reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-09-26 - 2021-09-27

29-31.05 Polsat Sport: Euroliga, finały i magazyny

dodano: 2021-05-28 01:46
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport transmisje komentatorzy W weekend 29-30 maja br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: reportaż „Od młodzików do młodzieżowców: Mecz bokserski Śląsk vs Kujawsko-Pomorskie”, Liga Narodów siatkarzy, Turkish Airlines Euroliga, mecze towarzyskie piłkarzy, Liga Mistrzów piłkarzy, Fortuna 1. Liga, Fortuna: Liga, Major League Soccer (MLS), Sky Bet Championship, Sky Bet League One, 2. Bundesliga, gala bokserska Rocky Boxing Night, gala bokserska Premier Boxing Champions, Orlen Wyścig Narodów, Moto2, Moto3, MotoGP, tenis ziemny oraz e-sport - Counter-Strike: Global Offensive - Polska Liga Esportowa.

Polsat Sport transmisje komentatorzy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Fokus TV, Polsat News i Superstacja oraz serwisów polsatsport.pl i Ipla. Na widzów czekać będą m.in.: reportaż „Od młodzików do młodzieżowców: Mecz bokserski Śląsk vs Kujawsko-Pomorskie”, Liga Narodów siatkarzy (więcej tutaj), Turkish Airlines Euroliga (więcej tutaj), mecze towarzyskie piłkarzy (więcej tutaj), Liga Mistrzów piłkarzy (więcej tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Fortuna: Liga (więcej tutaj), Major League Soccer (MLS) (więcej tutaj), Sky Bet Championship (więcej tutaj), Sky Bet League One (więcej tutaj), 2. Bundesliga (więcej tutaj), gala bokserska Rocky Boxing Night (więcej tutaj), gala bokserska Premier Boxing Champions (więcej tutaj), Orlen Wyścig Narodów (więcej tutaj), Moto2, Moto3, MotoGP (więcej tutaj), tenis ziemny oraz e-sport - Counter-Strike: Global Offensive - Polska Liga Esportowa (więcej tutaj).

Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale „Sport w TV” oraz w codziennym wykazie satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).

Plan transmisji:

29 maja (sobota)
5:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

5:00 La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 3

6:00 Monster Jam, Polsat Sport News

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

6:35 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

8:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:30 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

9:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Włoch: 3. sesja treningowa w klasie Moto3, polsatsport.pl

9:50 Liga Narodów siatkarzy: Niemcy - Francja, Polsat Sport i Polsat Sport Extra

9:55 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Włoch: 3. sesja treningowa w klasie MotoGP, polsatsport.pl

10:25 KSW58, Polsat Sport Fight

10:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

10:55 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Włoch: 3. sesja treningowa w klasie Moto2, polsatsport.pl

11:40 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Włoch: MotoGP Show, polsatsport.pl

11:50 Liga Narodów siatkarzy: Iran - Rosja, Polsat Sport News

12:30 Fortuna 1. Liga: Miedź Legnica - ŁKS Łódź, Polsat Sport Extra

12:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

12:35 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Włoch: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, polsatsport.pl

12:50 Liga Narodów siatkarzy: Holandia - Japonia, Ipla

13:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Włoch: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, polsatsport.pl

13:15 (Polsat Sport i TVP Sport) i 13:40 (Super Polsat) Orlen Wyścig Narodów: 1. etap, Super Polsat, Polsat Sport i TVP Sport

13:30 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Włoch: 4. sesja treningowa w klasie MotoGP, polsatsport.pl

14:00 tenis ziemny, turniej ATP w Belgradzie: finał gry pojedynczej, Polsat Sport News

14:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Włoch: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, polsatsport.pl

14:30 (Polsat Sport Extra), 15:20 (Polsat Sport) i 15:50 (TVP1) Liga Narodów siatkarzy: Serbia - Polska, Polsat Sport, Polsat Sport Extra i TVP1

14:35 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Włoch: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, polsatsport.pl

15:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Włoch: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, polsatsport.pl

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:35 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Włoch: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, polsatsport.pl

15:55 Sky Bet Championship, finał fazy play-off: Brentford FC Londyn - Swansea City AFC, Eleven Sports 1
komentują: Marcin Grzywacz i Tomasz Zieliński

15:55 Fortuna 1. Liga: Chrobry Głogów - GKS Bełchatów, Ipla

16:55 Fortuna: Liga: SK Slavia Praha Praga - SK Dynamo České Budějovice Czeskie Budziejowice, Polsat Sport News

16:55 Fortuna 1. Liga: Korona Kielce - Arka Gdynia, Ipla

16:55 Fortuna 1. Liga: GKS Jastrzębie-Zdrój - Sandecja Nowy Sącz, Ipla

17:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 e-sport, Counter-Strike: Global Offensive: Polska Liga Esportowa, Polsat Games

17:45 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

17:50 Liga Narodów siatkarzy: Włochy - Słowenia, Polsat Sport Extra

17:55 mecz towarzyski piłkarzy: Szwecja - Finlandia, Polsat Sport Premium 1

18:00 (Polsat Sport Premium 1), 20:00 (TVP Sport) i 20:55 (TVP1) Liga Mistrzów piłkarzy, finał: Manchester City FC - Chelsea FC Londyn, Polsat Sport, TVP Sport i TVP1

19:15 „Od młodzików do młodzieżowców: Mecz bokserski Śląsk vs Kujawsko-Pomorskie” - reportaż, Polsat Sport Fight

