reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-08-19 - 2022-08-20

Sport.pl z ofertą na mistrzostwa Europy piłkarzy

dodano: 2021-06-09 03:45
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora/satkurier.pl

Euro 2020 Redakcja serwisu sport.pl (Agora) przygotowała specjalną ofertę z okazji mistrzostw Europy piłkarzy. Relacje i materiały z Euro 2020 od piątku, 11 czerwca br. w serwisie i na portalu gazeta.pl publikować będą m.in. korespondenci Paweł Wilkowicz, Bartłomiej Kubiak, Jakub Kręcidło i Dawid Szymczak. Czytelnicy sport.pl i gazeta.pl będą mogli też obejrzeć kilkadziesiąt programów wideo „na żywo” w ramach „EuroSekcji” oraz „EuroSekcji Live”. Dodajmy, że mecze mistrzostw Europy piłkarzy pokażą kanały TVP1, TVP2, TVP 4K i TVP Sport.

UEFA
Euro 2020


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Rozproszone po całej Europie mistrzostwa to duże wyzwanie logistyczne dla wszystkich redakcji. W sport.pl jesteśmy na nie gotowi. Nasi korespondenci pojawią się wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ciekawego i wartego przekazania czytelnikom. Będą m.in. w Anglii, Hiszpanii, Rosji, a także oczywiście cały czas przy reprezentacji Polski. Będziemy na wszystkich meczach polskiej drużyny oraz innych spotkaniach naszej grupy, na fazie finałowej turnieju oraz innych hitowych pojedynkach Euro - mówi Maciej Kucharski, zastępca dyrektora Sport.pl. - Nasi dziennikarze i korespondenci przygotują dla internautów m.in. analizy, wywiady, treści specjalistyczne i publicystyczne, a stacjonujący w Warszawie ponad dwudziestoosobowy newsroom zapewni pełną obsługę newsową turnieju - dodaje.


Sport.pl w czasie Euro 2020 stawiać będzie na swoje produkcje wideo. Jak czytamy w komunikacie, codziennie o godzinie 10:00 „na żywo” realizowana będzie „EuroSekcja”, podczas której dziennikarze porozmawiają z zaproszonymi ekspertami (m.in. Michałem Listkiewiczem i Janem Muchą) o tym, co rozpala kibiców piłki nożnej. Będą też łączyć się z korespondentami, aby poznać kulisy tego, co najciekawsze oraz analizować i tłumaczyć zawiłości taktyczne. Dodatkowo przed wybranymi meczami Euro 2020 i po nich (na pewno wokół każdego meczu reprezentacji Polski), redakcja serwisu sport.pl zaprosi wszystkich na „EuroSekcję Live”, w czasie której na gorąco będzie komentować to, co się dzieje na turnieju. 

- Siłą programów sport.pl są ich żywa formuła oraz szerokie grono prowadzących. Paweł Wilkowicz, Dominik Wardzichowski, Konrad Ferszter, Piotr Majchrzak, Dawid Szymczak, Jakub Kręcidło i Antoni Partum gwarantują najwyższy poziom naszych programów

- podsumowuje Maciej Kucharski.


Oprócz programów wideo sport.pl przygotował cykl reportażów Dawida Szymczaka „Ojcowie sukcesu”, który od wtorku, 8 czerwca br. będzie publikowany codziennie rano na sport.pl i gazeta.pl. „Ojcowie sukcesu” to cykl, w którym w związku z Euro 2020 na sport.pl redakcja tego serwisu opisuje gwiazdy reprezentacji Polski oczami ludzi, którzy towarzyszą im od lat: rodziców, żon, rodzeństwa, przyjaciół. Pokazuje ich od codziennej strony, opowiada o drodze do sukcesu - o tym, czego w meczu nie widać, a jest dla nich najważniejsze. W pierwszym odcinku sport.pl przedstawił Kamila Glika oczami jego żony Marty. Kolejne części cyklu będą dotyczyć m.in. Roberta Lewandowskiego, Piotra Zielińskiego, Wojciecha Szczęsnego czy Jana Bednarka. 

Sport.pl będzie obsługiwał Euro 2020, wykorzystując do tego zarówno stronę główną sport.pl, portal gazeta.pl, media społecznościowe, w tym profil sport.pl na portalu społecznościowym Facebook, jak i aplikacje „Sport.pl Live” oraz „Football Live”.

Dodajmy, że mecze mistrzostw Europy piłkarzy pokażą kanały TVP1, TVP2, TVP 4K i TVP Sport (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Futbol w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

309 zł Więcej...