reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Ray Donovan” 7 w czerwcu w AXN Black

dodano: 2021-05-26 05:49
autor: Łukasz Knapik | źródło: Sony Corporation

AXN Black „Ray Donovan” Moc seriali w czerwcu br. w kanale AXN Black. Prywatny detektyw gwiazd i celebrytów wplątany w skomplikowane intrygi. W czerwcu br. kanał  AXN Black pokaże premierowo 7. sezon amerykańskiego serialu obyczajowego „Ray Donovan” - 1. odcinek tej produkcji zostanie wyemitowany premierowo w piątek, 11 czerwca br. o godz. 22:05, a kolejne odcinki będą emitowane w każdy piątek o 22:05 i 23:10. Wcześniejsze odcinki tego serialu mogą obecnie oglądać widzowie AXN Spin. Wystąpią Liev Schreiber, Dash Mihok, Eddie Marsan i Jon Voight.

AXN Black „Ray Donovan”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Akcja serialu „Ray Donovan” toczy się w Los Angeles. Tytułowy bohater (w tej roli Liev Schreiber) zajmuje się rozwiązywaniem skomplikowanych spraw celebrytów i gwiazd. Ray całkiem dobrze radzi sobie z problemami swoich klientów, jednak własne często go przerastają. Podczas gdy jego brat Bunchy (Dash Mihok) zmaga się z alkoholizmem, a Terry (Eddie Marsan) z powstałą w wyniku kontuzji chorobą Parkinsona, po dwudziestoletniej odsiadce z więzienia wychodzi ojciec Mickey (Jon Voight). Z czasem zaczynają wychodzić na jaw mroczne tajemnice z przeszłości rodziny Donovanów. W nowym sezonie serialu Ray zostanie wplątany w śledztwo dotyczące zabójstwa policjanta i będzie musiał zmierzyć się z osobistą stratą podczas terapii (więcej tutaj).

„Ray Donovan” - sezon 7., emisja w piątki (od 11 czerwca 2021 roku) o godz. 22:05. Wcześniejsze odcinki tego serialu mogą obecnie oglądać widzowie AXN Spin.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5679) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

199 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...