reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Czyściec” w stacjach Canal+

dodano: 2021-06-04 08:01 | aktualizacja: 2021-06-04 20:55
autor: Łukasz Knapik | źródło: Canal+ Polska/satkurier.pl

Kino Świat „Czyściec” W niedzielę, 6 czerwca br. o godz. 12:00 w CANAL+ Premium i o godz. 13:00 w CANAL+ 1, a w kolejnych dniach w CANAL+ Film, wyemitowany zostanie premierowo polski film „Czyściec”. Producentem filmu jest Fundacja Filmowa im. św. Maksymiliana Kolbe, a dystrybutorem Kino Świat. Za scenariusz i reżyserię odpowiada Michał Kondrat, a za zdjęcia Mateusz Pastewka i Mariusz Nowakowski. W obsadzie znaleźli się Małgorzata Kożuchowska, Małgorzata Lewińska, Maria Niklińska, Ida Nowakowska, Kamila Kamińska, Olga Bończyk, Dorota Piasecka, Philippe Tłokiński, Marcin Kwaśny, Henryk Gołębiewski i Mateusz Dobies. Emisję poprzedzi program „Skanalizowani”.

Kino Świat „Czyściec”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Historia ukazująca sekret objawień Ojca Pio i Fulli Horak. Fulla Horak (w tej roli Małgorzata Kożuchowska) w czasie wizyty u bliskich znajomych poznaje kobietę, której niezachwiana wiara w Boga robi ogromne wrażenie na wszystkich obecnych na spotkaniu gościach. Po powrocie do domu i licznych przemyśleniach nad życiem, okazuje się, że nowa znajomość odcisnęła duże piętno na Fulli, która postanawia na nowo odszukać swoje duchowe wartości, które porzuciła przed laty.

Gdy pewnej nocy, pogrążona w modlitwie główna bohaterka doświadcza objawienia, jej oczom ukazuje się Magdalena Zofia Barat, założycielka zgromadzenia Najświętszego Serca, która zmarła ponad 70 lat temu. To nie ostatnia dusza, która odwiedzi w najbliższym czasie kobietę. Kolejne postacie Świętych Opiekunów, jakie nawiedzą mistyczkę to: Jan Bosko, Teresa od Dzieciątka Jezus czy Joanna d’Arc, które odkryją przed Fullą niezwykłą wiedzę na temat nieba, piekła i czyśćca.

Wszystkie boskie doświadczenia Fulla Horak opisze w swojej książce „Piękna Pani”, w rozdziale „Zaświaty”, a zawarta w tym rozdziale mądrość wykroczy poza czas i przestrzeń naszego myślenia (więcej tutaj).

Dodajmy, że film „Czyściec” pojawił się w kinach w piątek, 23 października 2020 roku (więcej tutaj).

Telewizyjną emisję filmu „Czyściec” poprzedzi poświęcony jemu program „Skanalizowani”, który widzowie będą mogli obejrzeć w niedzielę, 6 czerwca br. o godzinie 11:50 w CANAL+ Premium i o godzinie 12:50 w CANAL+ 1 (więcej tutaj).

Przypomnijmy, iż polskie filmy w telewizji znajdziecie w weekendowym wykazie satkurier.pl: „Przewodnik po polskich filmach w PL TV”, w dziale „Propozycje stacji TV” (więcej tutaj).

„Czyściec” - o filmie - produkcja: Polska 2020,
gatunek: dramat, historyczny, religijny, reżyseria i scenariusz: Michał Kondrat („Miłość i miłosierdzie” i „Dwie korony”), obsada: Małgorzata Kożuchowska („Banksterzy”, „Proceder” i „Listy do M. 2”), Philippe Tłokiński („Kurier” i „Volta”), Ida Nowakowska („Sala samobójców” i „Bandyta”), Kamila Kamińska („Miłość i miłosierdzie”, „Najlepszy” i „Listy do M. 3”), Olga Bończyk („Na dobre i na złe” i „Serce gór”), Marcin Kwaśny („Dywizjon 303. Historia prawdziwa” i „Listy do M. 3”), Małgorzata Lewińska („Przedwiośnie” i „Miłość i miłosierdzie”), Maria Niklińska („Czarny” i „Ja wam pokażę”), Henryk Gołębiewski („Pod Mocnym Aniołem” i „Edi”), Dorota Piasecka („Róża” i „Skazany na bluesa”) i Mateusz Dobies („Ojciec Mateusz” i „Pierwsza miłość”).
 
Małgorzata Kożuchowska na plakacie promującym kinową emisję filmu „Czyściec”, foto: Kino Świat
Małgorzata Kożuchowska na plakacie promującym kinową emisję filmu „Czyściec”, foto: Kino Świat


„Czyściec” - emisja w niedzielę, 6 czerwca 2021 roku o godz. 12:00 w CANAL+ Premium. Film ten będą mogli również oglądać widzowie CANAL+ 1 i CANAL+ Film.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Uchwyt kominowy bezinwazyjny E863M z opaską 5,0m

mocny uchwyt antenowy bezinwazyjny - obejma 5m na komin 

139 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 90mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 90mm

279 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 259 zł Więcej...