reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-09-19 - 2021-09-20

5-7.06 Polsat Sport: Puchar Polski, UFC i magazyny

dodano: 2021-06-04 00:59
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport transmisje komentatorzy W weekend 5-6 czerwca br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: Liga Narodów siatkarek, Liga Narodów siatkarzy, mecze towarzyskie piłkarzy, Puchar Polski piłkarek, Fortuna 1. Liga, La Liga Smartbank, Tour de Suisse, Formuła 1, Formuła 2, Moto2, Moto3, MotoGP, MotoE, Ultimate Fighting Championship (UFC), gala bokserska Queensberry Promotions oraz e-sport - Valorant - Polska Liga Esportowa.

Polsat Sport transmisje komentatorzy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Sport Premium 3, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat News i Superstacja oraz serwisów polsatsport.pl i Ipla. Na widzów czekać będą m.in.: Liga Narodów siatkarek (więcej tutaj), Liga Narodów siatkarzy (więcej tutaj), mecze towarzyskie piłkarzy (więcej tutaj), Puchar Polski piłkarek (więcej tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), La Liga Smartbank (więcej tutaj i tutaj), Tour de Suisse (więcej tutaj), Formuła 1 (więcej tutaj), Formuła 2 (więcej tutaj), Moto2, Moto3, MotoGP (więcej tutaj), MotoE (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), gala bokserska Queensberry Promotions (więcej tutaj) oraz e-sport - Valorant - Polska Liga Esportowa (więcej tutaj i tutaj).

Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale „Sport w TV” oraz w codziennym wykazie satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).

Plan transmisji:

5 czerwca (sobota)
5:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

6:00 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport Extra

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

6:35 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

8:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:30 KSW34, Polsat Sport Fight

8:30 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

9:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

9:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Katalonii: 3. sesja treningowa w klasie Moto3, polsatsport.pl

9:20 Formuła 2, Grand Prix Azerbejdżanu: 1. wyścig, Polsat Sport Extra

9:50 Liga Narodów siatkarzy: Holandia - Argentyna, Polsat Sport

9:55 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Katalonii: 3. sesja treningowa w klasie MotoGP, polsatsport.pl

10:30 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Extra

10:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

10:30 Formuła 1, Grand Prix Azerbejdżanu: 3. sesja treningowa, Eleven Sports 1

10:55 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Katalonii: 3. sesja treningowa w klasie Moto2, polsatsport.pl

11:40 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Katalonii: MotoGP Show, polsatsport.pl

11:50 Liga Narodów siatkarzy: Słowenia - Niemcy, Polsat Sport Extra

11:50 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Katalonii: 3. sesja treningowa w klasie MotoE, polsatsport.pl

12:00 La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 3

12:07 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport News

12:30 Fortuna 1. Liga: Arka Gdynia - Radomiak Radom, Polsat Sport

12:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

12:30 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

12:35 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Katalonii: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, polsatsport.pl

12:50 Liga Narodów siatkarzy: Francja - Japonia, Polsat Sport News

13:00 Formuła 1, Grand Prix Azerbejdżanu: sesja kwalifikacyjna, Eleven Sports 1

13:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Katalonii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, polsatsport.pl

13:30 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Katalonii: 4. sesja treningowa w klasie MotoGP, polsatsport.pl

14:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Katalonii: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, polsatsport.pl

14:35 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Katalonii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, polsatsport.pl

14:45 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

14:50 Liga Narodów siatkarzy: Brazylia - Serbia, Polsat Sport Extra

15:00 (Polsat Sport) i 15:50 (TVP1) Liga Narodów siatkarzy: Rosja - Polska, Polsat Sport i TVP1

15:05 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport News

15:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Katalonii: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, polsatsport.pl

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:35 Formuła 2, Grand Prix Azerbejdżanu: 2. wyścig, Polsat Sport News

15:35 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Katalonii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, polsatsport.pl

15:55 Fortuna 1. Liga: Apklan Resovia Rzeszów - Chrobry Głogów, Ipla

15:55 Fortuna 1. Liga: GKS Bełchatów - GKS Jastrzębie-Zdrój, Ipla

16:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Katalonii: MotoE, polsatsport.pl

16:25 Fortuna 1. Liga: Stomil Olsztyn - Miedź Legnica, Ipla

16:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

16:50 mecz towarzyski piłkarzy: Rosja - Bułgaria, Polsat Sport News

17:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1

17:00 Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1 Show” - magazyn, Eleven Sports 3

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:40 e-sport, Valorant: Polska Liga Esportowa, Polsat Games

17:50 Liga Narodów siatkarzy: Stany Zjednoczone Ameryki - Australia, Polsat Sport Extra

17:55 mecz towarzyski piłkarzy: Walia - Albania, Polsat Sport Premium 1

18:00 Bundesliga: „Bundesliga Special” - magazyn, Eleven Sports 1

18:30 (Polsat Sport) i 18:50 (Super Polsat) Puchar Polski piłkarek, finał: Czarni Sosnowiec - UKS SMS Łódź, Super Polsat i Polsat Sport

