reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„W rytmie serca” w Polsacie 2 i Polsacie Seriale

dodano: 2021-05-31 04:35
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat „W rytmie serca” We wtorek, 1 czerwca br. o godz. 11:00 w kanale Polsat Seriale wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 1. sezonu polskiego serialu obyczajowo-kryminalnego „W rytmie serca”, którego producentem jest Artrama. W kolejnych dniach produkcja ta będzie ponownie emitowana w stacji Polsat 2. Występują Barbara Kurdej-Szatan, Maria Dębska, Elżbieta Romanowska, Małgorzata Foremniak, Edyta Olszówka, Magdalena Kumorek, Mateusz Damięcki, Piotr Polk, Dariusz Toczek, Zbigniew Zamachowski i Piotr Fronczewski.

Polsat „W rytmie serca”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Gdy wydaje ci się, że panujesz nad wszystkim: praca jest twoją pasją i masz konkretne plany na przyszłość - los płata ci figla. Niespodziewanie wraca do ciebie przeszłość, od dawna skrywane sekrety wychodzą na jaw i zmieniają wszystko. Na życiowym zakręcie widzowie zobaczą bohaterów serialu „W rytmie serca”. W postacie pierwszoplanowe wcielają się Barbara Kurdej-Szatan, Maria Dębska, Małgorzata Foremniak, Mateusz Damięcki, Piotr Polk, Dariusz Toczek i Piotr Fronczewski. 

Akcja serialu toczy się w malowniczym Kazimierzu Dolnym, w którym pojawia się doktor Adam Żmuda (w tej roli Mateusz Damięcki), tuż po tym jak jego błyskotliwa kariera chirurga nieoczekiwanie legła w gruzach. Pobyt przystojnego i zdolnego młodego lekarza w rodzinnym mieście będzie pełen niespodziewanych zwrotów akcji i sporej dawki adrenaliny.

- Adam to człowiek głęboko moralny i przekonany o tym, że to, co robi jest słuszne. Taki punkt wyjścia bardzo mi się podoba, ponieważ mamy do czynienia z bohaterem twardo stąpającym po ziemi z jednej strony, a z drugiej marzycielem i ideowcem. To jest chłopak, który wie, co robi

- mówi Mateusz Damięcki o swojej postaci.


W nazywanym perłą renesansu Kazimierzu mieszkają pielęgniarka Maria (Barbara Kurdej-Szatan) i policjantka Weronika (Maria Dębska). Kobiety sprawią, że serce przystojnego lekarza będzie rozdarte. Marysia okaże się być jego dawną miłością - dla niej spotkanie z Adamem będzie prawdziwym trzęsieniem ziemi. Podobnie dla seksownej Weroniki, z tą różnicą, że pani aspirant będzie chciała bliżej go poznać. To wszystko ku rozpaczy poczciwego posterunkowego Sebastiana Szarka (Dariusz Toczek), który skrycie podkochuje się w swojej pięknej szefowej.

- Maria, którą gram, jest silną kobietą, do tego jest zawzięta i zbuntowana, lecz w gruncie rzeczy dobra. Niebyło jej w życiu łatwo, ale świetnie sobie poradziła. wszystko się w jej życiu komplikuje, a jej pewność siebie i zorganizowanie znika kiedy pojawia się Adam

- opowiada w jednym z wywiadów Barbara Kurdej-Szatan.


Na drodze doktora Żmudy stanie także dwóch kolegów po fachu: szanowany i dowcipny doktor Michał Zych (Piotr Fronczewski) oraz partner Marii, ordynator Robert Nowakowski (Piotr Polk). Jeden zaproponuje mu pracę, a drugi wyczuje w nim konkurenta nie tylko na polu zawodowym i nie podda się bez walki. Do miasta przyjedzie także bizneswoman Olga Krajno (Małgorzata Foremniak). Będzie bardzo zainteresowana kupnem mieszkania po ojcu Adama Żmudy, o którym cała rodzina chce jak najszybciej zapomnieć. Podejrzane jest, że tak bardzo zależy jej na tej nieruchomości. Dlaczego zrobi wszystko, żeby je mieć?

