reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-09-21 - 2021-09-22

Sport w polskiej TV 6.06.2021

dodano: 2021-06-05 13:02 | aktualizacja: 2021-06-06 00:15
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

sport w polskiej TV_360x270_06_A.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Ligi Narodów FIVB siatkarek: Kanada – Polska. Transmisje live z French Open tylko w Eurosporcie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

10:30 Wyścigi samochodowe: European Le Mans Series, Le Castellet:
Wyścig
Komentarz: Grzegorz Gac, Michał Fiałkowski

21:00 (nd/pn) Piłka nożna: LaLiga 2: 
CD Leganes – Rayo Vallecano
Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Ćwiąkała
 
Eleven Sports 1

14:00 Formuła 1: Grand Prix Azerbejdżanu:
Wyścig

Komentarz: Michał Gąsiorowski, Filip Kapica
 
Eurosport 1

11:00 Tenis: French Open:
4. runda

13:00 Tenis: French Open:
4. runda

15:00 Tenis: French Open:
4. runda

17:00 Tenis: French Open:
4. runda

19:00 Tenis: French Open:
4. runda

21:00 Tenis: French Open:
4. runda
 
Eurosport 2

13:10 Kolarstwo szosowe: Critérium du Dauphiné:
Etap 8
Komentarz: Tomasz Jaroński, Dariusz Baranowski

15:10 Tenis: French Open:
4. runda

16:00 Tenis: French Open:
4. runda

18:00 Tenis: French Open:
4. runda
 
Golf Channel

14:00 Golf: European Tour, Hamburg:
Finał
Komentarz: Jacek Person

20:00 Golf: PGA Tour, Dublin:
Finał
Komentarz: Jacek Person
 
Motowizja

08:30 Wyścigi samochodowe: ADAC TOTAL 24h-Rennen Nürburgring:
Wyścig
Komentarz: Szymon Tworz, Michał Budziak, Krzysztof Woźniak

11:45 Żużel: 2. Liga Żużlowa: 
7R Stolaro Stal Rzeszów – OK Bedmet Kolejarz Opole

22:00 Wyścigi samochodowe: NASCAR Cup Series, Sonoma:
Wyścig
Komentarz: Szymon Tworz, Michał Budziak
 
nSport+

13:45 Żużel: eWinner 1. Liga Zużlowa: 
ROW Rybnik – Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Komentarz: Michał Mitrut, Dawid Stachyra 

16:30 Żużel: PGE Ekstraliga: 
Marwis.pl Falubaz Zielona Góra – eWinner Apator Toruń

Komentarz: Maciej Noskowicz, Wojciech Dankiewicz

19:15 Żużel: PGE Ekstraliga: 
Moje Bermudy Stal Gorzów – Fogo Unia Leszno

Komentarz: Tomasz Dryła, Krzysztof Cegielski
 
Polsat Sport Premium 1

18:00 Piłka nożna: Mecz towarzyski: 
Anglia – Rumunia

 
Polsat Sport Premium 2

18:00 Piłka nożna: Mecz towarzyski: 
Dania – Bośnia i Hercegowina

 
Polsat Sport Premium 3

18:00 Piłka nożna: Mecz towarzyski: 
Austria – Słowacja

 
Polsat Sport

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Odra Opole – GKS Tychy

15:00 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB: 
Dominikana – Rosja

18:00 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB: 
Kanada – Polska
Komentarz: Adrian Brzozowski, Maciej Jarosz

21:00 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB: 
Niemcy – USA
 
Polsat Sport Extra

10:00 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB: 
Chiny – Belgia


13:00 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB: 
Turcja – Tajlandia

16:00 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB: 
Brazylia – Serbia

19:00 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB: 
Włochy – Korea Południowa
 
Polsat Sport News

10:40 Formuła 2: Grand Prix Azerbejdżanu:
Wyścig 2
Komentarz: Andrzej Borowczyk, Krystian Sobierajski

12:00 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB: 
Japonia – Holandia

14:30 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Katalonii:
Wyścig
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

15:20 Kolarstwo szosowe: Tour de Suisse:
Etap 1

18:00 Piłka nożna: Mecz towarzyski: 
Holandia – Gruzja

20:45 Piłka nożna: Mecz towarzyski: 
Belgia – Chorwacja
 
Sportklub

13:30 Żeglarstwo: SailGP, Taranto:
Dzień 2

18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB:
Real Madryt – Valencia BC
Komentarz: Radosław Spiak
 
TVP Sport

12:00 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga mężczyzn: 
Łomża VIVE Kielce – Orlen Wisła Płock
Komentarz: Maciej Iwański, Michał Matysik 

14:15 Hokej na lodzie: Mistrzostwa Świata:
USA  Niemcy
Komentarz: Piotr Chłystek, Waldemar Matuszak

18:00 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB: 
Kanada – Polska
Komentarz: Jacek Laskowski, Natalia Bamber-Laskowska

20:00 (2. i 3. tercja) Hokej na lodzie: Mistrzostwa Świata:
Finlandia – Kanada
Komentarz: Stanisław Snopek, Patryk Rokicki

21:30 Piłka nożna: Mistrzostwa Europy U-21:
Niemcy – Portugalia
Komentarz: Aleksander Roj

02:00 (nd/pn) Boks: Gala, Miami: 
Floyd Mayweather Jr. – Logan Paul; 
Badou Jack – Dervin Colina  


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabelio: CAM CI+ 3 m gratis

Oryginalny, bezkartowy moduł (CAM) CI+ nowej szwajcarskiej platformy Kabelio z...

530 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

125 zł Więcej...

Konwerter SCR 24UB Opticum Robust 3 Legacy

Konwerter Unicable UB24 + 3 Legacy marki Opticum Robust pozwala...

179 zł Więcej...