reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Beata Ryczkowska dołączy do Canal+ Polska

dodano: 2021-05-31 17:56 | aktualizacja: 2021-05-31 19:08
autor: Janusz Sulisz | źródło: CANAL+

Beata Ryczkowska 1 sierpnia 2021 r. do zespołu CANAL+ Polska dołączy Beata Ryczkowska obejmując stanowisko dyrektor produkcji oryginalnych i koprodukcji CANAL+. Wspomnieć warto, że to powrót, bo Beata Ryczkowska w latach 1996-2012 pracowała w CANAL+ i platformie CYFRA+ jako dyrektor programowa.

CANAL+/satkurier.pl
Beata Ryczkowska canal plus dyrektor programowy 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Beata Ryczkowska będzie odpowiedzialna za realizację strategii programowej dla produkcji oryginalnych CANAL+ Polska oraz całościowy nadzór nad procesem produkcyjnym, w tym m.in. negocjację kontraktów programowych i kontrolę dystrybucji treści własnych. Beata Ryczkowska będzie odpowiedzialna również za koordynację projektów wspierających produkcję treści oryginalnych w ramach programu CANAL+ Series LAB oraz pozyskiwanie i rozwój projektów programowych we współpracy z Grupą CANAL+ (Vivendi SE) oraz M7 (część Grupy CANAL+).
 

- Naszym długoterminowym celem jest budowanie najbogatszej oferty treści dla widzów CANAL+ oraz rozwijanie bliskiej współpracy z twórcami, dlatego cieszymy się z kolejnego tak ważnego wzmocnienia w obszarze programowym. Kolejne miesiące przyniosą z pewnością sporo nowości programowych, ponieważ będziemy kontynuować naszą strategię inwestycji w produkcję treści własnych oraz koprodukcje

- powiedziała Małgorzata Seck, wiceprezes ds. programowych CANAL+ Polska

Beata Ryczkowska przez ostatnie 3 lata była związana z Kino Polska TV, gdzie zajmowała najpierw stanowisko dyrektor programowej, a od 2020 roku stanowisko dyrektor wykonawczej ds. programowych kanałów Kino Polska TV.

W latach 2015-2018 była dyrektor programową kanału Stopklatka.tv. Wcześniej przez wiele lat zajmowała się produkcją filmową, w tym m.in. w CANAL+ i CYFRA+, gdzie w latach 1996-2012 jako dyrektor programowa była odpowiedzialna za realizację strategii programowej oraz produkcję filmową i serialową.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...

Miernik Spacetronik STC-33 Combo DVB-S2/T2/C

Miernik, do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2 naziemnych DVB-T/T2...

569 zł Więcej...

Konwerter Quad Opticum Robust 0.1dB

Bardzo tani, poczwórny konwerter Universal Quad produkcji Opticum do anten...

55 zł Więcej...