reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Wieczór z Małgorzatą Kożuchowską” w Canal+ Film

dodano: 2021-06-07 04:18
autor: Łukasz Knapik | źródło: Canal+ Polska/satkurier.pl

Kino Świat „Czyściec” W poniedziałek, 7 czerwca br. o godz. 18:20 w stacji Canal+ Film rozpocznie się pasmo „Wieczór z Małgorzatą Kożuchowską”, w ramach którego widzowie zobaczą produkcje, w których wystąpiła aktorka Małgorzata Kożuchowska. Kanał pokaże takie polskie filmy jak „Czyściec”, „Banksterzy”, „Kiler” i „Kiler-ów 2-óch”, a także program „Skanalizowani”, który będzie poświęcony produkcji „Czyściec”.

Kino Świat „Banksterzy”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W ramach pasma „Wieczór z Małgorzatą Kożuchowską” o godzinie 18:20 w Canal+ Film wyemitowany zostanie program „Skanalizowani”, który będzie poświęcony produkcji „Czyściec”. Film ten pojawi się na antenie o godzinie 18:30. To historia ukazująca sekret objawień Ojca Pio i Fulli Horak. Fulla Horak (w tej roli Małgorzata Kożuchowska) w czasie wizyty u bliskich znajomych poznaje kobietę, której niezachwiana wiara w Boga robi ogromne wrażenie na wszystkich obecnych na spotkaniu gościach. Po powrocie do domu i licznych przemyśleniach nad życiem, okazuje się, że nowa znajomość odcisnęła duże piętno na Fulli, która postanawia na nowo odszukać swoje duchowe wartości, które porzuciła przed laty. Gdy pewnej nocy, pogrążona w modlitwie główna bohaterka doświadcza objawienia, jej oczom ukazuje się Magdalena Zofia Barat, założycielka zgromadzenia Najświętszego Serca, która zmarła ponad 70 lat temu. To nie ostatnia dusza, która odwiedzi w najbliższym czasie kobietę. Kolejne postacie Świętych Opiekunów, jakie nawiedzą mistyczkę to: Jan Bosko, Teresa od Dzieciątka Jezus czy Joanna d’Arc, które odkryją przed Fullą niezwykłą wiedzę na temat nieba, piekła i czyśćca. Wszystkie boskie doświadczenia Fulla Horak opisze w swojej książce „Piękna Pani”, w rozdziale „Zaświaty”, a zawarta w tym rozdziale mądrość wykroczy poza czas i przestrzeń naszego myślenia (więcej tutaj).

O godzinie 20:00 Canal+ Film pokaże produkcję „Banksterzy”. Jak czytamy w opisie, to film ujawniający bezwzględną i bezduszną siłę systemu bankowego, żerującego na emocjach zwykłych ludzi znajdujących się w potrzebie. Energiczna, przebojowa i pewna siebie Karolina (Katarzyna Zawadzka) pracuje w banku pod czujnym okiem swojego szefa, Adama (Tomasz Karolak). Kiedy w jej ręce wpada najnowszy produkt walutowy - kredyt we frankach szwajcarskich, kobieta czuje, że otrzymała właśnie wielką szansę, żeby się wykazać. Za przyzwoleniem szefa, zamierza wcielić swój plan w życie i bez skrupułów namawia klientów na najbardziej ryzykowne inwestycje. Jej urokowi poddają się m.in. Artur (Rafał Zawierucha) - ambitny szef firmy IT, który potrzebuje więcej gotówki, aby móc rozwijać działalność, oraz jego wspólnik Mateusz (Antoni Królikowski), który najbardziej na świecie marzy o wyprowadzce od teściów i większej niezależności. Choć ten drugi wraz z żoną pozostaje nieufny wobec proponowanych przez bank rozwiązaniom, ostatecznie przyparci do muru dają się wciągnąć w finansową pułapkę. Wkrótce losy bohaterów po obu stronach splotą się w jedną całość i zostaną ujawnione wstrząsające mechanizmy manipulacji banków, bazujące na potrzebach i emocjach prostych obywateli. Małgorzata Kożuchowska wcieliła się w tym filmie w Annę, wiceprezes zarządu Polskiego Banku (więcej tutaj).

O godzinie 21:45 stacja pokaże film „Kiler” (więcej tutaj), a o godzinie 23:30 produkcję „Kiler-ów 2-óch”. W obu tych filmach Małgorzata Kożuchowska występuje jako Ewa Szańska, dziennikarka.

Przypomnijmy, iż polskie filmy w telewizji znajdziecie w weekendowym wykazie satkurier.pl: „Przewodnik po polskich filmach w PL TV”, w dziale „Propozycje stacji TV” (więcej tutaj i tutaj).
 
Małgorzata Kożuchowska na plakacie promującym kinową emisję filmu „Czyściec”, foto: Kino Świat
Małgorzata Kożuchowska na plakacie promującym kinową emisję filmu „Czyściec”, foto: Kino Świat


„Wieczór z Małgorzatą Kożuchowską” - emisja w poniedziałek, 7 czerwca 2021 roku o godz. 18:20 w Canal+ Film.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Uchwyt kominowy bezinwazyjny E863M z opaską 5,0m

mocny uchwyt antenowy bezinwazyjny - obejma 5m na komin 

139 zł Więcej...

Antena sat dla TIR-a 60 cm

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę dla TIR-owców.

179 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

129 zł Więcej...