reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Bajeczny Dzień w RMF FM”

dodano: 2021-05-27 13:38
autor: Janusz Sulisz | źródło: RMF FM

Dzień dziecka w RMF FM bajeczny dzień 360px.jpg Prezenterzy poprowadzą swoje programy przebrani za postacie z bajek, a słuchacze w bajkowych strojach wyjdą na ulice i wybiorą hity swojego dzieciństwa – tak RMF FM świętować będzie 1 czerwca Dzień Dziecka. Cały dzień upłynie pod hasłem „Bajeczny Dzień w RMF FM”

RMF FM
Dzień dziecka w RMF FM bajeczny dzień 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Prezenterzy RMF FM i słuchacze jako postacie z najpiękniejszych bajek, czyli „BAJECZNY DZIEŃ W RMF FM”! 

W stroje bohaterów najpiękniejszych baśni i bajek przebiorą się wszyscy prowadzący tego dnia audycje: Jacek Tomkowicz, Tomasz Olbratowski, Ola Filipek, Mateusz Opyrchał, Darek Maciborek i Krzysztof Urbaniak. W przebraniach poprowadzą całe swoje programy, w trakcie których obsypywać będą słuchaczy cukierkami. O tym kto założy jaki strój, zdecydują słuchacze w internetowym głosowaniu na stronie www.rmf.fm

Do założenia bajkowych kostiumów namawiamy również słuchaczy w ramach akcji „Bajeczna ulica”, by cała Polska tego dnia zamieniła się w kolorową krainę. Na śmiałków, którzy w strojach swoich ulubionych bajkowych bohaterów pójdą do pracy, zrobią zakupy lub po prostu wyjdą na spacer, czeka bajeczna kasa. Wystarczy wysłać zdjęcie – całą kolekcję opublikujemy na stronie internetowej, a ze zwycięzcami porozmawiamy na antenie.


1 czerwca słuchacze RMF FM będą też wybierać Hity Swojego Dzieciństwa – czyli przeboje, które rozbrzmiewały w naszych dziecinnych pokojach, od Papa Dance po One Direction. Grać je będziemy na antenie przez cały dzień wraz z historiami i opowieściami słuchaczy – dlaczego akurat ta piosenka kojarzy im się z dzieciństwem i jakie wspomnienia przywołuje.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radio


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Quad Televes

Poczwórny konwerter Universal Twin hiszpańskiej firmy Televes o współczynniku szumów...

109 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

39 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2021

10 zł Więcej...