reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Bajeczny Dzień w RMF FM”

dodano: 2021-05-27 13:38
autor: Janusz Sulisz | źródło: RMF FM

Dzień dziecka w RMF FM bajeczny dzień 360px.jpg Prezenterzy poprowadzą swoje programy przebrani za postacie z bajek, a słuchacze w bajkowych strojach wyjdą na ulice i wybiorą hity swojego dzieciństwa – tak RMF FM świętować będzie 1 czerwca Dzień Dziecka. Cały dzień upłynie pod hasłem „Bajeczny Dzień w RMF FM”

RMF FM
Dzień dziecka w RMF FM bajeczny dzień 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Prezenterzy RMF FM i słuchacze jako postacie z najpiękniejszych bajek, czyli „BAJECZNY DZIEŃ W RMF FM”! 

W stroje bohaterów najpiękniejszych baśni i bajek przebiorą się wszyscy prowadzący tego dnia audycje: Jacek Tomkowicz, Tomasz Olbratowski, Ola Filipek, Mateusz Opyrchał, Darek Maciborek i Krzysztof Urbaniak. W przebraniach poprowadzą całe swoje programy, w trakcie których obsypywać będą słuchaczy cukierkami. O tym kto założy jaki strój, zdecydują słuchacze w internetowym głosowaniu na stronie www.rmf.fm

Do założenia bajkowych kostiumów namawiamy również słuchaczy w ramach akcji „Bajeczna ulica”, by cała Polska tego dnia zamieniła się w kolorową krainę. Na śmiałków, którzy w strojach swoich ulubionych bajkowych bohaterów pójdą do pracy, zrobią zakupy lub po prostu wyjdą na spacer, czeka bajeczna kasa. Wystarczy wysłać zdjęcie – całą kolekcję opublikujemy na stronie internetowej, a ze zwycięzcami porozmawiamy na antenie.


1 czerwca słuchacze RMF FM będą też wybierać Hity Swojego Dzieciństwa – czyli przeboje, które rozbrzmiewały w naszych dziecinnych pokojach, od Papa Dance po One Direction. Grać je będziemy na antenie przez cały dzień wraz z historiami i opowieściami słuchaczy – dlaczego akurat ta piosenka kojarzy im się z dzieciństwem i jakie wspomnienia przywołuje.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Radio


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Uchwyt masztu do krokwi

uchwyt masztu do krokwi

130 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 biała

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

479 zł Więcej...

Obejma kominowa mocna pojedyncza E863A - 5m

mocny uchwyt - obejma 5m na komin z pojedynczą opaską...

119 zł Więcej...