reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVN: Michał Kempa prowadzącym „Mam talent!” 13

dodano: 2021-06-06 23:56
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Discovery/satkurier.pl

TVN „Mam talent!” Trwa casting telewizji TVN do 13. sezonu programu rozrywkowego „Mam talent!”. Na zgłoszenia od kandydatów producenci czekają do czwartku, 15 lipca br. Casting prowadzony jest online. Program zadebiutuje na antenie telewizji TVN jesienią br.

TVN „Mam talent!”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Przypomnijmy, iż corocznie od września w soboty o godzinie 20:00, od 2008 roku, na antenie telewizji TVN (format był emitowany także w ITVN/TVN International) widzowie mogli oglądać premierowo nowe sezony programu „Mam talent!”. Z uwagi na zagrożenie koronawirusem i chorobą Covid-19 w Polsce i na świecie nadawca zdecydował o przesunięciu ubiegłorocznej (trzynastej) odsłony tego widowiska na 2021 rok.

„Mam talent!” to program typu talent show. Jego gospodarzami byli Marcin Prokop i Szymon Hołownia, a w ostatnich odsłonach w jury widowiska zasiadali Małgorzata Foremniak, Agnieszka Chylińska i Agustin Egurrola, a wcześniej także Jakub Wojewódzki i Robert Kozyra. W premierowej edycji zajdą zmiany, bowiem Szymon Hołownia został politykiem i stanął na czele ruchu Polska 2050, a Agustin Egurrola związał się z konkurencją i w TVP2 zasiada w jury programu „Dance dance dance” (emisja w kanałach TVP Kobieta i TVP Rozrywka - więcej tutaj).

W nowym sezonie programu „Mam talent!” widzowie zobaczą niezmiennie Małgorzatę Foremniak i Agnieszkę Chylińską przy stole jurorskim oraz Marcina Prokopa w roli prowadzącego. Nowymi osobami w programie będą Jan Kliment oraz Michał Kempa (więcej tutaj).

Michał Kempa dołączy do Marcina Prokopa w roli drugiego prowadzącego „Mam talent!”. Jak informuje nadawca, pochodzący z Bielska-Białej Michał Kempa to osoba, która potrafi rozśmieszyć wszystkich. Nie tylko komik uprawiający stand-up comedy, ale również dziennikarz radiowy i telewizyjny, współprowadzi „Szkło kontaktowe” w TVN24 i TVN24 BIS (więcej tutaj). Wcześniej jednak próbował swoich sił w czeskim „Mam talent!”.

Jak sprawdzi się Michał Kempa, „komik bez energii”, w duecie z Marcinem Prokopem? O tym widzowie przekonają się wkrótce.
 
Jan Kliment będzie jurorem w programie „Mam talent!”, foto: TVN Discovery
Jan Kliment będzie jurorem w programie „Mam talent!”, foto: TVN Discovery
Michał Kempa będzie prowadzącym program „Mam talent!”, foto: TVN Discovery
Michał Kempa będzie prowadzącym program „Mam talent!”, foto: TVN Discovery


„Mam talent!” - sezon 13., premiera jesienią 2021 roku w TVN.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Przepust dachowy średnicy 90mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 90mm

279 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 749 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

329 zł Więcej...