reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Homatics Dongle Q i Box Q na Android TV

dodano: 2021-06-07 16:10
autor: Anita Kaźmierska | źródło: SAT Kurier 3-4/2021

Homatics Box Q Dongle Q parametry W ofercie słowackiej firmy AB-COM pojawiły dwa ciekawe urządzenia pracujące pod kontrolą systemu Android TV – Dongle Q i Box Q marki Homatics. Są to wysokiej jakości: odpowiednio stick HDMI i box, dzięki którym można zmienić zwykły telewizor w smart TV albo po prostu wzbogacić smart TV z Tizenem, webOS czy innym systemem o androidowe funkcje i aplikacje.

Homatics Box Q
Homatics Box Q


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Szczególnie interesujący jest Dongle Q, którego z łatwością można ukryć za ekranem płaskiego telewizora – wystarczy podpiąć stick do wejścia HDMI oraz do zasilania. Minusem jest to, że Dongle Q nie posiada żadnych dodatkowych złącz – Ethernet dla przewodowego internetu, USB i slot MicroSD dla zewnętrznych pamięci czy S/PDIF dla systemu audio są dostępne wyłącznie w modelu Box Q.

Co istotne Dongle Q i Box Q obsługują rozdzielczość 4K UHD oraz mają na pokładzie Android TV w najnowszej wersji 10, a do tego dołączane są do nich piloty Bluetooth z obsługą głosową (Asystent Google) z dodatkowymi przyciskami dla popularnych aplikacji.
 

Kolejną zaletą jest to, że urządzenia posiadają oficjalną certyfikację dla takich aplikacji, jak: YouTube, Netflix, Amazon Prime Video czy Disney+. Zapewniane jest też wsparcie dla Kodi, HBO GO, Spotify i wielu innych aplikacji. Wielu ucieszy także wbudowany Chromecast do przesyłania treści ze smartfona na ekran telewizora. Ciekawostką oprócz Bluetooth 4.2 jest obsługa Wi-Fi 5.

Ceny Homatics Box Q i Homatics Dongle Q wynoszą odpowiednio po około 300 zł.
 
Homatics Dongle Q
Homatics Box Q

Dekodowanie wideo:


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowości


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC - tani tuner na...

349 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...