Każdy z odcinków opowiada dwie odrębne historie medyczne i kryminalne zarazem, w które uwikłani są pacjenci i często wspierani przez lokalną policję lekarze. Bohaterowie serialu pomagają swoim podopiecznym nie tylko w odzyskaniu zdrowia, ale także w rozwiązaniu problemów życiowych. Serial kręcono z dużym rozmachem: zdjęcia z udziałem niemal 240 aktorów i 600 statystów trwały ponad 70 dni zdjęciowych, w tym kilka dni zdjęć lotniczych. W serialu będziemy mogli podziwiać wiosnę, lato jesień i zimę na zapierających dech w piersiach ujęciach z przepięknego Kazimierza Dolnego.

- Szukaliśmy małego miasteczka, w którym splotą się losy naszych głównych bohaterów. Chcieliśmy miejsca z tzw. klimatem i przepięknymi krajobrazami, które stanowić będą naturalną scenografię naszego serialu. W tej sytuacji Kazimierz Dolny wydawał nam się naturalnym i najlepszym wyborem

- wyjaśnia Piotr Wereśniak, reżyser i współscenarzysta serialu „W rytmie serca”.


W serialu „W rytmie serca”, obok Barbary Kurdej-Szatan, Marii Dębskiej, Małgorzaty Foremniak, Mateusza Damięckiego, Piotra Polka, Piotra Fronczewskiego i Dariusza Toczka, występują m.in: Zbigniew Zamachowski, Edyta Olszówka, Elżbieta Romanowska, Jarosław Boberek, Daria Widawska, Eryk Lubos, Grażyna Błęcka-Kolska, Robert Gonera, Izabela Dąbrowska, Emilia Krakowska, Grzegorz Gadziomski, Antoni Pawlicki, Radosław Krzyżowski, Anita Jancia, Joanna Jarmołowicz, Aleksandra Hamkało, Jakub Wieczorek, Michał Czernecki.

Jak czytamy w komunikacie, Tadeusz Lampka, Piotr Wereśniak i Jarosław Żamojda to twórcy serialu „W rytmie serca”, którzy niejednokrotnie swoimi produkcjami podbili serca publiczności. Tadeusz Lampka (Artrama) jest producentem wykonawczym. Ma na swoim koncie takie seriale  „M jak miłość”, „Barwy szczęścia” czy „Na dobre i na złe”. Dzięki niemu widzowie pokochali takie przeboje kinowe jak m.in. „Nigdy w życiu!”, „Tylko mnie kochaj” i „Dlaczego nie!”. Reżyserem i głównym scenarzystą serialu jest Piotr Wereśniak, twórca kultowego już filmu „Kiler”. W duecie z Tadeuszem Lampką stworzył filmy: „Zakochani”, „Wkręceni” i „Wkręceni 2”, czy „Och, Karol 2”. Autorem zdjęć do „W rytmie serca” jest Jarosław Żamojda, którego praca już nie raz zyskała uznanie publiczności - był operatorem obrazu w takich serialowych produkcjach jak „Magda M.” czy „Teraz albo nigdy!”. Wraz z Piotrem Wereśniakiem i Tadeuszem Lampką stworzyli film „ Nie kłam kochanie” i „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”.  Autorami scenariusza, oprócz Piotra Wereśniaka są także Robert Mąka, Tomasz Klimala oraz Bartłomiej Konarski (więcej tutaj).

