reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Canal+ online także na Samsung Smart TV

dodano: 2021-06-01 15:52 | aktualizacja: 2021-06-02 10:58
autor: Anita Kaźmierska | źródło: CANAL+/satkurier.pl

Canal+ online Samsung Smart TV Tizen Serwis streamingowy CANAL+ online doczekał się aplikacji na telewizory Samsung Smart TV. Można ją pobrać ze sklepu Apps. Dotyczy to modeli wyprodukowanych w latach 2018-2021, z systemem Tizen w wersji 4.0 i nowszym, w tym w najnowszych Neo QLED i QLED. Proces udostępniania aplikacji w sklepie Apps odbywa się stopniowo, dlatego może ona nie być jeszcze widoczna do pobrania dla części użytkowników. W takim wypadku zalecane jest ręczne wyszukanie aplikacji w sekcji Video w sklepie z aplikacjami.

CANAL+
Canal+ online Samsung Smart TV Tizen


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Aplikacja CANAL+ online na Samsung Smart TV

Użytkownicy aplikacji CANAL+ online dla telewizorów Samsung Smart TV mogą korzystać z tych samych doświadczeń, co przy korzystaniu z aplikacji CANAL+ online dla innych urządzeń. Mogą więc cofać wybrane programy wyemitowane w telewizji nawet do 8 godzin, pauzować i cofać wybrane programy na żywo czy kontynuować odtwarzanie na innym urządzeniu.

W serwisie zaimplementowano nowoczesną wyszukiwarkę oraz zaawansowany system rekomendacji wspierany przez redakcję CANAL+, która codziennie poleca najciekawsze pozycje do obejrzenia. W wybranych materiałach dostępnych w serwisie CANAL+ online można wybierać spośród oryginalnej ścieżki dźwiękowej, lektora, dubbingu lub napisów oraz dzielić ekran i oglądać nawet 4 kanały informacyjne lub sportowe w tym samym czasie.

Użytkownicy CANAL+ online na telewizorach Samsung Smart TV będą mogli również skorzystać z dodatkowych funkcjonalności serwisu, takich jak przełączanie między kanałami z poziomu pilota czy tworzenie i zarządzanie profilami użytkowników. Funkcja tworzenia i zarządzania profilami w najbliższych dniach zostanie udostępniona również na pozostałe platformy na których dostępny jest serwis.
 

Oferta CANAL+ online

CANAL+ online to serwis streamingowy będący połączeniem seriali i filmów na życzenie oraz informacji i sportu na żywo. Za dostęp do oferty serwisu można płacić w miesięcznym modelu subskrypcyjnym, korzystać na wielu urządzeniach i odtwarzać treści w dwóch streamach jednocześnie. W ofercie CANAL+ znalazło się ponad 6000 godzin treści na życzenie oraz treści na żywo w cenie 45 zł za miesiąc subskrypcji (pierwszy miesiąc za 20 zł).

Dostęp do serwisu CANAL+ online można rozszerzyć o trzy dodatkowe opcje z treściami na życzenie oraz na żywo:
  • CANAL+ z HBO w cenie 55 zł za miesiąc subskrypcji (pierwszy miesiąc za 30 zł);
  • CANAL+ z Fun & News w cenie 65 zł za miesiąc subskrypcji (pierwszy miesiąc za 40 zł);
  • CANAL+ z Eleven Sports w cenie 55 zł za miesiąc subskrypcji (pierwszy miesiąc za 30 zł).

Dostępne opcje można łączyć, np. CANAL+ i HBO oraz Eleven (65 zł za miesiąc subskrypcji; pierwszy miesiąc za 40 zł) czy CANAL+ oraz HBO i Fun & News (75 zł za miesiąc subskrypcji; pierwszy miesiąc za 50 zł). Pełna oferta CANAL+ online ze wszystkimi dodatkowymi opcjami jest oferowana w cenie 85 zł za miesiąc subskrypcji (pierwszy miesiąc za 60 zł). Podane ceny obowiązują po wyrażeniu zgód marketingowych.

Urządzenia, na których dostępna jest aplikacja CANAL+ online

Z CANAL+ online można obecnie korzystać przez przeglądarkę internetową, aplikację mobilną na iOS i Android, dekoder CANAL+ BOX 4K, aplikację w telewizorze z systemem Android TV i Samsung Smart TV oraz przystawki Android TV i Apple TV. Serwis wspiera również technologię AirPlay oraz Google Cast, co pozwala na przesyłanie obrazu z urządzenia mobilnego na telewizor. Z serwisu można korzystać odtwarzając dwa streamy w tym samym momencie, a trzeci, dodatkowy stream otrzymuje się wraz z zakupem CANAL+ BOX 4K.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CANAL+


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Multiswitch Opticum Red dCSS 52-32 Quattro

Multiswitch Opticum Red dCSS  - przestawka UniCable, SCR, do rozbudowy...

329 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

679 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2021

10 zł Więcej...