reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Sport i kulinaria w czerwcu w Nat Geo People

dodano: 2021-05-31 08:59 | aktualizacja: 2021-05-31 13:21
autor: Łukasz Knapik | źródło: The Walt Disney Company

Nat Geo People W czerwcu br. kanał Nat Geo People poleca swoim widzom takie programy jak „Długi weekend z Rorym” i „Critter Fixers - zwierzęcy cudotwórcy”, a w ramach pasma „Niedzielne podróże z Nat Geo People” takie produkcje jak „Ekstremalne wyprawy”, „Pacyfik i ja” i „Pomysł na City Break”.

Nat Geo People


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, kanał Nat Geo People w czerwcu br. zainspiruje widzów do kulinarnych odkryć w nowej serii „Długi weekend z Rorym” (premiery w czwartki, od 10 czerwca br. od godziny 18:00), zachęci do wzmożonej troski o zwierzęta, w świeżej serii „Critter Fixers - zwierzęcy cudotwórcy” (emisja w środy, od 16 czerwca br. o godzinie 18:00) oraz zmotywuje do wszechstronnego odkrywania świata w cyklu specjalnym „Niedzielne podróże z Nat Geo People” (emisje w niedziele, od 6 czerwca br. od godziny 14:00).

Czerwiec 2021 roku w ofercie kanału Nat Geo People:

„Niedzielne podróże z Nat Geo People”:
emisja: w niedziele (od 6 czerwca br.) o 14:00
W niedziele, od 6 czerwca br. w Nat Geo People zagości pasmo „Niedzielne podróże z Nat Geo People”.

„Niedzielne podróże z Nat Geo People”:
„Ekstremalne wyprawy” („Destination Extrem”)
emisja: w niedzielę, 6 czerwca br. o 14:00

Jak zapowiada nadawca, to program dla żądnych wrażeń miłośników sportów ekstremalnych. Jego gospodarze udają się w najbardziej odległe zakątki globu, by znaleźć najlepsze miejsca do ekstremalnych zjazdów, mozolnych wspinaczek, emocjonujących skoków i zapierających dech w piersiach lotów. Ci niezrównani poszukiwacze przygód zabiorą widzów w podróż, m.in. po Kolumbii Brytyjskiej, Meksyku, Norwegii czy Nowej Zelandii. Dzięki tym wyprawom widzowie lepiej poznają takie sporty, jak kajakarstwo, heliskiing, kolarstwo górskie, surfing, paralotniarstwo czy skoki spadochronowe.

„Długi weekend z Rorym” („A Long Weekend In... with Rory O'Connell”)
emisja: w czwartki (od 10 czerwca br.) o 18:00

Szef kuchni i pisarz kulinarny Rory O'Connell poznaje kulturę i kuchnię ośmiu europejskich miast. Są nimi: Palma de Mallorca, Wiedeń, Lizbona, Madryt, Bath, Nantes, Kopenhaga i Edynburg. W każdym odcinku Rory O'Connell odwiedza inne miasto i przygotowuje pyszne danie z lokalnych produktów, które pozyskuje podczas swoich podróży. Choć skupia się przede wszystkim na jedzeniu, jest kompetentnym przewodnikiem po wielu innych miejscach. Sztuka i design są jego szczególnymi zainteresowaniami.

„Niedzielne podróże z Nat Geo People”:
„Pacyfik i ja” („My Pacific Quest”)
emisja: w niedzielę, 13 czerwca br. o 14:00

Ellis Emmett wyrusza w niezwykłą podróż przez Południowy Pacyfik. Ten niestrudzony podróżnik poznaje w ten sposób fascynujące kultury ludów zamieszkujących wyspy: Marshalla, Tonga, Fidżi, Wallis i Futuna oraz Kiribati. W tej serii widzowie przyjrzą się m.in. powstawaniu wyspy wulkanicznej, popływają wśród wód rafy koralowej, a także lepiej zrozumieją niszczycielskie konsekwencje zmian klimatycznych (więcej tutaj).

„Critter Fixers - zwierzęcy cudotwórcy” („Critter Fixers: Country Vets”)
emisja: w środy (od 16 czerwca br.) o 18:00

W szpitalu weterynaryjnym Critter Fixer, wieloletni przyjaciele, doktorzy Hodges i Ferguson oraz ich niezawodny personel, zajmują się tysiącami pacjentów 100 mil na południe od Atlanty. Pomiędzy nagłymi wizytami w biurze, a wezwaniami na farmę w całej wiejskiej Georgii, są stale bombardowani wyjątkowymi przypadkami, które można zobaczyć tylko w kraju.

„Niedzielne podróże z Nat Geo People”:
„Pomysł na City Break” („Weekend Breaks with Gregg Wallace”)
emisja: w niedzielę, 20 czerwca br. o 14:00

Jak czytamy w opisie, Gregg Wallace zabierze widzów na wycieczkę po najciekawszych miastach Europy, idealnych na weekendową wyprawę. Ma trzy dni na to, by przybliżyć fantastyczną kuchnię i wspaniałe tradycje oraz pokazać zapierające dech w piersiach widoki i zabytki odwiedzanych miejsc. Każdy odcinek to prawdziwe kompendium przydatnych adresów, ukrytych perełek i lokalnych zwyczajów.
 
Gregg Wallace w programie „Pomysł na City Break”, foto: The Walt Disney Company
Gregg Wallace w programie „Pomysł na City Break”, foto: The Walt Disney Company


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Multiswitch Opticum Red dCSS 52-32 Quattro

Multiswitch Opticum Red dCSS  - przestawka UniCable, SCR, do rozbudowy...

329 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 -V1 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...