reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Wystawa IBC2021 zaplanowana na 3-6 grudnia

dodano: 2021-05-25 15:57 | aktualizacja: 2021-05-25 16:44
autor: Anita Kaźmierska | źródło: IBC/satkurier.pl

IBC IBC potwierdziło, że wystawa i konferencja elektroniki użytkowej IBC2021 odbędzie się w dniach 3-6 grudnia w RAI Amsterdam w Holandii. Ogłoszenie jest następstwem decyzji podjętej 24 maja br. na posiedzeniu IBC Partnership Board o przeniesieniu imprezy z jej zwykłego wrześniowego terminu. - Po okresie konsultacji branżowych, IBC Partnership Board ustaliła, że ​​grudzień jest najlepszym terminem pod względem bezpieczeństwa i gotowości branży do zaangażowania się - powiedział Michael Crimp, dyrektor naczelny IBC.

IBC
IBC2021


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Zdrowie i bezpieczeństwo zostały podkreślone jako kluczowe czynniki stojące za tą decyzją, a zespół operacyjny IBC chce skupić się na stworzeniu bezpiecznego środowiska, któremu uczestnicy będą mogli zaufać.

W ciągu ostatnich kilku tygodni IBC przeprowadziło ankietę wśród dotychczasowych odwiedzających i wystawców, w której dwie trzecie respondentów stwierdziło, że zapewnienie solidnych protokołów dotyczących zdrowia i bezpieczeństwa na miejscu zachęciłoby ich do udziału, a wejście na podstawie paszportu szczepionkowego było zdecydowanie najlepszym środkiem.

Ponadto około 86 proc. respondentów ankiety stwierdziło, że jest bardzo prawdopodobne, a 13 proc. - prawdopodobnie, że zostanie zaszczepionych do grudnia. Dwie trzecie respondentów już czuje, że są gotowi do podróży, a zdecydowana większość spodziewa się, że wszelkie przepisy dotyczące ograniczeń w podróżach służbowych zostaną zaktualizowane do końca lata.

Co więcej trendy makroekonomiczne wskazują na przyspieszenie tempa szczepień i otwarcie granic na głównych rynkach IBC w ciągu najbliższych sześciu miesięcy. Dane Komisji Europejskiej pokazują, że Europa jest teraz na dobrej drodze do osiągnięcia celu wskaźnika zaszczepienia na poziomie 70 proc. do lipca 2021 roku i znacznego przekroczenia tego celu do grudnia.

Opinie wystawców i odwiedzających wskazują na chęć uczestnictwa w wystawie na żywo w 2021 roku; tylko jeden na dziesięciu ankietowanych mówi, że nie weźmie udziału w grudniowym wydarzeniu.

IBC Digital

Niezależnie od tego, czy na miejscu w Amsterdamie, czy na ekranie w domu, 250-tysięczna społeczność IBC będzie mogła zaangażować się i cieszyć spostrzeżeniami, innowacjami i interakcją wydarzenia za pośrednictwem IBC Digital. Ta hybrydowa platforma cyfrowa pozwoli na organizację hybrydowego wydarzenia, które łączy w sobie najlepsze cechy wystawy na żywo z nowoczesną interakcją online i zapewni wystawcom, prelegentom i uczestnikom targów nowe możliwości wymiany informacji i doświadczeń.

Więcej szczegółów dotyczących IBC2021 i IBC Digital zostanie ogłoszonych w nadchodzących tygodniach.

Targi IFA 2021 odwołane

Dodajmy, że kilka dni wcześniej Messe Berlin i gfu Consumer & Home Electronics GmbH wspólnie ogłosili, że IFA 2021 nie odbędzie się we wrześniu jako fizyczne wydarzenie na żywo, jak pierwotnie planowano. Powodem jest niepewna sytuacja z COVID-19. Jednocześnie ustalono już termin targów elektroniki użytkowej IFA 2022 na 2-6 września 2022 roku w Berlinie (Niemcy).

ANGA COM z kongresem online, regularna wystawa w przyszłym roku

ANGA COM - wystawa i konferencja poświęcona internetowi oraz telewizji, uruchomiła nowy format wydarzenia wirtualnego pod marką ANGA COM DIGITAL. Ten kongres online odbędzie się w dniach od 8 do 10 czerwca 2021 roku na nowej, wspieranej przez sztuczną inteligencję, cyfrowej platformie wydarzeń, która oprócz zróżnicowanego programu konferencji umożliwia również zoptymalizowaną obecność online firm i różne opcje sieciowe. Natomiast regularna wystawa ANGA COM, która miała odbyć się w czerwcu, została przełożona na przyszły rok. Planowany termin to 10-12 maja 2022 roku w Kolonii (Niemcy).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wystawy na świecie


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

179 zł Więcej...

Fransat: CAM + karta

Oryginalny moduł (CAM) CI wraz z kartą Fransat. Zapewnia dostęp...

499 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...