach było dla mnie wielkim zaszczytem i po prostu wielką przyjemnością, połączoną z przygodą zawodową. TVN24 BiS relacjonuje głównie wydarzenia międzynarodowe, a tych jak zawsze nigdy nie brakowało. Ja szczególnie jestem zainteresowany sprawami zagranicznymi, polityką światową, miejscem Polski w Europie i świecie, dlatego ta funkcja była dla mnie tak bardzo ciekawa, inspirująca oraz zawodowo i osobiście ważna. Wiem, że sprawy międzynarodowe są także ważne dla Kasi Ramotowskiej, której życzę powodzenia w nowej roli i trzymam kciuki za cały zespół TVN24 BiS - powiedział Jacek Stawiski.

Jacek Stawiski jest związany z TVN24 od 16 lat. Jest stałym komentatorem wydarzeń międzynarodowych. Prowadzi sobotni „Horyzont” w TVN24 BiS oraz współprowadzi niedzielny program „Ewa Ewart Poleca” w TVN24/TVN24 BiS. Obie audycje można oglądać w TVN24 GO.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

109 zł Więcej...

Uchwyt kominowy bezinwazyjny E863M z opaską 5,0m

mocny uchwyt antenowy bezinwazyjny - obejma 5m na komin 

139 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 MAXX HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

139 zł Więcej...