reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Bajeczny Dzień w RMF FM”

dodano: 2021-05-27 13:38
autor: Janusz Sulisz | źródło: RMF FM

Dzień dziecka w RMF FM bajeczny dzień 360px.jpg Prezenterzy poprowadzą swoje programy przebrani za postacie z bajek, a słuchacze w bajkowych strojach wyjdą na ulice i wybiorą hity swojego dzieciństwa – tak RMF FM świętować będzie 1 czerwca Dzień Dziecka. Cały dzień upłynie pod hasłem „Bajeczny Dzień w RMF FM”

RMF FM
Dzień dziecka w RMF FM bajeczny dzień 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Prezenterzy RMF FM i słuchacze jako postacie z najpiękniejszych bajek, czyli „BAJECZNY DZIEŃ W RMF FM”! 

W stroje bohaterów najpiękniejszych baśni i bajek przebiorą się wszyscy prowadzący tego dnia audycje: Jacek Tomkowicz, Tomasz Olbratowski, Ola Filipek, Mateusz Opyrchał, Darek Maciborek i Krzysztof Urbaniak. W przebraniach poprowadzą całe swoje programy, w trakcie których obsypywać będą słuchaczy cukierkami. O tym kto założy jaki strój, zdecydują słuchacze w internetowym głosowaniu na stronie www.rmf.fm

Do założenia bajkowych kostiumów namawiamy również słuchaczy w ramach akcji „Bajeczna ulica”, by cała Polska tego dnia zamieniła się w kolorową krainę. Na śmiałków, którzy w strojach swoich ulubionych bajkowych bohaterów pójdą do pracy, zrobią zakupy lub po prostu wyjdą na spacer, czeka bajeczna kasa. Wystarczy wysłać zdjęcie – całą kolekcję opublikujemy na stronie internetowej, a ze zwycięzcami porozmawiamy na antenie.


1 czerwca słuchacze RMF FM będą też wybierać Hity Swojego Dzieciństwa – czyli przeboje, które rozbrzmiewały w naszych dziecinnych pokojach, od Papa Dance po One Direction. Grać je będziemy na antenie przez cały dzień wraz z historiami i opowieściami słuchaczy – dlaczego akurat ta piosenka kojarzy im się z dzieciństwem i jakie wspomnienia przywołuje.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radio


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Dreambox DM920 RC20 UHD Triple

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - model DM920 Ultra...

1 999 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

129 zł Więcej...