„W rytmie serca” - opisy postaci: 

Doktor Adam Żmuda (Mateusz Damięcki) - młody, utalentowany chirurg, którego karierę przerywa konflikt z szefem - profesorem Piwoniem.
Odważny, ciekawy świata i ludzi, Adam robi wszystko, by pomóc pacjentom, którzy mu zaufali - i często wpada przez to w kłopoty. Wybierając medycynę, poszedł w ślady starszej siostry, która aktualnie mieszka w Kanadzie. I to właśnie dzięki niej chce przyłączyć się do Lekarzy Bez Granic i pojechać na misję do Afryki. Przed podróżą na Czarny Ląd, doktor Żmuda postanawia jednak odwiedzić Kazimierz nad Wisłą. Miasto, w którym się urodził i gdzie spędził część dzieciństwa - aż do chwili, gdy jego rodzice się rozwiedli. W Kazimierzu zatrzymuje się w mieszkaniu, które odziedziczył po śmierci ojca - lokalnego malarza Edwarda Wilczyńskiego. I niespodziewanie spotyka dwie kobiety, które mogą odmienić jego życie: Marię oraz Weronikę.

Maria Biernacka (Barbara Kurdej-Szatan) - pielęgniarka z Kazimierza, mama 8-letniego Grzegorza. Maria przed laty studiowała w Warszawie medycynę i właśnie przy tej okazji poznała Adama Żmudę. Oboje połączył wtedy ognisty romans, a jego owocem jest mały Grzegorz. Gdy ich związek się rozpadł, Maria ukryła jednak przed ukochanym, że zaszła w ciążę. A później rzuciła studia, wyjechała do Kazimierza i tam zbudowała swoje nowe życie. Dziś najważniejszy jest dla niej syn - Grzegorz - któremu pragnie stworzyć szczęśliwy dom. A kolejne miejsce w jej sercu zajmuje doktor Nowakowski, który stanowi świetny „materiał na ojca”. Gdy w Kazimierzu pojawia się Adam, dawne uczucia jednak wracają. A Maria nagle czuje się zagubiona i niepewna, czy „bezpieczny” związek z Robertem to najlepszy wybór.

Aspirant Weronika Nowacka (Maria Dębska) - szefowa posterunku policji w Kazimierzu. Pełna energii, niezależna i romantyczna. Weronika jest odważna, świetnie wyszkolona i nie boi się chwytać za broń. W kryzysowych sytuacjach zachowuje zimną krew i w przeszłości już nie raz udowodniła, że zasługuje na to, by samodzielnie kierować posterunkiem. W trakcie kolejnej akcji - pościgu za piratem drogowym - jej życie ratuje przystojny lekarz: Adam Żmuda. A pani aspirant najpierw sięga po służbowy pistolet, a później po jego serce.

Doktor Robert Nowakowski (Piotr Polk) - ordynator chirurgii w szpitalu powiatowym w Jabłonowie, narzeczony Marii. Robert od początku czuje do Adama niechęć i obawia się, że jego „przyjaźń” z Marią może zniszczyć ich związek. W pracy docenia jednak talent i profesjonalizm doktora Żmudy i gdy wspólnie walczą o życie pacjentów, odkłada niesnaski na bok.

Doktor Michał Zych (Piotr Fronczewski) - właściciel przychodni w Kazimierzu. Szef i zarazem przyjaciel Marii, w przeszłości świetnie znał także rodziców doktora Żmudy - a nawet pomógł Adamowi przyjść na świat. Jako lekarz dba o zdrowie mieszkańców Kazimierza już od kilkudziesięciu lat i w pełni zasługuje na ich zaufanie oraz szacunek. Od śmierci żony poświęca pracy każdą wolną chwilę i tego samego wymaga też od kolegów z przychodni. I może właśnie dlatego żaden z zatrudnianych przez niego lekarzy nie zostaje w Kazimierzu na dłużej. Żaden - poza doktorem Żmudą.

Olga Krajno (Małgorzata Foremniak) - bizneswoman z Kazimierza - bezwzględna i pozbawiona skrupułów. Przed laty była kochanką Edwarda Wilczyńskiego i doprowadziła do rozpadu rodziny Adama. A teraz chce odkupić od lekarza mieszkanie, które odziedziczył po ojcu - i nie przyjmuje odmowy.

