reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVP ABC: Nowe logo od 1 czerwca

dodano: 2021-05-31 17:08 | aktualizacja: 2021-06-01 08:10
autor: Jerzy Kruczek | źródło: TVP

TVP ABC Z okazji Dnia Dziecka TVP ABC startuje z nowym logotypem oraz nową oprawą graficzną, której bohaterami będą znane już małym widzom literkowe zwierzaki. TVP ABC pamięta również o rodzicach i specjalnie dla nich uruchamia nową stronę internetową abc.tvp.pl.

TVP
TVP ABC Dzień Dziecka


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od 1 czerwca dzięki nowym literkowym zwierzakom dzieci dowiedzą się m.in.: jaki sposób wymyślił Ślimak, by szybko i bezpiecznie poruszać się po mieście, jak kończy się skakanie Cielaka po kanapie i jakie nietypowe posłanie znalazł sobie sympatyczny Łoś!

Na nowej stronie abc.tvp.pl, dedykowanej specjalnie rodzicom, TVP ABC będzie publikować aktualne informacje dotyczące ważnych wydarzeń kulturalnych, sportowych i edukacyjnych skierowane do rodzin z dziećmi. Rodzice znajdą tam również przydatne porady, opisy wartościowych książek, gier i czasopism.

Coroczny maraton konkursowy TVP ABC, organizowany z okazji Dnia Dziecka, będzie pierwszym wydarzeniem, które pojawi się na nowej stronie internetowej abc.tvp.pl. Maraton konkursowy skierowany jest do dzieci w wieku od 2 do 14 lat. Pytania będą publikowane na stronie internetowej o godzinie: 9:00, 10:00, 11:00, 12:00, 18:00, 19:00 i 20:00. Lista 280 zwycięzców zostanie opublikowana do 10 czerwca na abc.tvp.pl.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TVP


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 699 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...

Obrotnica DiSEqC SG2100A

Obrotnica sterowana sygnałem DiSEqC1.2 wprost z tunera cyfrowego tylko przez...

380 zł Więcej...