reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Ray Donovan” 7 w czerwcu w AXN Black

dodano: 2021-05-26 05:49
autor: Łukasz Knapik | źródło: Sony Corporation

AXN Black „Ray Donovan” Moc seriali w czerwcu br. w kanale AXN Black. Prywatny detektyw gwiazd i celebrytów wplątany w skomplikowane intrygi. W czerwcu br. kanał  AXN Black pokaże premierowo 7. sezon amerykańskiego serialu obyczajowego „Ray Donovan” - 1. odcinek tej produkcji zostanie wyemitowany premierowo w piątek, 11 czerwca br. o godz. 22:05, a kolejne odcinki będą emitowane w każdy piątek o 22:05 i 23:10. Wcześniejsze odcinki tego serialu mogą obecnie oglądać widzowie AXN Spin. Wystąpią Liev Schreiber, Dash Mihok, Eddie Marsan i Jon Voight.

AXN Black „Ray Donovan”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Akcja serialu „Ray Donovan” toczy się w Los Angeles. Tytułowy bohater (w tej roli Liev Schreiber) zajmuje się rozwiązywaniem skomplikowanych spraw celebrytów i gwiazd. Ray całkiem dobrze radzi sobie z problemami swoich klientów, jednak własne często go przerastają. Podczas gdy jego brat Bunchy (Dash Mihok) zmaga się z alkoholizmem, a Terry (Eddie Marsan) z powstałą w wyniku kontuzji chorobą Parkinsona, po dwudziestoletniej odsiadce z więzienia wychodzi ojciec Mickey (Jon Voight). Z czasem zaczynają wychodzić na jaw mroczne tajemnice z przeszłości rodziny Donovanów. W nowym sezonie serialu Ray zostanie wplątany w śledztwo dotyczące zabójstwa policjanta i będzie musiał zmierzyć się z osobistą stratą podczas terapii (więcej tutaj).

„Ray Donovan” - sezon 7., emisja w piątki (od 11 czerwca 2021 roku) o godz. 22:05. Wcześniejsze odcinki tego serialu mogą obecnie oglądać widzowie AXN Spin.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

459 zł Więcej...

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

189 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

529 zł Więcej...