Posterunkowy Sebastian Szarek (Dariusz Toczek) - dobroduszny, zawsze chętny do pomocy - posterunkowy dba o to, by w Kazimierzu panował ład i porządek. A po cichu wzdycha czasem tęsknie do swojej pięknej szefowej. Gdy na jego drodze stają złoczyńcy, uśmiech policjanta jednak znika. A „łagodny misiek” zamienia się w Brudnego Harry'ego.

Agnieszka (Magdalena Kumorek) - starsza siostra Adama, która również jest lekarką i aktualnie mieszka w Calgary razem z matką i resztą rodziny.

Bogdan Gancarz (Zbigniew Zamachowski) - były szwagier doktora Zycha, który kilka ostatnich lat spędził w więzieniu.

Ewa (Elżbieta Romanowska) - recepcjonistka z przychodni. Pełna ciepła, energii i uśmiechu - ale wciąż samotna. Ewa miała dotąd w miłości pecha, ale nie traci nadziei, że w końcu znajdzie „tego jedynego”. A poza tym twardo stąpa po ziemi - i choć wygląda na „naiwną blondynkę”, umie w życiu walczyć o swoje.

Rubin - przystojniak - rasy border collie - z błyskiem w oku i kilkoma szwami na łapie. Rubin ma za sobą ciężką przeszłość, ale w końcu trafia do Marii oraz Grzegorza - i właśnie u nich znajduje swój nowy dom. Wierny, inteligentny i skory do psot - psiak podbija serce każdego, kto go pogłaszcze. I od razu wyczuwa, gdy komuś z jego rodziny grozi niebezpieczeństwo. Ciekawostka: Rubin jest jedyny i niepowtarzalny, ale przed kamerami grają go na zmianę dwa psiaki: rodzeństwo Falko i Tekla. Dzięki temu zwierzaki nie męczą się ani nie nudzą podczas zdjęć i mają czas, by opanować nowe sztuczki. A Rubin ma szansę zostać prawdziwą gwiazdą.

„W rytmie serca” - sezon 1., w kolejnych odcinkach:

Odcinek 1.
emisja: we wtorek, 1 czerwca br. o 11:00 w kanale Polsat Seriale

Akcja serialu rozgrywa się w Kazimierzu Dolnym. W tym malowniczym mieście pojawia się doktor Adam Żmuda - tuż po tym, jak jego błyskotliwa kariera chirurga nieoczekiwanie legła w gruzach. Adam to młody i zdolny chirurg, lekarz z powołania. Ale po konflikcie z szefem postanawia porzucić Warszawę i wyjechać do Afryki - z organizacją Lekarze Bez Granic. Wcześniej chce jednak odwiedzić Kazimierz, gdzie przed laty mieszkał z ojcem. Po drodze trafia na wypadek: policjantka na motocyklu - Weronika - jadąc z dużą szybkością potrąca psa i po uderzeniu o ziemię traci przytomność. Adam od razu udziela dziewczynie pomocy. I przy okazji znajduje też nowego przyjaciela - na czterech łapach. Po dotarciu do celu podróży - w Kazimierzu młody lekarz spotyka dwie osoby, które mogą odmienić jego życie: Marię - swoją miłość sprzed lat - i doktora Zycha, który prowadzi lokalną przychodnię i potrzebuje wsparcia…

Odcinek 2.
emisja: we wtorek, 1 czerwca br. o 12:00 w kanale Polsat Seriale

Adam nadal opiekuje się pacjentami doktora Zycha - między innymi chłopcem, który choruje na padaczkę: małym Arkiem. Poza tym doktor Żmuda odkrywa, że w Kazimierzu mieszka dawna gwiazda rocka: Katrin. Artystka zjawia się nagle w przychodni i prosi o ratunek - mówiąc, że mąż celowo ją truje i odurza lekami. A młody chirurg decyduje się jej pomóc. Tymczasem Weronika postanawia poznać bliżej mężczyznę, który uratował jej życie. I najpierw dziękuje Adamowi za pomoc w dniu wypadku, a później wybiera się z lekarzem na romantyczny, wieczorny spacer.  