19:20 Liga Narodów siatkarzy: Bułgaria - Iran, Polsat Sport News

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:30 gala bokserska Queensberry Promotions w Telford, Polsat Sport Extra

20:35 mecz towarzyski piłkarzy: Czarnogóra - Izrael, Ipla

20:40 mecz towarzyski piłkarzy: Szwecja - Armenia, Polsat Sport Premium 2

20:50 Liga Narodów siatkarzy: Kanada - Włochy, Polsat Sport News

20:55 La Liga Smartbank, rewanżowy półfinał fazy play-off: UD Almeria - Girona FC, Eleven Sports 1

21:52 „Sport w Superstacji” - serwis informacyjny, Superstacja

23:00 Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 5 na 6 czerwca (z soboty na niedzielę)
1:00 UFC Fight Night, Polsat Sport

1:00 e-sport, Valorant: Polska Liga Esportowa, Polsat Games

2:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

2:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6 czerwca (niedziela)
5:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

6:30 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:35 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

7:00 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

8:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:30 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Extra

9:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Katalonii: rozgrzewka w klasie Moto3, polsatsport.pl

9:30 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Katalonii: rozgrzewka w klasie MotoGP, polsatsport.pl

9:50 Liga Narodów siatkarek: Chiny - Belgia, Polsat Sport Extra

10:00 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Polsat Play

10:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Katalonii: rozgrzewka w klasie Moto2, polsatsport.pl

10:07 Puchar UEFA: „Archiwalne finały Pucharu UEFA” - magazyn, Polsat Sport News

10:25 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Katalonii: MotoGP Show, polsatsport.pl

10:40 Formuła 2, Grand Prix Azerbejdżanu: 3. wyścig, Polsat Sport News

11:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

11:20 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Katalonii: wyścig w klasie Moto3, polsatsport.pl

11:30 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

11:50 Liga Narodów siatkarek: Japonia - Holandia, Polsat Sport News

12:00 Formuła 1, Grand Prix Azerbejdżanu: wyścig, Eleven Sports 1

12:30 Fortuna 1. Liga: Odra Opole - GKS Tychy, Polsat Sport

12:30 KSW33, Polsat Sport Fight

12:35 Fortuna 1. Liga: Zagłębie Sosnowiec - Górnik Łęczna, Ipla

12:50 Liga Narodów siatkarek: Turcja - Tajlandia, Polsat Sport Extra

13:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Katalonii: wyścig w klasie MotoGP, polsatsport.pl

14:30 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Katalonii: wyścig w klasie Moto2, Polsat Sport News i polsatsport.pl

14:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

14:50 Liga Narodów siatkarek: Dominikana - Rosja, Polsat Sport

15:20 kolarstwo, Tour de Suisse: 1. etap, Polsat Sport News

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:50 Liga Narodów siatkarek: Brazylia - Serbia, Polsat Sport Extra

16:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Włoch: wyścig w klasie MotoE, polsatsport.pl

16:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

17:00 (Polsat Sport) i 17:35 (TVP Sport) Liga Narodów siatkarek: Kanada - Polska, Polsat Sport i TVP Sport

17:25 mecz towarzyski piłkarzy: Austria - Słowacja, Polsat Sport Premium 3

17:30 „Luis Suarez” - film dokumentalny, Eleven Sports 1

17:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:45 e-sport, Valorant: Polska Liga Esportowa, Polsat Games

17:50 mecz towarzyski piłkarzy: Mołdawia - Azerbejdżan, Ipla

17:50 mecz towarzyski piłkarzy: Luksemburg - Szkocja, Ipla

17:55 mecz towarzyski piłkarzy: Holandia - Gruzja, Polsat Sport News

17:55 mecz towarzyski piłkarzy: Anglia - Rumunia, Polsat Sport Premium 1

17:55 mecz towarzyski piłkarzy: Dania - Bośnia i Hercegowina, Polsat Sport Premium 2

18:00 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

18:50 Liga Narodów siatkarek: Włochy - Korea Południowa, Polsat Sport Extra

18:50 mecz towarzyski piłkarzy: Norwegia - Grecja, Ipla

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:00 Liga Narodów siatkarek: Niemcy - Stany Zjednoczone Ameryki, Polsat Sport

20:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

20:40 mecz towarzyski piłkarzy: Belgia - Chorwacja, Polsat Sport News

21:52 „Sport w Superstacji” - serwis informacyjny, Superstacja

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 6 na 7 czerwca (z niedzieli na poniedziałek)
0:30 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Extra

0:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

1:00 e-sport, Valorant: Polska Liga Esportowa, Polsat Games

1:30 KSW30, Polsat Sport Extra

2:00 Bundesliga: „Bundesliga” - magazyn, Eleven Sports 3

2:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

4:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 259 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD Velocap X Pro

Nagrywarka HDMI  - materiału wideo wysokiej rozdzielczości na zewnętrzne nośniki...

990 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5679) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

199 zł Więcej...