reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVP 4K także na UPC TV 4K BOX

dodano: 2021-05-26 17:56
autor: Anita Kaźmierska | źródło: UPC Polska/satkurier.pl

TVP 4K UPC Polska UPC Polska potwierdziło, że udostępni swoim abonentom TVP 4K. Już wcześniej operator wymieniany był wśród tych, którzy dodadzą kanał telewizji publicznej w ultrawysokiej rozdzielczości na czas Euro 2020. Jak informuje UPC, TVP 4K będzie dostępny od 11 czerwca do 11 sierpnia br. i będzie można na nim zobaczyć transmisje i retransmisje wszystkich meczów w jakości UHD z dodatkowymi elementami HDR i Dolby Atmos.

UPC Polska
UPC TV 4K BOX


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Cieszymy się, mogąc zaoferować naszym klientom doskonałą jakość w najlepszych cenach z wielokrotnie nagradzanym internetem światłowodowym oraz telewizją 4K, które pozwolą jeszcze lepiej doświadczać emocji związanych ze zbliżającymi się letnimi zawodami sportowymi - Mistrzostwami Europy w piłce nożnej i Igrzyskami Olimpijskimi w Tokio - powiedział Bogdan Bucurei, CMO UPC Polska.

UPC oferuje swoim klientom 4 kanały w rozdzielczości 4K: Ultra TV 4K, Funbox UHD, Insight TV UHD i wPolsce.pl 4K. W dniach od 11 czerwca do 11 sierpnia br. dołączy do nich TVP 4K. Kanały UHD są dostępne jedynie na dekoderze UPC TV 4K BOX, który działa w oparciu o streaming. Raport z testów tego urządzenia będzie można znaleźć w wydaniu SAT Kuriera 5-6/2021.

Internet 750 Mb/s w cenie internetu 500 Mb/s

Ponadto UPC Polska oferuje teraz internet o prędkości do 750 Mb/s w promocyjnej cenie 59,99 zł miesięcznie (0 zł przez pierwsze 2 miesiące). Jest to cena, w jakiej dostępny był do tej pory internet do 500 Mb/s. Promocja dotyczy również ofert z telewizją. Przykładowo pakiet Max z internetem do 750 Mb/s kosztuje 89,99 zł (tyle co dotychczas ta sama oferta z internetem do 500 Mb/s).

Natomiast osoby zainteresowane internetem do 1 Gb/s zapłacą 119,99 zł miesięcznie w zestawie z pakietem telewizyjnym Max Premium (0 zł przez pierwsze 2 miesiące).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Signal T2-Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Signal dla Naziemnej Telewizji...

149 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

529 zł Więcej...