Odcinek 3.
emisja: we wtorek, 8 czerwca br. o 9:00 w kanale Polsat Seriale

Maria waha się, czy powinna wyjść za mąż za Roberta - po tym, jak w jej życiu na nowo pojawił się Adam. Tymczasem pod Kazimierzem ma miejsce wypadek autobusowy i lokalny szpital prosi o pomoc wszystkich dostępnych w okolicy lekarzy. Wśród rannych jest słynny reżyser, który przyjechał do miasta, by nakręcić nowy film i jego nastoletnia kochanka - Natalia. A doktor Żmuda musi przeprowadzić u dziewczyny trepanację czaszki. Tymczasem ojciec rannej - Tadeusz - wpada w szał i rzuca się na mężczyznę, który doprowadził do kolizji. Tego samego dnia Adam pomaga też staruszce, która spadła z dachu i złamała rękę. A dzięki nowej pacjentce poznaje w końcu historię psa, którego uratował po wypadku - Rubina.

Odcinek 4.
emisja: we wtorek, 8 czerwca br. o 10:00 w kanale Polsat Seriale

Maria wciąż ukrywa przed Adamem, że to właśnie on jest ojcem Grzegorza - i okazuje byłemu ukochanemu coraz większy chłód. Tymczasem doktor Żmuda nadal chce wyjechać na misję i sprzedaje mieszkanie po ojcu Oldze Krajno, lokalnej bizneswoman. A doktor Zych zdradza mu, że Olga była kiedyś kochanką Edwarda Wilczyńskiego - i że to właśnie przez nią rozpadła się rodzina Adama. Z kolei do przychodni trafia dziewczyna w zaawansowanej ciąży: Agata. Przyszła matka tuż po porodzie chce oddać dziecko do adopcji. A w Kazimierzu cały czas towarzyszy jej Joanna, która chce niemowlę kupić. Plany obu kobiet burzy jednak pojawienie się Rafała - chłopaka, który twierdzi, że jest ojcem dziecka...

Odcinek 5.
emisja: we wtorek, 8 czerwca br. o 11:00 w kanale Polsat Seriale

Prokurator Andrzej Siedlecki informuje Adama, że jest oskarżony o pobicie profesora Piwonia. Po krótkim przesłuchaniu doktor Żmuda wychodzi jednak na wolność - i znów rusza do akcji. Tym razem lekarz zauważa na ulicy rannego budowlańca, który miał wypadek i spadł z wysokości. Adam podejrzewa, że doszło do urazu śledziony, ale mężczyzna boi się pojechać do szpitala, bo nie jest ubezpieczony. Tymczasem kolejnym pacjentem doktora Zycha zostaje słynny kierowca rajdowy, z urazem nogi. Mężczyzna prosi jednak lekarza oraz Marię o dyskrecję, bo woli ukryć swój pobyt w Kazimierzu przed mediami i przed żoną.

Odcinek 6.
emisja: we wtorek, 8 czerwca br. o 12:00 w kanale Polsat Seriale

Doktor Zych spotyka się ze swoim byłym szwagrem - Bogdanem, który kilka ostatnich lat spędził w więzieniu. Okazuje się, że mężczyzna wyszedł na wolność, bo jest śmiertelnie chory. I prosi lekarza, by pomógł mu w ostatnich miesiącach życia. Pacjentką Adama zostaje za to Małgorzata - nauczycielka z lokalnej szkoły, która nagle traci przytomność w trakcie lekcji. Tymczasem Maria wyznaje w końcu bliskim prawdę o swoim romansie z doktorem Żmudą. A jej syn i narzeczony są w szoku.

