reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Beata Ryczkowska dołączy do Canal+ Polska

dodano: 2021-05-31 17:56 | aktualizacja: 2021-05-31 19:08
autor: Janusz Sulisz | źródło: CANAL+

Beata Ryczkowska 1 sierpnia 2021 r. do zespołu CANAL+ Polska dołączy Beata Ryczkowska obejmując stanowisko dyrektor produkcji oryginalnych i koprodukcji CANAL+. Wspomnieć warto, że to powrót, bo Beata Ryczkowska w latach 1996-2012 pracowała w CANAL+ i platformie CYFRA+ jako dyrektor programowa.

CANAL+/satkurier.pl
Beata Ryczkowska canal plus dyrektor programowy 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Beata Ryczkowska będzie odpowiedzialna za realizację strategii programowej dla produkcji oryginalnych CANAL+ Polska oraz całościowy nadzór nad procesem produkcyjnym, w tym m.in. negocjację kontraktów programowych i kontrolę dystrybucji treści własnych. Beata Ryczkowska będzie odpowiedzialna również za koordynację projektów wspierających produkcję treści oryginalnych w ramach programu CANAL+ Series LAB oraz pozyskiwanie i rozwój projektów programowych we współpracy z Grupą CANAL+ (Vivendi SE) oraz M7 (część Grupy CANAL+).
 

- Naszym długoterminowym celem jest budowanie najbogatszej oferty treści dla widzów CANAL+ oraz rozwijanie bliskiej współpracy z twórcami, dlatego cieszymy się z kolejnego tak ważnego wzmocnienia w obszarze programowym. Kolejne miesiące przyniosą z pewnością sporo nowości programowych, ponieważ będziemy kontynuować naszą strategię inwestycji w produkcję treści własnych oraz koprodukcje

- powiedziała Małgorzata Seck, wiceprezes ds. programowych CANAL+ Polska

Beata Ryczkowska przez ostatnie 3 lata była związana z Kino Polska TV, gdzie zajmowała najpierw stanowisko dyrektor programowej, a od 2020 roku stanowisko dyrektor wykonawczej ds. programowych kanałów Kino Polska TV.

W latach 2015-2018 była dyrektor programową kanału Stopklatka.tv. Wcześniej przez wiele lat zajmowała się produkcją filmową, w tym m.in. w CANAL+ i CYFRA+, gdzie w latach 1996-2012 jako dyrektor programowa była odpowiedzialna za realizację strategii programowej oraz produkcję filmową i serialową.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Uchwyt kominowy bezinwazyjny E863M z opaską 5,0m

mocny uchwyt antenowy bezinwazyjny - obejma 5m na komin 

139 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

679 zł Więcej...

SAT Kurier - 11-12/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2021

10 zł Więcej...