reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Dokument o Whitney Houston w czerwcu w Lifetime

dodano: 2021-06-02 04:21
autor: Łukasz Knapik | źródło: A+E Networks

Lifetime „Whitney Houston: rodzinna tragedia” W czerwcu br. w kanale Lifetime w programie „Whitney Houston: rodzinna tragedia” („Whitney Houston & Bobbi Kristina: Didn't We Almost Have It All?”) widzowie zgłębią trudną relację matki i jej córki. Premierowa emisja tej amerykańskiej produkcji odbędzie się w sobotę, 5 czerwca br. o godz. 20:05.

Lifetime „Whitney Houston: rodzinna tragedia”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Clive Davis nadał Whitney Houston przydomek Głos wiele lat temu, a ona do dziś jest jedną z najbardziej prominentnych wokalistek naszych czasów. Whitney Houston dorastała jako skromna chrześcijańska dziewczyna, śpiewająca w lokalnym kościele w New Jersey, ale wkrótce poszła w ślady swojej matki, piosenkarki Cissy Houston, i weszła do branży muzycznej, stając się jedną z jej największych gwiazd.

Whitney Houston odniosła sukces i zyskała sławę, ale wraz z nimi pojawiły się naciski i zewnętrzna presja. Nalegano, by za szelką cenę utrzymywała swój wizerunek „królowej pop”, a także ingerowano w jej relacje z Robyn oraz Bobbym Brownem. Piosenkarka doświadczała rasistowskich ataków, a w najgorszym dla niej okresie jej życie stało się pożywką dla prasy brukowej. W końcu nagonka tabloidów stała się przyczyną załamania Whitney Houston i podążenia drogą wiodącą do destrukcji, chociaż przez cały ten czas kobieta starała się zachowywać pozory i być dobrą matką dla Bobbi Kristiny. Ciągła walka o sprostanie oczekiwaniom mediów potęgowała bezradność Whitney Houston wobec problemów osobistych, co ostatecznie doprowadziło do jej tragicznej śmierci 11 lutego 2012 roku. Losy Whitney Houston i jej córki, Bobbi Kristiny, były bardzo do siebie podobne. Obie żyły w cieniu swoich sławnych matek, obie krytykowano za wybór partnerów, obie były wykorzystywane przez rodzinę i przyjaciół, obie uciekły w alkohol i narkotyki, by poradzić sobie z presją sławy i popularności, w końcu obie opuściły ziemski padół w ten sam, tragiczny sposób. - W programie uczcimy pamięć tych niezwykłych kobiet, matki i córki, rozmawiając z najbliższymi im przyjaciółmi i krewnymi - zapowiada nadawca.

Jak informuje nadawca, dwugodzinny dokument o Whitney i Bobbi Kristinie jest opowieścią o niezrównanym talencie, sukcesie zawodowym, macierzyństwie, rozgłosie, miłości, rodzinie, zmaganiu się ze sławą i kobiecej walce, by ogarnąć to wszystko pośród chaosu.
 
Whitney Houston będzie bohaterką filmu dokumentalnego „Whitney Houston: rodzinna tragedia”, foto: A+E Networks
Whitney Houston będzie bohaterką filmu dokumentalnego „Whitney Houston: rodzinna tragedia”, foto: A+E Networks


„Whitney Houston: rodzinna tragedia” - emisja w sobotę, 5 czerwca 2021 roku o godz. 20:05 w Lifetime.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...