reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

3.06 Boże Ciało: Uroczystości religijne w telewizji

dodano: 2021-06-02 10:17 | aktualizacja: 2021-06-02 15:02
autor: Łukasz Knapik | źródło: satkurier.pl

TVP TV Trwam W czwartek, 3 czerwca br. w kościele katolickim odbędzie się Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Jezusa Chrystusa, czyli Boże Ciało. W tym dniu wierni uczestniczą we mszach świętych, które kończą uroczyste procesje. Z uwagi na zagrożenie epidemią koronawirusa i chorobą Covid-19 część osób weźmie udział w tych wydarzeniach za pośrednictwem mediów. Transmisje eucharystii zapowiadają kanały TVP1, TVP Polonia, TVP Wilno, TV Trwam, EWTN Polska, Katolicka Telewizja Serbinów, TV Republika, Polsat News i stacje działające pod marką Twoja Telewizja Religijna (TTR).

TVP TV Trwam


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W stacji TVP1 o godz. 7:00 rozpocznie się transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze, w Częstochowie, natomiast w kanałach TVP1, TVP Polonia i TVP Wilno transmitowana będzie eucharystia z Kościoła pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Kopisku - początek tej emisji zaplanowano na godz. 11:00.

TV Trwam o godz. 9:30 rozpocznie transmisję mszy świętej z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze, w Częstochowie.

Kanał Polsat News od godz. 9:00 transmitować będzie eucharystię ze Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie.

TV Republika o godz. 7:00 transmitować będzie mszę świętą z Jasnej Góry, z Częstochowy.

W kanale EWTN Polska o godz. 7:00 rozpocznie się transmisja eucharystii z Niepokalanowa, natomiast około godziny 18:30 transmisja mszy świętej z Kalwarii Zebrzydowskiej.

O godz. 6:00 kanały skupione pod marką Twoja Telewizja Religijna rozpoczną transmisje z lokalnych kościołów w Wejherowie i okolicach.

Katolicka Telewizja Serbinów transmituje msze święte z Parafii Rzymsko-Katolickiej pod wezwaniem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Tarnobrzegu (więcej tutaj i tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

289 zł Więcej...