19:20 Liga Narodów siatkarzy: Argentyna - Kanada, Polsat Sport News

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1

20:30 Liga Narodów siatkarzy: Australia - Bułgaria, Polsat Sport Extra

20:50 Liga Narodów siatkarzy: Stany Zjednoczone Ameryki - Brazylia, Polsat Sport

21:00 Bundesliga: „Bundesliga Special” - magazyn, Eleven Sports 1

21:52 „Sport w Superstacji” - serwis informacyjny, Superstacja

23:00 Major League Soccer (MLS): New York Red Bulls Nowy Jork - Orlando City FC, Polsat Sport News

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 29 na 30 maja (z soboty na niedzielę)
0:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

1:00 KSW47, Polsat Sport

1:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

1:00 e-sport, Counter-Strike: Global Offensive: Polska Liga Esportowa, Polsat Games

2:00 La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 3

4:00 gala bokserska Premier Boxing Champions w Carson, Polsat Sport

30 maja (niedziela)
5:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

5:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

6:00 Monster Jam, Polsat Sport News

6:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

6:30 Liga Europy piłkarzy: „Magazyn Ligi Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:30 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:35 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

8:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:40 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Włoch: rozgrzewka w klasie Moto3, polsatsport.pl

9:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Włoch: rozgrzewka w klasie Moto2, polsatsport.pl

9:40 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Włoch: rozgrzewka w klasie MotoGP, polsatsport.pl

9:50 Liga Narodów siatkarzy: Australia - Francja, Polsat Sport News

9:55 (TVP Sport), 10:00 (Polsat Sport) i 11:00 (Super Polsat) Orlen Wyścig Narodów: 2. etap, Super Polsat, Polsat Sport i TVP Sport

10:00 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Polsat Play

10:05 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Włoch: MotoGP Show, polsatsport.pl

10:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

10:55 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

11:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Extra

11:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Włoch: wyścig w klasie Moto3, polsatsport.pl

11:50 Liga Narodów siatkarzy: Holandia - Iran, Polsat Sport News

12:00 Bundesliga: „Bundesliga” - magazyn, Eleven Sports 1

12:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

12:20 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Włoch: wyścig w klasie Moto2, polsatsport.pl

12:30 Fortuna 1. Liga: Odra Opole - Bruk-Bet Termalica Nieciecza, Polsat Sport

12:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

12:50 Liga Narodów siatkarzy: Niemcy - Bułgaria, Polsat Sport Extra

13:00 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

13:25 2. Bundesliga, rewanżowy mecz barażowy: VfL Osnabrück - FC Ingolstadt 04, Eleven Sports 1

14:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Włoch: wyścig w klasie MotoGP, Polsat Sport News i polsatsport.pl

14:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

14:50 Liga Narodów siatkarzy: Rosja - Japonia, Polsat Sport

15:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Włoch: MotoGP Show, polsatsport.pl

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:50 Liga Narodów siatkarzy: Stany Zjednoczone Ameryki - Argentyna, Polsat Sport Extra

15:55 Sky Bet League One, finał fazy play-off: Blackpool FC - Lincoln City FC, Eleven Sports 1

16:00 (Polsat Sport Fight) i 17:00 (Super Polsat) Rocky Boxing Night w Stężycy, Super Polsat i Polsat Sport Fight

16:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

16:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

16:55 Fortuna 1. Liga: Górnik Łęczna - Stomil Olsztyn, Ipla

17:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

17:00 La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 3

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 Turkish Airlines Euroliga: mecz o miejsca 3. i 4., Polsat Sport News

17:30 e-sport, Counter-Strike: Global Offensive: Polska Liga Esportowa, Polsat Games

17:50 Liga Narodów siatkarzy: Kanada - Brazylia, Polsat Sport Extra

17:55 mecz towarzyski piłkarzy: Malta - Irlandia Północna, Polsat Sport Premium 1

18:00 (Polsat Sport) i 19:15 (TVP2) Liga Narodów siatkarzy: Słowenia - Polska, Polsat Sport i TVP2

18:55 Fortuna 1. Liga: Puszcza Niepołomice - Zagłębie Sosnowiec, Ipla

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:00 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

20:00 Bundesliga: „Bundesliga Special” - magazyn, Eleven Sports 1

20:15 mecz towarzyski piłkarzy: Szwajcaria - Stany Zjednoczone Ameryki, Polsat Sport Premium 1

20:30 Turkish Airlines Euroliga: finał, Polsat Sport News

20:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

20:50 Liga Narodów siatkarzy: Włochy - Serbia, Polsat Sport Extra

21:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1

21:00 „Fenomen MMA w Rosji” - film dokumentalny, Fokus TV

21:52 „Sport w Superstacji” - serwis informacyjny, Superstacja

22:30 Liga Europy piłkarzy: „Magazyn Ligi Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

22:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 30 na 31 maja (z niedzieli na poniedziałek)
0:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

1:00 e-sport, Counter-Strike: Global Offensive: Polska Liga Esportowa, Polsat Games

1:20 Major League Soccer (MLS): Philadelphia Union - Portland Timbers, Polsat Sport Extra

2:00 Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1 Show” - magazyn, Eleven Sports 3

2:30 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

3:30 KSW57, Polsat Sport Extra

4:25 „Muay Thai - Sztuka walki ośmiu broni” - reportaż, Polsat Sport Fight

4:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

125 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...

Usługa CANAL+ BOX 4K Ultra HD

Najnowszy dekoder CANAL+ BOX 4K (model HY4001) w nowej cenie...

199 zł Więcej...