reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

M7 pojawia się w nowym designie marki

dodano: 2021-06-07 20:45
autor: Jan Borejko | źródło: m7deutschland.de

M7 Group a Canal+ Company M7 zmienia swoje logo, dodając do niego dopisek „A CANAL+ COMPANY”. Ta modyfikacja sprawia, że ​​lepiej uwidocznione jest połączenie M7 z firmą-matką CANAL+. Do przejęcia M7 przez Grupę CANAL+ doszło w 2019 roku.

M7 Group a Canal+ Company


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Jesteśmy dumni, że należymy z CANAL+ do jednej z największych i odnoszących największe sukcesy grup medialnych w Europie, która będzie nadal napędzać wzrost M7 na rynkach niemieckojęzycznych. Widać to teraz również w naszym nowym projekcie marki - powiedział Marco Hellberg, dyrektor zarządzający Eviso Germany GmbH, partnera biznesowego M7 w Niemczech.

W międzyczasie M7 rozszerzyło portfolio swoich usług. Widzowie mogą teraz korzystać z dodatkowych funkcji interaktywnych, takich jak odtwarzanie audycji od początku, timeshift czy nagrywanie. Nadto, dzięki dedykowanym aplikacjom, mogą oglądać kanały na smartfonach, tabletach, komputerach i innych urządzeniach.

Niedawno oferta M7 została rozszerzona o National Geographic Wild HD i MyZen TV 4K. Trwają też prace nad dalszym rozszerzeniem oferty kanałów, nowymi funkcjami i usługami. W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy M7 pozyskało jako klientów 11 nowych operatorów. Łącznie M7 zaopatruje ponad 150 klientów w Niemczech, Austrii, Szwajcarii i Luksemburgu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Rebranding


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 699 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD Velocap X Pro

Nagrywarka HDMI  - materiału wideo wysokiej rozdzielczości na zewnętrzne nośniki...

990 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC Biały

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...