Odcinek 7.
​​​​​​​emisja: we wtorek, 15 czerwca br. o 9:00 w kanale Polsat Seriale

Grzegorz zabiera Rubina do lasu, ukrywa się przez całą noc i w końcu traci na zimnie przytomność. A Maria ze strachu odchodzi od zmysłów… Policja uznaje, że mały poszedł w kierunku rzeki i przez kilka godzin prowadzi poszukiwania w niewłaściwym miejscu. Tymczasem chłopca znajduje w końcu lokalny kłusownik - były komandos, który od powrotu z wojny ukrywał się przed światem…

Odcinek 8.
​​​​​​​emisja: we wtorek, 15 czerwca br. o 10:00 w kanale Polsat Seriale

Grzegorz, choć od wydarzeń w lesie minęło już kilka miesięcy, nadal ma poważne problemy neurologiczne. Adam uważa jednak, że jego afazja ma podłoże psychiczne, a nie fizyczne, bo badania nie wykazują uszkodzeń mózgu. Tymczasem Sąd Lekarski podejmuje decyzję o zawieszeniu doktora Żmudy w prawach wykonywania zawodu lekarza. Recepcjonistka Ewa idzie na pierwszą randkę z mężczyzną, którego poznała przez Internet: Romanem. A pod Kazimierzem dochodzi do groźnego wypadku: quad wjeżdża na idącą do szkoły, dziewczynkę.

Odcinek 9.
​​​​​​​emisja: we wtorek, 15 czerwca br. o 11:00 w kanale Polsat Seriale

Adam jedzie na rozprawę w sprawie pobicia doktora Piwonia, a w sądzie wspierają go m.in.: doktor Zych i Weronika. Tymczasem posterunkowy Szarek próbuje pomóc staruszce, która przewróciła się na chodniku i która wyznaje, że upadła ze strachu, bo na środku ulicy zobaczyła gigantyczną małpę. Kolejną pacjentką przychodni zostaje Wiola - nastoletnia tenisistka. Badania wykazują, że dziewczyna ma we krwi duże stężenie pseudoefedryny. A doktor Żmuda podejrzewa, że środki dopingujące podaje jej ojciec, który jest także jej trenerem.

Odcinek 10.
​​​​​​​emisja: we wtorek, 15 czerwca br. o 12:00 w kanale Polsat Seriale

Weronika po włamaniu domyśla się, że złodzieje szukali u Adama czegoś, co ojciec lekarza ukrył pod jednym z obrazów. A w Kazimierzu dochodzi do kolejnej kradzieży - tym razem w lokalnym muzeum. Posterunkowy Szarek ustala, że w okolicy przebywa Janusz Pęciak - poszukiwacz skarbów, który miał już wcześniej zatarg z prawem. Doktor Zych odkrywa za to, że jeden z mieszkańców miasta jest trucicielem i podał już kilku osobom czarcie ziele, które wywołuje silne halucynacje. Tymczasem Maria - wspierana przez Ewę - próbuje znaleźć wymarzoną suknię na ślub. A przy okazji, na zakupach poznaje Karolinę - pannę młodą, której grozi śmiertelne niebezpieczeństwo. Z kolei Adam znów zabiera syna na wycieczkę. Mały Grzegorz odzyskuje w końcu mowę i po raz pierwszy nazywa go swoim tatą.

Odcinek 11.
​​​​​​​emisja: we wtorek, 22 czerwca br. o 9:00 w kanale Polsat Seriale

Do Adama trafia pacjentka, która ma problemy z sercem: Marlena. Okazuje się, że od kilku miesięcy kobieta jest przez kogoś prześladowana. I przez ciągły stres jest gotowa targnąć się na swoje życie. Tymczasem doktor Zych walczy z lokalną epidemią ospy - wśród przedszkolaków i dorosłych. A poza tym w przychodni znów pojawia się Bogdan. Tym razem chory nie prosi jednak o pomoc byłego szwagra, tylko doktora Żmudę - i to od niego próbuje wyłudzić morfinę.

