reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Radio 357 z zarządem i docelową strukturą

dodano: 2021-06-09 11:08
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Radio 357

Radio 357 Zespół Radia 357 pomyślnie zakończył proces tworzenia docelowej struktury właścicielskiej. Powstały trzy podmioty, które będą stanowiły formalne zaplecze projektu. Jego głównym elementem jest spółka komandytowa. Utworzyły ją zarejestrowana w lutym Spółdzielnia Twórców Radia 357, w skład której wchodzą członkowie zespołu redakcyjnego oraz 357 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, która jako komplementariusz będzie zarządzać bieżącą działalnością radia. Wspólnikami w spółce komandytowej, obok Spółdzielni Twórców i 357 Sp. z o.o., są również Marek Niedźwiecki i Kuba Strzyczkowski.

fot. Dariusz Kawka
Radio 357 Dariusz Kawka


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Zrealizowaliśmy plan ogłoszony na samym początku. Ma on zagwarantować sprawne funkcjonowanie na co dzień i dalszy, dynamiczny rozwój radia. Ale nie mniej ważne było dla nas bardzo mocne uwzględnienie w nim naszego zespołu - twórców Radia 357. Jesteśmy szczególną inicjatywą, budowaną zespołowo. Stąd ważna rola spółdzielni, która jest jednym z głównych udziałowców spółki komandytowej - wyjaśnia Paweł Sołtys, prezes zarządu.

Zarząd w pełnym składzie

Codzienne funkcjonowanie radia koordynuje 5-osobowy zarząd spółki z o.o. Tworzą go:
  • Krystian Hanke - odpowiedzialny za kwestie komunikacji wewnętrznej,
  • Ewa Mieczławska - koordynująca kwestie kadrowe, a także rozwój aplikacji i strony internetowej,
  • Katarzyna Pruchnicka - odpowiedzialna za rozwój oferty programowej, w tym podcastów,
  • Paweł Pobóg-Ruszkowski - prowadzący sprawy księgowe, podatkowe i finansowe,
  • Paweł Sołtys - koordynujący kwestie marketingu, sprzedaży, komunikacji oraz rozwoju biznesowego, dodatkowo pełniący funkcję prezesa zarządu.

Ewa Mieczławska i Katarzyna Pruchnicka reprezentują w zarządzie 357 Sp. z o.o. Spółdzielnię Twórców.

Równolegle Michał Gąsiorowski, Krystian Hanke, Marcin Łukawski, Paweł Sołtys oraz Piotr Stelmach objęli w równych częściach 100 proc. udziałów 357 Sp. z o.o., odkupując część udziałów należącą do Tomasza Michniewicza.
 

- Uznaliśmy, że to najlepsze i najbardziej naturalne rozwiązanie, żeby udziałowcami w tym podmiocie były osoby na bieżąco zaangażowane w rozwój poszczególnych obszarów całego projektu. Dlatego odkupiliśmy pulę udziałów od Tomka Michniewicza, który po mocnym zaangażowaniu na starcie, skupił się na pracy redakcyjnej - mówi Paweł Sołtys.

- Tak umawialiśmy się od początku. Od strony Słuchaczy nic się nie zmienia. Nie odchodzę z radia, nadal prowadzę programy, jestem w jego w zespole. Mam dużo zewnętrznych zobowiązań - prowadzę swoją firmę i doradzam innym, realizuję sporo zleceń, również wyjazdowych, a zarządzanie dużym projektem trudno z tym pogodzić. Stąd przegrupowanie formalne. Radio stoi pewnie i się rozwija, ma pomysły, rośnie, robimy coraz lepsze rzeczy. Dzięki Patronom osiąga w tempie sprinterskim kolejne progi. Gramy więc dalej, a ja mogę się skupić na audycjach oraz moich pozaradiowych działaniach - mówi Tomasz Michniewicz.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radio


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

549 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

549 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...