reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Sport i kulinaria w czerwcu w Nat Geo People

dodano: 2021-05-31 08:59 | aktualizacja: 2021-05-31 13:21
autor: Łukasz Knapik | źródło: The Walt Disney Company

Nat Geo People W czerwcu br. kanał Nat Geo People poleca swoim widzom takie programy jak „Długi weekend z Rorym” i „Critter Fixers - zwierzęcy cudotwórcy”, a w ramach pasma „Niedzielne podróże z Nat Geo People” takie produkcje jak „Ekstremalne wyprawy”, „Pacyfik i ja” i „Pomysł na City Break”.

Nat Geo People


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, kanał Nat Geo People w czerwcu br. zainspiruje widzów do kulinarnych odkryć w nowej serii „Długi weekend z Rorym” (premiery w czwartki, od 10 czerwca br. od godziny 18:00), zachęci do wzmożonej troski o zwierzęta, w świeżej serii „Critter Fixers - zwierzęcy cudotwórcy” (emisja w środy, od 16 czerwca br. o godzinie 18:00) oraz zmotywuje do wszechstronnego odkrywania świata w cyklu specjalnym „Niedzielne podróże z Nat Geo People” (emisje w niedziele, od 6 czerwca br. od godziny 14:00).

Czerwiec 2021 roku w ofercie kanału Nat Geo People:

„Niedzielne podróże z Nat Geo People”:
emisja: w niedziele (od 6 czerwca br.) o 14:00
W niedziele, od 6 czerwca br. w Nat Geo People zagości pasmo „Niedzielne podróże z Nat Geo People”.

„Niedzielne podróże z Nat Geo People”:
„Ekstremalne wyprawy” („Destination Extrem”)
emisja: w niedzielę, 6 czerwca br. o 14:00

Jak zapowiada nadawca, to program dla żądnych wrażeń miłośników sportów ekstremalnych. Jego gospodarze udają się w najbardziej odległe zakątki globu, by znaleźć najlepsze miejsca do ekstremalnych zjazdów, mozolnych wspinaczek, emocjonujących skoków i zapierających dech w piersiach lotów. Ci niezrównani poszukiwacze przygód zabiorą widzów w podróż, m.in. po Kolumbii Brytyjskiej, Meksyku, Norwegii czy Nowej Zelandii. Dzięki tym wyprawom widzowie lepiej poznają takie sporty, jak kajakarstwo, heliskiing, kolarstwo górskie, surfing, paralotniarstwo czy skoki spadochronowe.

„Długi weekend z Rorym” („A Long Weekend In... with Rory O'Connell”)
emisja: w czwartki (od 10 czerwca br.) o 18:00

Szef kuchni i pisarz kulinarny Rory O'Connell poznaje kulturę i kuchnię ośmiu europejskich miast. Są nimi: Palma de Mallorca, Wiedeń, Lizbona, Madryt, Bath, Nantes, Kopenhaga i Edynburg. W każdym odcinku Rory O'Connell odwiedza inne miasto i przygotowuje pyszne danie z lokalnych produktów, które pozyskuje podczas swoich podróży. Choć skupia się przede wszystkim na jedzeniu, jest kompetentnym przewodnikiem po wielu innych miejscach. Sztuka i design są jego szczególnymi zainteresowaniami.

„Niedzielne podróże z Nat Geo People”:
„Pacyfik i ja” („My Pacific Quest”)
emisja: w niedzielę, 13 czerwca br. o 14:00

Ellis Emmett wyrusza w niezwykłą podróż przez Południowy Pacyfik. Ten niestrudzony podróżnik poznaje w ten sposób fascynujące kultury ludów zamieszkujących wyspy: Marshalla, Tonga, Fidżi, Wallis i Futuna oraz Kiribati. W tej serii widzowie przyjrzą się m.in. powstawaniu wyspy wulkanicznej, popływają wśród wód rafy koralowej, a także lepiej zrozumieją niszczycielskie konsekwencje zmian klimatycznych (więcej tutaj).

„Critter Fixers - zwierzęcy cudotwórcy” („Critter Fixers: Country Vets”)
emisja: w środy (od 16 czerwca br.) o 18:00

W szpitalu weterynaryjnym Critter Fixer, wieloletni przyjaciele, doktorzy Hodges i Ferguson oraz ich niezawodny personel, zajmują się tysiącami pacjentów 100 mil na południe od Atlanty. Pomiędzy nagłymi wizytami w biurze, a wezwaniami na farmę w całej wiejskiej Georgii, są stale bombardowani wyjątkowymi przypadkami, które można zobaczyć tylko w kraju.

„Niedzielne podróże z Nat Geo People”:
„Pomysł na City Break” („Weekend Breaks with Gregg Wallace”)
emisja: w niedzielę, 20 czerwca br. o 14:00

Jak czytamy w opisie, Gregg Wallace zabierze widzów na wycieczkę po najciekawszych miastach Europy, idealnych na weekendową wyprawę. Ma trzy dni na to, by przybliżyć fantastyczną kuchnię i wspaniałe tradycje oraz pokazać zapierające dech w piersiach widoki i zabytki odwiedzanych miejsc. Każdy odcinek to prawdziwe kompendium przydatnych adresów, ukrytych perełek i lokalnych zwyczajów.
 
Gregg Wallace w programie „Pomysł na City Break”, foto: The Walt Disney Company
Gregg Wallace w programie „Pomysł na City Break”, foto: The Walt Disney Company


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

369 zł Więcej...