reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Gagsnetwork dołącza do MTS TV

dodano: 2021-05-31 17:29
autor: RO | źródło: obob.tv

MTS Od 1 czerwca br. oferta cyfrowej telewizji domowej MTS TV i usługi wideo KION w Rosji została rozszerzona o kanał humorystyczny Gagsnetwork w jakości HD. Stacja jest częścią pakietu Bazowyj w MTS TV i pakietów Bazowyj, Super i Super+ w KION.

https://www.youtube.com/channel/UC80XzEjTsMOAMi9XIeBOSvQ
Gagsnetwork


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Gagsnetwork określa się jako pierwszy na świecie kanał telewizyjny bez humoru dialogowego, który da się oglądać bez dźwięku i tłumaczenia. Widzowie oglądają najlepsze programy humorystyczne z gatunku „Ukrytej kamery” oraz bezdialogowe klasyki rosyjskiego humoru „Derenia durakow” (Wieś głupców) oraz światowej klasy programy „Goło i wesoło” i komików kina niemego Charliego Chaplina i Bustera Kreatona.

Twórcą projektu jest firma Marriot. Pierwszym operatorem, który wprowadził stację na rynek telewizyjny w październiku 2020 r. był Orion, dostawca nadawanej z satelity Horizons 2 (85°E) platformy Telekarta. Gagsnetwork znajduje się również w największej pod względem liczby abonentów platformie Trikolor z satelity Eutelsat 36B (36°E).

Źródło: obob.tv 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 90mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 90mm

279 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm ze statywem

stalowa antena 60 cm przenośna ze statywem

239 zł Więcej...