reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Philips w Związku Cyfrowa Polska

dodano: 2021-06-10 13:54
autor: Jerzy Kruczek | źródło: ZIPSEE

Philips OLED 865 telewizor 2020 360px.jpg TP Vision, właściciel marki Philips TV & Sound, dołączył do grona firm zrzeszonych w Związku Cyfrowa Polska. TP Vision odpowiada za projektowanie, rozwój, produkcję, sprzedaż oraz marketing telewizorów Philips w Europie, Rosji, na Bliskim Wschodzie, w Afryce Południowej, Indiach oraz niektórych krajach Azji i Pacyfiku. Od niedawna TP Vision zajmuje się również rozwojem i sprzedażą produktów audio marki Philips, w tym słuchawek oraz soundbarów, na całym świecie, pod licencją Koninklijke Philips N.V.

Cyfrowa Polska TP Vision Philips


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

– Cieszę się, że TP Vision dołączył do naszej organizacji. Liczę na wspólne przedsięwzięcia związane z rynkiem telewizorów czy rozwojem cyfrowej telewizji – mówi Michał Kanownik, prezes Cyfrowej Polski.

I podkreśla, że przed rynkiem telewizorów stoją kolejne wyzwania związane z cyfryzacją rynku telewizyjnego, w szczególności wdrożenia DVB-T2, telewizji hybrydowej, HbbTV.
 

– Przed nami dalszy rozwój usług cyfrowych, do których dostęp zapewnia nam telewizor i które wpisują się w koncepcję smart home. Cieszymy się ze będziemy mogli koordynować te działania z kolejnym znanym i szanowanym producentem – dodaje prezes Cyfrowej Polski.

Z kolei Marcin Habzda, dyrektor generalny TP Vision w Polsce, mówi: – Cieszymy się, że dołączyliśmy do Związku Cyfrowa Polska, reprezentującego jeden z najbardziej innowacyjnych i najszybciej rozwijających się sektorów polskiej gospodarki, którego TP Vision jest częścią. Rozwijamy nowe technologie, wprowadzamy na rynek innowacyjne produkty w segmencie telewizorów oraz sprzętu audio, wykorzystujemy najnowsze osiągnięcia techniczne, w tym sztuczną inteligencję, dla ciągłej poprawy jakości naszych urządzeń. Odpowiednia reprezentacja sektora to jeden z ważniejszych czynników jego dalszego rozwoju, dlatego podjęliśmy decyzję o udziale w pracach ZCP.

Związek Importerów i Producentów Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego – ZIPSEE Cyfrowa Polska to branżowa organizacja pracodawców o charakterze non-profit. Zrzesza ona największe firmy z branży RTV i IT działające w Polsce. To zarówno producenci, importerzy, jak i dystrybutorzy sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Związek Cyfrowa Polska powstał 16 grudnia 2005 roku.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizory i ekrany


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 biała

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

479 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Twin UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Twin UHD 4K S2X - odbiornik UHD 4K...

499 zł Więcej...