Odcinek 12.
​​​​​​​emisja: we wtorek, 22 czerwca br. o 10:00 w kanale Polsat Seriale

Adam jedzie na kolejną rozprawę, a po zeznaniach nowych świadków - w tym Roberta - Krzemek obawia się, że młodemu lekarzowi może pomóc jedynie cud. Między Zychem i Bogdanem dochodzi za to do ostrej kłótni. A kilka godzin później Gancarz traci nagle przytomność i trafia do szpitala. W pracy doktor Zych próbuje z kolei pomóc Annie - córce lokalnego weterynarza, która ma wysoką gorączkę i mogła zarazić się chorobą od któregoś ze zwierząt. A Szarek zatrzymuje nietypowego „podejrzanego”: węża, który wybrał się na spacer po Kazimierzu.

Odcinek 13.
​​​​​​​emisja: we wtorek, 22 czerwca br. o 11:00 w kanale Polsat Seriale

Adam operuje Bogdana. Tymczasem Maria ma wypadek - na dzień przed swoim ślubem. Gdy Biernacka jedzie autem, drogę zajeżdżają jej motocykliści. Jeden z mężczyzn traci panowanie nad maszyną i zostaje ciężko ranny - a gdy pielęgniarka próbuje mu pomóc, nagle atakują ją dwaj jego koledzy. Z kolei doktor Zych odwiedza lokalny browar, w którym chce zakupić piwo na wesele. I zauważa przypadkiem, że piwowar Krystian ma poważne problemy ze zdrowiem. Następnego dnia przyjaciele z Kazimierza gromadzą się, czekając na długo oczekiwany ślub Marii i Roberta.
 
„W rytmie serca”: Maria Dębska na konferencji ramówkowej Telewizji Polsat, foto: Marek Kudelski/WBF
„W rytmie serca”: Maria Dębska na konferencji ramówkowej Telewizji Polsat, foto: Marek Kudelski/WBF
„W rytmie serca”: Barbara Kurdej-Szatan i Maria Dębska na konferencji ramówkowej Telewizji Polsat, foto: WBF
„W rytmie serca”: Barbara Kurdej-Szatan i Maria Dębska na konferencji ramówkowej Telewizji Polsat, foto: WBF
„W rytmie serca”: Barbara Kurdej-Szatan na konferencji ramówkowej Telewizji Polsat, foto: Marek Kudelski/WBF
„W rytmie serca”: Barbara Kurdej-Szatan na konferencji ramówkowej Telewizji Polsat, foto: Marek Kudelski/WBF
Barbara Kurdej-Szatan na premierze serialu „W rytmie serca”, foto: WBF
Barbara Kurdej-Szatan na premierze serialu „W rytmie serca”, foto: WBF
„W rytmie serca”: Elżbieta Romanowska na konferencji ramówkowej Telewizji Polsat, foto: Marek Kudelski/WBF
„W rytmie serca”: Elżbieta Romanowska na konferencji ramówkowej Telewizji Polsat, foto: Marek Kudelski/WBF
„W rytmie serca”: Małgorzata Foremniak na konferencji ramówkowej Telewizji Polsat, foto: Marek Kudelski/WBF
„W rytmie serca”: Małgorzata Foremniak na konferencji ramówkowej Telewizji Polsat, foto: Marek Kudelski/WBF


„W rytmie serca” - sezon 1., emisja we wtorki (od 1 czerwca 2021 roku) o godz. 9:00 (1 czerwca 2021 roku o godz. 11:00) w kanale Polsat Seriale. Serial ten będą mogli również oglądać widzowie stacji Polsat 2.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

139 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Signal T2-Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Signal dla Naziemnej Telewizji...

149 zł Więcej...